Vzrušuje mě určitý typ žen

293
20.2.20 22:27

Vzrušuje mě určitý typ žen

Nějak poslední dobou hrozně prahnu po jedné,,věcy, strašně mě berou starší ženy. Ale né takový ty typický sexy milfky. Takový přisný, elegatní, strohý, kostýmek a tak :D. Něco jak byla naše ředitelka ze školky :D. Takový ten chladný a odměřený půvab. Vysoké s ostrými rysy ve tváři. Přítele miluju a říkam si že bych to vůbec neměla vyhledávat, a ani to zatím nedělám, ale pak si říkám že život je kratký a abych toho ve staří nelitovala že jsem si to,,nedopřála a že kdyby to bylo s ženou nemuselo by se to brát tak dramaticky, ale to je asi blbost co? Ale nějak tim jsen posedlá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15133
20.2.20 22:33

Věcy 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35606
20.2.20 22:35
@Kriss Tina píše:
Věcy 8o

Snad vjecy, proboha! :cert: :cert:
Wanastowi. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12100
20.2.20 22:36

Kdyz to neni nos, tak jsou stary pipky. Co bude priste? Ty se fakt nudis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
20.2.20 22:37

RE: Ohodnocení

@Kriss Tina No taky tak měly být uvozovky :D. Ale dala jsem si pár skleniček vína (jsem zavřená doma po plastice nosu, a kdybych nedala asi bych se to i styděla někam psát :) )a vypadly mi..ty uvozovky :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3428
20.2.20 22:38
@Lobos píše:
@Kriss Tina No taky tak měly být uvozovky :D. Ale dala jsem si pár skleniček vína (jsem zavřená doma po plastice nosu, a kdybych nedala asi bych se to i styděla někam psát :) )a vypadly mi..ty uvozovky :D.

a v uvozovkách se může psát špatně? 8o to mi nikdy nikdo neřekl
a ta ženská…třeba manžel ocení trojku :pankac: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35606
20.2.20 22:41
@Lobos píše:
@Kriss Tina No taky tak měly být uvozovky :D. Ale dala jsem si pár skleniček vína (jsem zavřená doma po plastice nosu, a kdybych nedala asi bych se to i styděla někam psát :) )a vypadly mi..ty uvozovky :D.
Úvozovky jsou fuk, „ci“ je měkká slabika. Ži, ši, či, ři, ci, ji, di, ti, ni. Takže věci.
Grammar Nazis, sorry.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
20.2.20 22:43
@Ravedd píše:
a v uvozovkách se může psát špatně? 8o to mi nikdy nikdo neřekl
a ta ženská…třeba manžel ocení trojku :pankac: :lol:

Ne já to nemysla špatně, možná to vyznělo hloupě, ale vážně jsem to tak nezamyšlela. No jinak téma trojky jsme jednou probírali a on že jasně že se mu to líbilo, ale že když byl sám a ten sex byl nezvazanej a že se svoji pritelkyni tohle nechce..ale to není to hlavní, hlavně by to vadilo mě. Bych jí chtěla jen pro sebe, že jo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
20.2.20 22:43
@sirikit píše: Úvozovky jsou fuk, „ci“ je měkká slabika. Ži, ši, či, ři, ci, ji, di, ti, ni. Takže věci.
Grammar Nazis, sorry.

Aaaa jsem idiot! Děkuju za opravu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3428
20.2.20 22:44
@Lobos píše:
Ne já to nemysla špatně, možná to vyznělo hloupě, ale vážně jsem to tak nezamyšlela. No jinak téma trojky jsme jednou probírali a on že jasně že se mu to líbilo, ale že když byl sám a ten sex byl nezvazanej a že se svoji pritelkyni tohle nechce..ale to není to hlavní, hlavně by to vadilo mě. Bych jí chtěla jen pro sebe, že jo..

ale tak jste manželé nemůžeš být lakomá :nevim: navíc by to mohl brát jako nevěru ale když se o ní rozdělíš tak mu to třeba nebude vadit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
20.2.20 22:45
@Lobos píše:
Aaaa jsem idiot! Děkuju za opravu.

Ale já nejsem normalne dement co neumí česky :D. To těch pár skleniček, a ještě jsem pořád taková debilni po ty operaci. Ale dík :srdce:

Příspěvek upraven 20.02.20 v 22:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
20.2.20 22:48
@Ravedd píše:
ale tak jste manželé nemůžeš být lakomá :nevim: navíc by to mohl brát jako nevěru ale když se o ní rozdělíš tak mu to třeba nebude vadit :think:

Njn, ale to by pak pro mě ztratilo veškerý kouzlo. V trojce dvě žensky a jeden chlap se přece jen ukrývá aspekt určitý ženský submisivity. A já chci aby tá šéfka byla ona..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 22:48

Já obdivuji tvoje sebevědomí, takové poměrně intimní myšlenky sem sveris, vlastně tu dobrovolně nejsi moc anonymní. Jinak, třeba moje matka, kdyby si mohla vybrat, kým by se chtěla stát v příštím životě, tak by to byl chlap transsexuál homosexuál. To ji přitahuje. Vkladam anonymně jen kvuli te matce. Mně se třeba taky líbí určitý typ žen, ale nic sexualniho.

• Nahlásit
  • Citovat
293
20.2.20 22:50
@Anonymní píše:
Já obdivuji tvoje sebevědomí, takové poměrně intimní myšlenky sem sveris, vlastně tu dobrovolně nejsi moc anonymní. Jinak, třeba moje matka, kdyby si mohla vybrat, kým by se chtěla stát v příštím životě, tak by to byl chlap transsexuál homosexuál. To ji přitahuje. Vkladam anonymně jen kvuli te matce. Mně se třeba taky líbí určitý typ žen, ale nic sexualniho.

No moji znamí stopro nechodí sem :D.

Příspěvek upraven 20.02.20 v 22:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 22:52
@Lobos píše:
No moji znamý stopro nechodí sem :D.

Aha, tak to jo. Ani z okolí? Mě by to třeba vadilo, nebýt tu úplně anonymní, ale píšu to v dobrém s obdivem a taky jsem zvědavá na fotku po operaci. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama