Vztah a volný průběh

67
4.5.21 09:36

Vztah a volný průběh

Ahoj, potřebovala bych radu. Potkala jsem muže, do kterého jsem se zamilovala. Viděli jsme se zhruba 5×, na poslední schůzce proběhl sex. Jenže mě trápí jeho pohled na náš „vztah“. Je o několik let starší než já a když jsem se ho zeptala, jak to mezi námi je, řekl, že tomu chce nechat volný průběh. Že prý zatím to necháme v přátelské rovině, budeme spolu spát a uvidíme, kam se to posune časem. Máte nebo měl jste to někdo taky tak? Vždycky, když jsem někoho potkala, bylo jasné, co z toho bude, jenže teď jsem nejistá a bojím se, že mu jde jen o sex. Na druhou stranu zamnou jezdí docela dálku, píšeme si každý den, plánuje aktivity na léto, zajímalo ho, jaký dojem udělal na moje kamarády. Cítím se jak malá naivní holka. Jako kdyby mi bylo 15. Pohrávám si s myšlenkou, jestli by pro mě nebylo lepší to ukončit, spálit mosty a hledat jinde nebo chvíli vůbec, protože se stejně musím soustředit na školu. Mám to jak na houpačce. Chvíli si říkám, že mi to za to stojí, ty chvíle s ním a že stejně nemám, co ztratit. Má více zkušeností, za sebou dost vztahů, tak mě napadlo, jestli třeba není jen opatrný. Vím, že ho neznáte a že je těžké radit, ale zajímalo by mě, co si o tom myslíte😊. Bojím se, že když se na to vykašlu, budu si pak říkat, že jsem možná ztratila někoho, s kým by to mohlo být fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31779
4.5.21 09:39
@Anetaa120 píše:
Ahoj, potřebovala bych radu. Potkala jsem muže, do kterého jsem se zamilovala. Viděli jsme se zhruba 5×, na poslední schůzce proběhl sex. Jenže mě trápí jeho pohled na náš „vztah“. Je o několik let starší než já a když jsem se ho zeptala, jak to mezi námi je, řekl, že tomu chce nechat volný průběh. Že prý zatím to necháme v přátelské rovině, budeme spolu spát a uvidíme, kam se to posune časem. Máte nebo měl jste to někdo taky tak? Vždycky, když jsem někoho potkala, bylo jasné, co z toho bude, jenže teď jsem nejistá a bojím se, že mu jde jen o sex. Na druhou stranu zamnou jezdí docela dálku, píšeme si každý den, plánuje aktivity na léto, zajímalo ho, jaký dojem udělal na moje kamarády. Cítím se jak malá naivní holka. Jako kdyby mi bylo 15. Pohrávám si s myšlenkou, jestli by pro mě nebylo lepší to ukončit, spálit mosty a hledat jinde nebo chvíli vůbec, protože se stejně musím soustředit na školu. Mám to jak na houpačce. Chvíli si říkám, že mi to za to stojí, ty chvíle s ním a že stejně nemám, co ztratit. Má více zkušeností, za sebou dost vztahů, tak mě napadlo, jestli třeba není jen opatrný. Vím, že ho neznáte a že je těžké radit, ale zajímalo by mě, co si o tom myslíte😊. Bojím se, že když se na to vykašlu, budu si pak říkat, že jsem možná ztratila někoho, s kým by to mohlo být fajn.

Nechce ti po pěti schůzkách a jednom sexu slibovat manželství. Já bych nesouhlasila s kamarádstvím, s kamarády nespím. Jestli se chce vidat ještě s jinými a spát s nimi, byl by konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7782
4.5.21 09:40

Asi bys mela zacit delat trochu fory, oni ti chlapi potrebujou lovit..bojovat o prizen…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26362
4.5.21 09:40

On to asi bere víc opatrně, zatím co ty už jsi hned zamilovaná. Netlač tak na pilu, vždyť jste spolu chvíli. Nejste asi zrovna pubertaci aby jste si museli říkat, že spolu chodíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21206
4.5.21 09:47

Jestli ses ty zamilovala a on to má jako povyražení, tak se budeš akorát trápit. Ve finále si najde jinou a tebe odpálí s tím, že jste přece jenom kámoši. Za sebe říkám, že bych to ukončila, tohle prostě nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3846
4.5.21 09:59

Na poslední schůzce proběhl sex, čili jezdí za mnou dálku, plánuje… bylo hlavně před tím sexem. Já bych se na tvém místě trochu stáhla, ať se snaží víc on. Jak to má, jste už probrali, když chce volnost, já bych ji chtěla taky a nebyla pořád dostupná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
4.5.21 10:01

To jde byt po peti setkanich zamilovana?? Vzdyt to je nic. Ale jinak s manzelem jsme spolu delsi dobu (z tveho pohledu asi nekonecne dlouhou :D ) jen spali a necekali od toho absolutne nic. A nakonec je to pro oba nejlepsi vztah, co jsme meli, x let za nami, druhe dite na ceste a zatim oba spokojeni. Po peti schuzkach a jednom sexu se na to vykaslat by mi prisla skoda, spis by bylo fajn se trochu vnitrne zklidnit a uzivat si, co je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31779
4.5.21 10:03
@Janadel píše:
To jde byt po peti setkanich zamilovana?? Vzdyt to je nic. Ale jinak s manzelem jsme spolu delsi dobu (z tveho pohledu asi nekonecne dlouhou :D ) jen spali a necekali od toho absolutne nic. A nakonec je to pro oba nejlepsi vztah, co jsme meli, x let za nami, druhe dite na ceste a zatim oba spokojeni. Po peti schuzkach a jednom sexu se na to vykaslat by mi prisla skoda, spis by bylo fajn se trochu vnitrne zklidnit a uzivat si, co je.

Zamilovat se jde i bez toho sexu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3353
4.5.21 10:05

Takže kamarádka s výhodami. Pokud chceš vážný vztah, na nějaké jeho,,budeme spolu spát,, bych nepřistoupila. Máš zapotřebí někomu dělat matraci? Pokud je starší, měl by vědět, co od života chce, ale vážný vztah to zřejmě nebude, což řekl jasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
4.5.21 10:13
@Anetaa120 píše: Že prý zatím to necháme v přátelské rovině, budeme spolu spát a uvidíme, kam se to posune časem.

Taky vztah můžete udržet v přátelské rovině, ale spát spolu nebudete. Budete čekat, až se vztah posune dál. Potom uvidíš, jestli náhodou nezačne dálka vadit a plány na léto rušit.

Chlap přejede klidně celou čr, hlavně že si pak užije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8305
4.5.21 10:29

No, ta jeho odpoved je takova nijaka, diplomaticka, ale co jiny ti mel rict? Nikdy se neptej chlapa, jestli te miluje, protoze pokud ne, stejne ti to nerekne do oci, protoze chce, abys mu jeste nejakou chvilu delala spolecnost…delej veci, jak je citis, chces lasku, tak pokud ji od nej necitis, nelez do toho naplno, protoze te to zrani. Funguje to tak, ze kdyz te chlap miluje, budes to citit, nebudes muset zakladat diskuze, nebudes si muset pokladat otazky, bude to jasny. Takze tezko radit…asi bych se drzela opatrnosti, abych se chranila, abych se nezranila. Ale kazdy clovek je jinej, nekto takove vztahy vyhledava, nekto ne, ja jsem citlivka, me by vztah bez lasky dorazil. Ty musis holcicko, vedet, jak to mas…ja bych delala veci tak, jak je citim, ty pochybnosti na neco upozornuji, takze bych byla zatim opatrna…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17415
4.5.21 10:43

A proč se ho po pěti schůzkách ptáš, jak to mezi vámi je? To se nedivím, že kapku cuknul :mrgreen: Máš si taky užívat to, co mezi vámi je pěkné a nepitvat to hned takhle zkraje :nevim: Protože ve chvíli, kdy jsi ho donutila vyslovit to „kamarádi“, tak jsi mu paradoxně uvolnila cestu k tomu, aby si takových kamarádek našel víc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9633
4.5.21 10:49

A není třeba ženatej? :oops: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4036
4.5.21 10:53

Tak mohl se spálit a jde na to opatrněji. Nevýhoda životem zkušených mužů (a žen). Prostě si s sebou nesou bebínka, která se těžko hojí a očekávají, že jim ta další zkušenost dá další ránu, tak se radši kryjou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
4.5.21 11:08

Myslim, ze ono taky zalezi jakym zpusobem jste se seznamili? Bylo to na seznamce, kde vypisoval, ze nekoho hleda na vztah apod. Nebo te sbalil jako zkuseny lovec na ulici? Bylo to pres zname? :nevim:

Jinak tezko rict z jeho reakce. Na jednu stranu je fer, ze te neoblbuje, na druhou stranu si nechava prostor se seznamovat jinde a ze vlastne zadny zavazek nikde nema a nemuzes mu nic vycitat. :nevim:

Jako je jasny, ze te tak moc nezere, ale nemusi to byt nutne spatna vec, treba proste neni pubertak, ktery se zamiluje do kazdy pekny holky. Asi tomu dat par schuzek a pak promyslet, jak to smeruje.

Příspěvek upraven 04.05.21 v 11:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat