Vztah a komunikace

6
29.10.20 12:22

vztah a komunikace

Ahojte,
Ukoncila jsem trilety vztah, kde pritel nebyl schopny komonikace a misto toho resil hlouposti jako like na facebooku a kdo je tenhle a tenhle clovek. Jsem z toho strasne zklamana, protoze ja jsem se s nim snazila komunikovat nekolikrat. Bohuzel to dopadlo tak, ze jsem se sbalila a odesla. Myslela jsem, ze jsme na stejne lodi ale pravda byla opakem. Pritel je moc hodny clovek a skvelej kamarad ale ve vztahu bohuzel neumi komunukovat. Myslim si, ze si v sobe nese neco ze vztahu se svoji ex, kde i doslo na fyzicky napadeni. Maji spolu dceru, kterou mu ona zakazala videt na nekolik let. Ja jsem mu i nekolikrat rikala, aby se s ni spojil a snazil se situaci resit. On to porad odkladal a nikdy se o tom poradne bavit nechtel. Ma v sobe urcitou zlost a bohuzel se to nekolikrat ukazalo i v nasem vztahu. Casto se ptaval, jak moc ho miluju, kolikrat vytahl i meho ex-ze jestli ho miluju vic nez jeho :roll:…Ja vim, ze me nechtel ztratit, ja udelala taky spousty chyb, ale jeho chovani bylo priserny. Nechal me uplakanou na posteli, vynutil si sex a pak sel spat. Jsem z toho jeste ted v soku a nevim, jak se z toho mam dostat.Ja mu navrhla, ze spolu muzeme jit na terapii, o odmitl s tim, ze se s temi demony musi vyporadat sam. On vubec nepochopil, jak moc mi ublizil. Jak ja jsem se citila. Mesic jsem byla v cesku a kdyz jsem se vratila, vse se sesypalo a vzhledem k tomu, ze jsem nemela kam jit, tak jsem ctyri dny po priletu zase letela zpatky. Ja uz to chtela uzavrit, napsala jse mu zpravu a chtela jit dal. On mi volal o tri dny pozdeji, ze chce aby se zacalo znova, myslel si, ze jsem odesla zajinym. Nikdo jinej v tom nebyl, on me dohnal k tomu, ze jsem to udelala, byl na me hnusnej a druhy den rano mi rekl, kdy vypadnu. Napred ze si o tom vsem promluvime, az priletim. Priletela jsem a nic se nedelo, naopak, misto reseni toho, co se stalo, furt opakoval, ze nevi, co chce, ze se nemuze dostat pres vsechno, co jsem JA udelala… :zed: :zed:.Dokonce doslo i na vyhruzky, kvuli tomu, ze se mi dostal na facebook a cetl zpravy. Zpravy s klukama, kamosema…kdybych se s nekym tahala, nebo psala, ze se sejdu…Byla to normalni konverzace. Ja vubec nechapu, co se porad deje, jsem jako v tranzu a pritel si mysli, ze se to toci jen okolo nej. Ja myslela, ze si treba dokaze uznat chybu, dat cas a treba zacit znovu…Kdykoliv jsem chtela odejit, on se vracel jako boomerang. I ted to pro me je strasne tezky…Vubec nevim, co chcu. Hlava vi, co delal, nerespektoval me jako zenu, choval se jako hovado…ale srdce si neda rict… :,( :,(…Napsala jse mu, ze utneme kontakt a ze se za nejakou dobu sejdeme doufam, jako pratele…Ale opravdu nevim, co od toho cekat…Omlouvam se, jen jsem se potreboval aspon takhle vykecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1136
29.10.20 13:16

„resil hlouposti jako like na facebooku a kdo je tenhle a tenhle clovek“
„ze vztahu se svoji ex, kde i doslo na fyzicky napadeni“
„On to porad odkladal a nikdy se o tom poradne bavit nechtel“ (dcera)
„Ma v sobe urcitou zlost a bohuzel se to nekolikrat ukazalo i v nasem vztahu. Casto se ptaval, jak moc ho miluju, kolikrat vytahl i meho ex-ze jestli ho miluju vic nez jeho“
„Nechal me uplakanou na posteli, vynutil si sex a pak sel spat. Jsem z toho jeste ted v soku a nevim, jak se z toho mam dostat.“
„Ja mu navrhla, ze spolu muzeme jit na terapii, o odmitl s tim, ze se s temi demony musi vyporadat sam.“
„myslel si, ze jsem odesla zajinym.“
„byl na me hnusnej a druhy den rano mi rekl, kdy vypadnu.“
„furt opakoval, ze nevi, co chce, ze se nemuze dostat pres vsechno, co jsem JA udelala…“
„doslo i na vyhruzky, kvuli tomu, ze se mi dostal na facebook a cetl zpravy.“
„nerespektoval me jako zenu, choval se jako hovado…“

Hlava ví, srdce si říct nedá. Tak já doufám, že tomu srdci hodně rychle domluvíš a po tom, co jsem ti vytáhla, pochopíš, co je zač… :roll: Holka zlatá, zapoj mozek, vždyť musíš sama vidět, že vztah s ním je cesta do pekla! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.11.20 02:30

Někdy jsou naše rozhodnutí těžká a chceme víc poslechnout srdce než rozum, ale z toho co jste napsala tak udělejte tlustou čáru i když to bolí ale čas vše zahojí a vy jednou budete šťastná.
Měla jsem to podobné, byla ve vztahu který mne jen ubíral sil ikdyz jsem jej milovala ale jednoho dne se řekne dost a odejít je to nejlepší co může člověk udělat. Po roce začínám nový život a člověkem co si mne váží a já jsem konečně šťastná. Tak se držte a věřte bude zase líp ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama