Vztah a sňatek s Indem - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ghaia
Povídálka 31 příspěvků 01.11.18 21:15
.

Příspěvek upraven 14.11.18 v 20:24

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 01.11.18 21:18

Tak nemusíte se hned brát, ne?

Ghaia
Povídálka 31 příspěvků 01.11.18 21:24

".

Příspěvek upraven 14.11.18 v 20:22

eva valoi
Extra třída :D 11425 příspěvků 01.11.18 21:28

@Ghaia A svatba nebude, jakože se Konopníková menuju!!

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 01.11.18 21:31
@Ghaia píše:
@pikola ne, já se chci zeptat na zkušenosti. Ono je to trošku, dá se říci, komplikovanější, já to nastínila už v jiné diskuzi. Svatba bude, ne teď, ale bude, tak mě zajímá, pokud někdo žije s Indem, jaké to je z jejich strany

A proč se nezeptáš rovnou JEHO? 8o

pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 01.11.18 21:35
@Ghaia píše:
@pikola ne, já se chci zeptat na zkušenosti. Ono je to trošku, dá se říci, komplikovanější, já to nastínila už v jiné diskuzi. Svatba bude, ne teď, ale bude, tak mě zajímá, pokud někdo žije s Indem, jaké to je z jejich strany
že jsi ještě 14.10 psala jak nemůžeš zavadit o fajn chlapa a najednou svatba :nevim: Jestli kvůli vizu, tak to proboha nedělej
kristyn.g
Závislačka 2913 příspěvků 01.11.18 21:57

:lol: možná by mpomohl psycholog… :roll: připomínáš mi jednu mojí známou, hraniční porucha osobnosti… přečti si o tom něco.

TMana
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 01.11.18 22:38

Ano, je to super, vem si ho, odstěhuj se a už nikdy nevracej.

Tecumseh
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 01.11.18 22:40
....

Hlavně ho netahej sem. A jestli si chceš zkazit život, tak blbni!

Josef_t
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 01.11.18 22:49

Pokud už tady žije dlouho, nebude v tom asi problém, ale nezkoušej jít do jeho země.

Annabela11
Závislačka 2589 příspěvků 02.11.18 04:41
cestovatelka11
Kecalka 223 příspěvků 02.11.18 07:38

kamarádka žije s Indem přes 10 let v austrálii. Chlap je to milý, ona je spokojená, nikdy si nestěžovala, akorát na jeho maminku si stěžuje, že ji moc nepřijala a absolutně nic v domácnosti nemůže změnit-bydlí společně, maminka je nemohoucí a její partner se o ni stará na plný úvazek.
Děti nemají a asi ani mít nebudou-on děti nechce, svatba se také neplánuje, ale měli na sebe partnerská víza

Kelen
Kecalka 239 příspěvků 02.11.18 07:49

Já v 18 letech žila rok s Indem a pro mě to nebylo. Samé zákazy a příkazy, pověry a svázanost z té kultury cítím. Nesmí jíst hovězí, ženská nesmí zalévat kytky když má menstruaci a večer si nesmí stříhat nehty. Nosí to smůlu. Vypadá to, že si dělám legraci, ale nedělám. Ten můj rodičům vykal a měl z nich velký strach. Starším se ukazuje respekt políbením nohy. Sňatky dětem domlouvají rodiče. Ten můj byl navíc metrosexuál-pavouka zabíjel svým lakem na vlasy (ne že by ho utloukl tou lahvičkou-on ho usmrtil tak, že na něj ten lak nastříkal). Člověk by čekal, že bude alespoň Kama Sutry znalý a v tomhle ohledu taky nic moc. Byl i dost neohebný. Já jsem ho učila cvičit jógu :) Abych teda o něm nemluvila jen ve zlém, tak musím uznat, že byl velmi pracovitý a umělecky nadaný. Koupil si gramofony a za pár měsíců už přebíral cenu talent roku od nejlepšího francouzského dje. Koupil si foťák a do půl roku měl výstavu fotek. To bylo obdivuhodné. Plus mě tedy hudebně obohatil. Soul, Funk, R n B.- měl neuvěřitelnou sbírku.

Ghaia
Povídálka 31 příspěvků 02.11.18 09:49

..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >