Vzrušují mě jen starší muži

Anonymní
5.5.21 12:28

Vzrušují mě jen starší muži

Dobrý den, možná jsem nezvolila úplně přesnou kategorii dotazu, ale lepší jsem tady nenašla.
Nedávno mi bylo 20, odjakživa se mi líbili starší muži, jejich charisma, zralost… Tomu asi lze rozumět. Ve vztazích jsem byla vždycky se starším mužem, v průměru o 15 let. Asi před půl rokem jsem poznala kamaráda (46), přičemž oboustranný záměr byl jen sex, kamarádství. Vyhovovalo mi to. Scházíme se dodnes. A aby toho nebylo málo, našla jsem si druhého milence (52). To vzrušení ani nejde popsat, prostě čím starší, tím lepší.
Do toho mám partnera (26), vztah s ním je skvělý, až na sex. Moc se k tomu nemá. Jinak nám všechno klape, jsme spokojení. Ale ta touha po starších chlapech je nezvladatelná, kdekoliv potkám někoho 40+, spíše 45+ a líbí se mi, mám okamžitě představy, jaké by to mohlo být…
Nemáte některá z vás podobnou zkušenost? Dá se to vůbec nějak zastavit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
767
5.5.21 12:37

No když se ti líbí starší muži tak to prostě tak je ale proč potom taháš za nos svého partnera? Podle mě by bylo lepší kdy jsi ho nechala jít a našla si může který ti vyhovuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
5.5.21 12:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, možná jsem nezvolila úplně přesnou kategorii dotazu, ale lepší jsem tady nenašla.
Nedávno mi bylo 20, odjakživa se mi líbili starší muži, jejich charisma, zralost… Tomu asi lze rozumět. Ve vztazích jsem byla vždycky se starším mužem, v průměru o 15 let. Asi před půl rokem jsem poznala kamaráda (46), přičemž oboustranný záměr byl jen sex, kamarádství. Vyhovovalo mi to. Scházíme se dodnes. A aby toho nebylo málo, našla jsem si druhého milence (52). To vzrušení ani nejde popsat, prostě čím starší, tím lepší.
Do toho mám partnera (26), vztah s ním je skvělý, až na sex. Moc se k tomu nemá. Jinak nám všechno klape, jsme spokojení. Ale ta touha po starších chlapech je nezvladatelná, kdekoliv potkám někoho 40+, spíše 45+ a líbí se mi, mám okamžitě představy, jaké by to mohlo být…
Nemáte některá z vás podobnou zkušenost? Dá se to vůbec nějak zastavit?

Až si „chlapci“ rozbijí ústa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64243
5.5.21 12:41

Proč se s tím svým nerozejdes a nehledás tedy tam, kde ti to vyhovuje? Osobně to nechápu, nechtěla bych paprdu ve věku mého otce.. Že ty toho svého neznáš nebo jsi s ním nevyrustala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4494
5.5.21 12:50
@martina.se píše:
Proč se s tím svým nerozejdes a nehledás tedy tam, kde ti to vyhovuje? Osobně to nechápu, nechtěla bych paprdu ve věku mého otce.. Že ty toho svého neznáš nebo jsi s ním nevyrustala :think:

Já mám fungujícího otce ve spokojeném manželství s matkou a taky jsem si našla staršího muže. Že mě nepřitahují chlapi v mém věku neznamená, že jsem chudinka z rozvrácené rodiny toužící po náruči náhradního otce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
500
5.5.21 12:52

Tak jsi na starší, no a? Píšeš to sem proto, že máš zájem o nevyžádanou diagnostiku po internetu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
5.5.21 12:52

Nechápu, proč máš mladého přítele, když zjevně jsi na starší :nevim: To je jako by lesba chodila s klukem aby dostála nějakým požadavkům okolí 8) Pro mě za mě si nabrnkni klidně sedmdesátníka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
5.5.21 12:57

Ještě otěhotni a bude to teprv bžunda. Kdo bude otec?! :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64243
5.5.21 12:57
@Čičorečka píše:
Já mám fungujícího otce ve spokojeném manželství s matkou a taky jsem si našla staršího muže. Že mě nepřitahují chlapi v mém věku neznamená, že jsem chudinka z rozvrácené rodiny toužící po náruči náhradního otce.

Máš partnera ve věku svého otce? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
5.5.21 13:08

Tak já bych si taky dovedla představit vedle sebe ve dvaceti vitálního padesátníka. Ale už by nesměl dál stárnout. Protože představa, že v svém nejlepším věku budu mít po boku důchodce je úplně odpudivá :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6714
5.5.21 13:11

No mít staršího partnera je tvá věc a OK ale to že máš partnera a k tomu ještě 2 milence ve věku svého otce je dost pošahaný. Problém máš velkej. Já bejt tebou si najdu ještě jednoho až 2 starší milence. Bude srandal. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9843
5.5.21 13:11

Chudák přítel. Ty jsi :pocitac:. Nechci dostat ban. Rozejdi se s ním. Zaslouží si věrnou přítelkyni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17329
5.5.21 13:14
@topazio píše:
Chudák přítel. Ty jsi :pocitac:. Nechci dostat ban. Rozejdi se s ním. Zaslouží si věrnou přítelkyni.

Z čeho tak soudíš? Třebas má taky dvě milenky ve věku své matky. To si pak zaslouží přesně tuhle :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 13:19

Zakladatelko, jo, já měla taky tuhle úchylku. Chlapa tak ideálně o 20 - 30 let staršího. Jenže teď už mi táhne na 50, takže ti osmdesátníci už zkrátka prděj do hlíny, asi se budu muset na starý kolena přeorientovat. Ale zatím mám stále ještě funkčního milence, je mu 73, a dobrý.
Ne, není to recese a prosím o ponechání anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 13:36

Ja (50) mel pomalu o 20 mladsi a z me strany to byla zamilovanost, snad se to da pochopit, kdyz chlap zlbne a mlada ho chce a nebrani se. Vse super. Jenze sem si pak zacal pripadat divne u kamaradek a jeji rodiny.

Ja z prahy ona z vesnicky a po tom co sem poznal jeji potencialni kamarady z okoli, tak ji uplne chapu ze hleda normalniho chlapa, ty kluci meli na starost jen dojit nekam do prace, kdyz ji teda meli, mit na cigara, nejaky to pivko a zpojizdit pres vikend auto, aby nemuseli vstat o 15 minut driv a mazat na social bus dopravu… a tak furt dokola

Ale mela to srovnany v hlave a ne jednoho doma a dva na telefonu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat