Vztah a mé úzkostlivé stavy

Anonymní
14.8.20 13:04

Vztah a mé úzkostlivé stavy

Ahoj,
mám přítele s kterým jsem teď půl roku, zatím je všechno v pořádku, ale někdy když nemá náladu na to se třeba bavit (chápu to, byl v hodně obtížné situaci), tak mě přepadají takové úzkostlivé stavy, jestli se mnou vůbec chce být nebo jestli je všechno v pořádku. Nechci být za stíhačku, ale někdy nevím na čem jsem a to mě úplně děsí. Jak byste to řešili vy? Nebo jak víte, že je všechno v pohodě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15828
14.8.20 13:13
@Anonymní píše:
Ahoj,
mám přítele s kterým jsem teď půl roku, zatím je všechno v pořádku, ale někdy když nemá náladu na to se třeba bavit (chápu to, byl v hodně obtížné situaci), tak mě přepadají takové úzkostlivé stavy, jestli se mnou vůbec chce být nebo jestli je všechno v pořádku. Nechci být za stíhačku, ale někdy nevím na čem jsem a to mě úplně děsí. Jak byste to řešili vy? Nebo jak víte, že je všechno v pohodě?

Dokud nezačneš pracovat na svém sebevědomí, tak se toho nezbavíš. Tedy pokud nemáš důvod ho podezírat, tak je to pořád jen a jen o tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
14.8.20 13:14

My tu nevidíme do toho, jak to doma máte a tím pádem ti těžko řeknu, jestli tvé úzkostné stavy jsou oprávněné či nikoliv. Ale můžu říct, že takový vztah, ve kterým jsem měla neustále strach jestli je všechno v pořádku, jsem měla 3 roky a dávno vím, že tyhle „úzkostné“ stavy byly oprávněné, protože o mě zas tak moc nestál. Se současným jsem 2 roky a nikdy jsem takový stav ani pocit neměla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.20 13:18

Nechtěla jsem tím říct, že by mě podváděl nebo tak něco, on je slušnej a to by nikdy neudělal. Ale někdy se trochu nepohodnem a to je ta doba, kdy si říkám kolik toho snese a kdy to vzdá. Já vím že je to jen v moji hlavě, on mi stále opakuje jak se mnou chce být a plánuje budoucnost, ale i tak někdy je to nejistota…

• Citovat
  • Nahlásit
573
14.8.20 13:32

Už jste spolu zažili nějakou vážnější situaci, dokáže při tobě stát, podpořit tě, utěšit, umíte se spolu smát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
228
14.8.20 13:33

Tak z druhého příspěvku mi to spíš připadá, že potřebuješ zapracovat na svém sebevědomí a sebedůvěře. V každém vztahu se partneři někdy nepohodnou, to je přece úplně normální. Udělat si z chlapa středobod vesmíru, na kterém závisí tvoje štěstí, je vždycky špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
956
14.8.20 13:34
@Anonymní píše:
Ahoj,

V dobrém a fungujícím vztahu-obzvlášť po půl roce-nikdy nemůžeš mít pocit, že nevíš, na čem jsi. Takový vztah je k ničemu. Partner-ka je oporou, kamarádem a parťákem, za kterým můžeš jít s bolavým zubem, oteklou tváří či smutným srdcem a vždy musíš vědět, že jsi vítána a především chápána. Pokud ten pocit nemáš, něco není dobře. I kdyby byl sebevíc unavený, mrzutý či podrážděný, vždy musíš vědět, že je mezi vámi láska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama