Vztah a nízká intenzita sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 14:17
Vztah a nízká intenzita sexu

Holky, třeba mi dáte rozumný náhled na věc. V létě jsem přes internet poznala moc fajn kluka, má fajn povahu, líbí se mi a má mě moc rád a vím, že s ním dokážu žít…ale málo spolu spíme, po necelém roce mi to stačí jednou týdně a snesla bych to i míň…vím, že ho mám moc ráda, ale nechci ho zas trápit, a tak přemýšlím trochu o rozchodu…zasloužil by si nekoho, kdo by z něj byl paf…ale už je mi taky 28, kde pořád někoho hledat. Bohužel z těch pár chlapů to s vášní nakonec dopadlo rychlým fiaskem a vztah mi vyšel s podobným vlažnějším přístupem…poradíte, co dál?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9461 příspěvků 26.04.19 14:20
@Anonymní píše:
Holky, třeba mi dáte rozumný náhled na věc. V létě jsem přes internet poznala moc fajn kluka, má fajn povahu, líbí se mi a má mě moc rád a vím, že s ním dokážu žít…ale málo spolu spíme, po necelém roce mi to stačí jednou týdně a snesla bych to i míň…vím, že ho mám moc ráda, ale nechci ho zas trápit, a tak přemýšlím trochu o rozchodu…zasloužil by si nekoho, kdo by z něj byl paf…ale už je mi taky 28, kde pořád někoho hledat. Bohužel z těch pár chlapů to s vášní nakonec dopadlo rychlým fiaskem a vztah mi vyšel s podobným vlažnějším přístupem…poradíte, co dál?

No, a jak je na tom on?? Stačí mu to taky?? To je to nejdůležitější. Pokud si oba vyhovujete, tak je to v pohodě. Pokud se mu to nelíbí, pak to řeš.

Lexter
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 26.04.19 14:24

Škoda že rada chlapa je zdá se nevítaná. :mrgreen:

Michal1986
Kecalka 372 příspěvků 26.04.19 14:25

Před Vánoci jsem byl u docela vyhlášeného sexuologa(který je teda i urolog, kterého jsem potřeboval) a on říkal, že se nesmí moc dát na to, co se kde píše říká. Že byl na nějaké evropské konferenci kde se probíral právě rozdíl mezi realitou a očekáváním. No a realita prý je, že páry 30-35 let spolu mají sexuální styk 1 až 2 za týden, spíš jednou.. No a jestli vám to takhle vyhovuje, tak bych to vůbec neřešil

Maminanamatersky
Kecalka 480 příspěvků 26.04.19 14:38

No tak hlavni je, co na to partner, ne? Staci mu to tak, nebo ne? Zalezi na tom, co vam vyhovuje. Jestli je to jednou za tyden, tak at. Na to, co pisou o,, vyzkumu" intenzity sexu v blesku prece nesejde.

Příspěvek upraven 26.04.19 v 14:38

Klidna
Povídálka 22 příspěvků 26.04.19 14:38

@Michal1986 středa no :lol:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17762 příspěvků 26.04.19 14:39

Nízkou intenzitu sexu si predstavuju jako tak jednou do roka :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 14:42

Taky by mi to stačilo jednou týdně. Manžel s tím votravuje co druhej den a když to není tak vyčítá… :zed: :roll:

Lexter
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 26.04.19 14:45
@Anonymní píše: Taky by mi to stačilo jednou týdně. Manžel s tím votravuje co druhej den a když to není tak vyčítá… :zed: :roll:

A kolik vám je?

Tichošlápek
Extra třída :D 14734 příspěvků 26.04.19 14:50

Nepises, co on na to. Třeba můj manžel byl byl nadšený, kdybych chtěla sex jen tak málokdy :lol:

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 4827 příspěvků 26.04.19 14:58

Jak píšou všichni výš, hlavně je důležité, co on.. Pokud mu to stačí, proč se rozcházet. Promluvte si o tom

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 15:10

Mně je podobne, jako tobě. S přítelem jsme už pár let a je to u nás jak kdy, někdy i 3 dny po sobě, pak třeba 14 dní nic. Navíc jsme teď měli těžké období, úmrtí v blízké rodině a předcházející dlouhá nemoc. V tu dobu nebyla chuť skoro vůbec.
Dříve mě to trápilo, ale pak mi došlo, že není důležitý, že bychom měli tolikrát a tolikrát týdne, že je důležitý dělat to podle svých potřeb.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 15:21
@Lexter píše:
A kolik vám je?

Me je 30 a manzelovi 35. Jsme spolu 14 let.

salubriter
Kecalka 229 příspěvků 26.04.19 16:14

Hlavně záleží, aby vám to vyhovovalo oběma :D
Domluv se s ním a nerozhoduj za něj. On sám ví, jestli chce Tebe nebo trpí a půjde dál. Třeba mu to vyhovuje nebo mu to přijde moc ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 16:47

Přesně tak, zeptej se ho, jak mu to vyhovuje, pokud jsi to ještě neudělala :) My s přítelem taky máme období kdy to je třeba jednou za 14 dní, pak je období, kdy je to obden. Nestrádáme ani jeden, on je nejvíc spokojený, když je to právě třeba 1 - 2× za týden :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama