Vztah a kdy sex?

Anonymní
15.9.21 23:53

Vztah a kdy sex?

Ahoj komunito, mám takový dotaz. Tak necelý měsíc zpátky začal vztah s jednou holčinou. Zatím nám to klape v pohodě, akorát už by to chtělo něco vaznejsiho, jestli víte jak to myslím. Akorát nevím, jak na to, nebo jestli to na ni nějak poznat jestli má zájem. Zkratka bych chtěl poradit co nebo jak to udělat, aby to k tomu došlo. Jsme ve věku 20 a 19.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
412
16.9.21 00:00

Copak jsi tak neschopný, že necítíš jestli je už ten správný čas? Nedokážete se domluvit spolu? Tohle Vám nemůžou poradit cizí lidé, to musíte sami vědět. Navíc na to žádný návod není. Jednejte srdcem, není to závod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 00:05

Nooo, tam jde o to, ze spíš nevim, jestli do toho mám jít hned po hlavě, nebo počkat na nějaký ten její signál. Nechci vypadat jak nadrzené hovado

• Citovat
  • Nahlásit
412
16.9.21 00:09
@Anonymní píše:
Nooo, tam jde o to, ze spíš nevim, jestli do toho mám jít hned po hlavě, nebo počkat na nějaký ten její signál. Nechci vypadat jak nadrzené hovado

Ale to my nemůžeme přeci vědět, my s Vámi na rande nechodíme a neznámé Vás. Chápeš, co tím chci říct? To přece musíš cítit ty a mělo by to jít naprosto přirozeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1097
16.9.21 01:17

Tohle se nedá plánovat ani se na to nijak připravit.
Je to většinou spontánní,,akce" a věř mít, signál nepřehledneš.
Nevím jak dlouho jste spolu ale uvidíš, dočkáš se :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
16.9.21 01:30

Prostě se musíš naučit poznat ten signál, že má zájem a je pravý čas. A čím budeš starší, tím to poznáš lépe. A tím taky poznáš, až si zpětně budeš přehrávat v hlavě vzpomínky, že jsi spoustu příležitostí prošvihl, lidově řečeno prosral. Protože až s odstupem času si uvědomíš, že tam byly jasné signály. A budeš se bít do hlavy jako já. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
16.9.21 02:27
@Anonymní píše:
Nooo, tam jde o to, ze spíš nevim, jestli do toho mám jít hned po hlavě, nebo počkat na nějaký ten její signál. Nechci vypadat jak nadrzené hovado
@Anonymní píše:

Udělej na co máš chuť ty…na ženský nápady se vykašli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9969
16.9.21 05:45
@Anonymní píše:
Ahoj komunito, mám takový dotaz. Tak necelý měsíc zpátky začal vztah s jednou holčinou. Zatím nám to klape v pohodě, akorát už by to chtělo něco vaznejsiho, jestli víte jak to myslím. Akorát nevím, jak na to, nebo jestli to na ni nějak poznat jestli má zájem. Zkratka bych chtěl poradit co nebo jak to udělat, aby to k tomu došlo. Jsme ve věku 20 a 19.

Ahoj klučino, na tvůj věk divný dotaz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6747
16.9.21 06:58
@Anonymní píše:

Necekej a jdi do toho, normální holka se po měsíci vztahu nechce jen vodit za ručičku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
16.9.21 07:01

A já myslela, že v tomhle věku už muži (chlapci) poznají, kdy na to. Pokud nepoznáš signály, začni je vysílat ty. Přitulení, pohlazení, políbení… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
16.9.21 07:22
@Anonymní píše:
Ahoj komunito, mám takový dotaz. Tak necelý měsíc zpátky začal vztah s jednou holčinou. Zatím nám to klape v pohodě, akorát už by to chtělo něco vaznejsiho, jestli víte jak to myslím. Akorát nevím, jak na to, nebo jestli to na ni nějak poznat jestli má zájem. Zkratka bych chtěl poradit co nebo jak to udělat, aby to k tomu došlo. Jsme ve věku 20 a 19.

Jako by ti bylo 15 8o :lol:. Nedoporučuju do toho jít, pokud necítíš signály. Ty se totiž poznají snadno a pokud tam nejsou, tak prostě zájem nemá… Otázka je jestli “zatím” nebo “vůbec”.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33437
16.9.21 07:49
@Anonymní píše:

A Ty jsi nějaký nepolíbený panic, nebo proč takové dotazy? :)

Je to jednoduché, políbíš ji, z reakce poznáš, jestli by už chtěla víc.
Jestli se víc přitiskne, nebude chtít končit s líbáním, můžeš jí zkusit přejet rukou přes prsa, jestli Tě neodstrčí, tak hladit, pod tričko, jestli bude spokojeně vrnět, můžeš ji pohladit po zadečku, pak zkusit pohladit pod sukní, pokračovat podle reakcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
287
16.9.21 07:55

Nejhorší je se v tom pitvat.. Tak to prostě zkus. Přinejhorsim ti řekne: „Ještě ne. " A ty: "Promiň“ a posune se to na jindy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7637
16.9.21 10:15
@Anonymní píše:

Když jsi napsal holčinou, trochu jsem se lekl, jestli jí bylo 15… Správný čas je ten, kdy se oba cítí připraveni. Nelze to počítat ve dnech nebo týdnech, poznáš to podle reakcí na intimní doteky. Ženy i muži většinou umí naznačit, že je správný čas. A pokud jsi si ze signálů nejistý, tak to partnerce řekni - ať ti řekne či podobně silně naznačí, že je pravý čas, že se snažíš být opatrný a je pro tebe důležité aby k tomu došlo, až se sama bude cítit a bude si jistá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
16.9.21 18:02
@free333 píše:
A Ty jsi nějaký nepolíbený panic, nebo proč takové dotazy? :)Je to jednoduché, políbíš ji, z reakce poznáš, jestli by už chtěla víc.
Jestli se víc přitiskne, nebude chtít končit s líbáním, můžeš jí zkusit přejet rukou přes prsa, jestli Tě neodstrčí, tak hladit, pod tričko, jestli bude spokojeně vrnět, můžeš ji pohladit po zadečku, pak zkusit pohladit pod sukní, pokračovat podle reakcí.

Ano, tak tohle je myslím bezvadný návod, potvrzuji a navrhuji naprosto to stejné.

Pokud jste spolu měsíc aktivně a není to, že se znáte měsíc, ale byli jste spolu 1× v obchodě a 1× v parku na půl hodiny, tak asi není na co čekat. Pokud vzájemně vyhledáváte svou přítomnost, máte si co říci/napsat, udělejte další krok, zbytečně nechodit kolem horké kaše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat