Vzrušuje mě kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.18 05:22
Vzrušuje mě kamarád

Ahoj, stala se mi nemilá věc. Byla jsem s přáteli posedět a pak jsem zůstala jen s kamarádem.

Nebudu to prodlužovat. Stalo se mi, že jsem se mu přiznala, že mě vzrušují erotické představy s ním. Ale jsem z toho v háji. Jeho odpověď byla, že je připravený mi je splnit. Nežertuje.

Neodpověděla jsem a odešla. Je mi ze sebe zle. :zed:

Jsem kr.va

Jsem totiž zadaná, mám letitého partnera a nehodlám na tom nic měnit. Podvádět už vůbec. Teď abych chodila kanálem!!! Přitom reálně s kamarádem nic mít nechci (nelíbí se mi jako chlap, jako člověk mě zajímá), tak proč na něj pokaždý při tom myslím!!!??? Vzruší mě jen ta představa s ním 8o

PROSÍM anonymně

Jak se teď chovat??? Ještě mi napsal, to samé co řekl-nereagovala jsem

Reakce:
Aduš8
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 30.11.18 06:12
@Anonymní píše:
Ahoj, stala se mi nemilá věc. Byla jsem s přáteli posedět a pak jsem zůstala jen s kamarádem.

Nebudu to prodlužovat. Stalo se mi, že jsem se mu přiznala, že mě vzrušují erotické představy s ním. Ale jsem z toho v háji. Jeho odpověď byla, že je připravený mi je splnit. Nežertuje.

Neodpověděla jsem a odešla. Je mi ze sebe zle. :zed:

Jsem kr.va

Jsem totiž zadaná, mám letitého partnera a nehodlám na tom nic měnit. Podvádět už vůbec. Teď abych chodila kanálem!!! Přitom reálně s kamarádem nic mít nechci (nelíbí se mi jako chlap, jako člověk mě zajímá), tak proč na něj pokaždý při tom myslím!!!??? Vzruší mě jen ta představa s ním 8o

PROSÍM anonymně

Jak se teď chovat??? Ještě mi napsal, to samé co řekl-nereagovala jsem

Možná tě vzrušuje to zakázané ovoce… Řekla bych mu přesně to, co jsi tu napsala. Jestli chápu dobře, bylo to v alkoholovém opojení. Prostě řekni, že ti váš případný úlet nestojí za ztrátu přítele, kterého miluješ. A jen doufej, že kamarád k tobě necítí něco víc, třeba i déle :mrgreen:.

kve-tinka
Závislačka 4454 příspěvků 6 inzerátů 30.11.18 06:16

To to jsou ty alkoholove trapasy :lol: bud bych delala ze nic,cas to smaze a nebo mu napsala,ze si rychleji mluvila nez myslela ;)
A ze na neho obcas “myslis”? Jejda to je v pohode ;)

Taky jedna
Extra třída :D 11928 příspěvků 30.11.18 06:33
@kve-tinka píše:
To to jsou ty alkoholove trapasy :lol: bud bych delala ze nic,cas to smaze a nebo mu napsala,ze si rychleji mluvila nez myslela ;)
A ze na neho obcas “myslis”? Jejda to je v pohode ;)

Souhlas. To se obcas stava :lol: Ja po takovych akcich pak delsi dobu nepiju. Radeji :lol:

Horsi by bylo, kdyby ti zacal promlouvat do duse, ze mas bajecneho chlapa a mas takove myslenky. To by ses citila hur ;)

páájaa2
Kecalka 430 příspěvků 30.11.18 08:08

Hlavně mu nepiš, nic co by se mohlo někde objevit. To ostatní se dá vždy popřít.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26467 příspěvků 30.11.18 08:20

V první řadě bych mu to ale vysvětlila hned! Než se toho kamarád chopí a začne tě svádět… pak by vznikla nepříjemná situace odmítnutí a mohl by z toho být rozklad přátelského vztahu :?

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 30.11.18 08:21

no tak si dostala jasnou nabídku k sexu, no… 8) To zase není taková tragédie, nevyužila si ji, tak svědomí můžeš mít čisté.
A mít sny není hřích.
Jen můžeš počítat s tím, že teď na tebe bude kamarád, minimálně nějakou dobu, házet oči…

arinecka
Kelišová 5216 příspěvků 30.11.18 08:43

Tak mu odepiš že jsi přebrala a bohužel si nepamatuješ co jsi povídala, že máš po alkoholu kecavou a pokud jsi řekla něco nevhodného tak se omlouváš :mrgreen:

GabinkaCh
Závislačka 2560 příspěvků 30.11.18 12:55

Takže tys ho navnadila a ten teď bude jako mlsný kocour

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >