Vztah asi vyšuměl

Anonymní
16.3.17 22:25

Vztah asi vyšuměl

Zjistuju ze se s pritelem nesneseme. Vidime se 15minut dene treba a uz je pritel protivny a je dusno.Ja koukam na hodiny a odpocitavam kdy odejde do prace.Jak zamkne ulevi se mi.Uz se na nej netesim, nechybi mi.Je mi to lito velmi.Driv jsme se milovaly a travily spolu veskery cas a to i v praci.Ted si nemame co rict, nezasmejem se spolu. Vztah zacal uvadat kdyz nam klesl prijem.Ja byla na materske a pak rodicovske. Zacaly ubyvat penize. Pritel zacal vse propocitavat, litat po akcich.Uz se zacal menit. Obcas jsme se kvuli penezum pohadaly.Ted sem uz v praci ale penez vic neni.Maly je casto nemocny takze sem doma s nim a plati se skolka. Zkratka vydaju pribyva a to se odrazi v nasem vztahu. Rekla bych ze vztah speje ke krachu. Jenze aby mohlo ke krachu dojit, potrebuju zas penize. Nekdy si preju aby odesel a uz se nevracel. Situaci se snazil vyresit brigadou, chvili i byl stastny a v pohode.Ale ted mi vycita ze se kvuli rodine dre a doma nepomuze s nicim. Zkratka se citim sama, nemilovana a jeste mi vycita, ze se stara a je unaveny.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
16.3.17 22:52

Resim teď v sobě něco podobného… Já jsem vzdy zas 4dny doma sama s dětmi, t ak se těším až přijede a uděláme si třeba hezký večer, pokecame co bylo a tak, ale ne on radši sedí u PC a dělá si tam svoje věci, takze zase sedím sama na gauči jak kdyby tam nebyl :roll: Taky si už nepripadam milovaná, tohle mě strašně sere.Kdyz mu to řeknu, tak mi akorát řekne co zase mám a co mi přelitlo přes nos.Bere me už jako samozřejmost co tady prostě je a bude… jenže já chci víc! Jsme mladý, ale je to u nás jak po 25.letech manželství a taková velká láska to byla :,( Omlouvám se za anonym

• Nahlásit
  • Citovat
525
17.3.17 00:52

můj názor

Neházej flintu do žita. Může to být jen přechodný stav, kdy si on nepřipadá pochopený, když je unavený z práce, vídáte se málo. Třeba by pomohla krátká společná dovolená - třeba jen odjet na víkendy (možno i k rodičům), trávit volný čas trošku jiným způsobem. Je smutné, že máš radost z toho, když odejde, to bys měla asi řešit u psychoterapeuta. Pořád je to tvůj muž a otec dětí. Toho nejde vyměnit snadno, jako ponožky a pro něco jsi ho měla ráda-zkus si na to vzpomenout a najít to, co máte společné-držím palce :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
17.3.17 00:54

sllužka nee

@Anonymní píše:
Resim teď v sobě něco podobného… Já jsem vzdy zas 4dny doma sama s dětmi, t ak se těším až přijede a uděláme si třeba hezký večer, pokecame co bylo a tak, ale ne on radši sedí u PC a dělá si tam svoje věci, takze zase sedím sama na gauči jak kdyby tam nebyl :roll: Taky si už nepripadam milovaná, tohle mě strašně sere.Kdyz mu to řeknu, tak mi akorát řekne co zase mám a co mi přelitlo přes nos.Bere me už jako samozřejmost co tady prostě je a bude… jenže já chci víc! Jsme mladý, ale je to u nás jak po 25.letech manželství a taková velká láska to byla :,( Omlouvám se za anonym

Tohle se stává často - žena je doma a on jí má jistou, bere jí jako inventář v domácnosti - například kus nábytku. Nicméně je to pořád žena. Někdy pomůže, když se budeš víc starat sama o sebe-navštívíš kamarádku, půjdeš ke kadeřnici, zhubneš, koupíš si na sebe něco pěkného a zajdeš si někam sama. Vím, že to s dětmi není tak snadné, ale je to jen stereotyp. Většina mužů je takových, že si ženy příliš neváží a už se o ní moc nestarají, když jim ona podstrojuje, vaří, pere, žehlí, apod., berou jí skoro jako maminku nebo služku. Tak je asi potřeba mu ukázat, že služka fakt nejsi! :mavam: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12004
17.3.17 06:31

Tak podle tveho popisu jste ukazkovy pripad zbytecneho rozchodu. Vubec jste na vztahu nepracovali a radsi ho ukoncis, je ve velkem stresu a snazi se resit vasi situaci, ale ty to ani trochu neocenis a vidis na nem jen spatn. Nevidim zadnou sebereflexi a snahu od tebe. Skus se vcitit trochu i do nej. A ma dve prace no to je teda nejhorsi chlap na svete ze ti doma nepomaha.. Chjo.. Docela by me zajimalo jak by diskuze vypadala kdyby ji zalozil on..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
17.3.17 08:01

@Keltka si děláš srandu on jí bere jak kus nábytku a ty jí posíláš k psychiatrovi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2615
17.3.17 08:10

Má pocit, že už dává dost a ty to neoceníš. Naopak, chceš ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
17.3.17 08:24
@Anonymní píše:
Zjistuju ze se s pritelem nesneseme. Vidime se 15minut dene treba a uz je pritel protivny a je dusno.Ja koukam na hodiny a odpocitavam kdy odejde do prace.Jak zamkne ulevi se mi.Uz se na nej netesim, nechybi mi.Je mi to lito velmi.Driv jsme se milovaly a travily spolu veskery cas a to i v praci.Ted si nemame co rict, nezasmejem se spolu. Vztah zacal uvadat kdyz nam klesl prijem.Ja byla na materske a pak rodicovske. Zacaly ubyvat penize. Pritel zacal vse propocitavat, litat po akcich.Uz se zacal menit. Obcas jsme se kvuli penezum pohadaly.Ted sem uz v praci ale penez vic neni.Maly je casto nemocny takze sem doma s nim a plati se skolka. Zkratka vydaju pribyva a to se odrazi v nasem vztahu. Rekla bych ze vztah speje ke krachu. Jenze aby mohlo ke krachu dojit, potrebuju zas penize. Nekdy si preju aby odesel a uz se nevracel. Situaci se snazil vyresit brigadou, chvili i byl stastny a v pohode.Ale ted mi vycita ze se kvuli rodine dre a doma nepomuze s nicim. Zkratka se citim sama, nemilovana a jeste mi vycita, ze se stara a je unaveny.

jo, to už tak bývá, že když je méně peněz, starosti se zvýrazní a problémy se zvětší…
Přítel si našel brigádu, aby situaci pomohl řešit… a co jsi udělala ty? Jen čekáš, že to vše vyřeší on, postará se, a ještě bude víc doma, bude ti pomáhat a dělat věci, které děláš ty a ještě bude happy a vysmátý a nebude nikdy unavený… a když to tak není, tak se chceš trhnout… já mám pocit, že přítel aspoň něco udělal, aby se situace u vás zlepšila, ale od tebe tu nějak nečtu nic, co bys udělala ty… zkus se nad tím aspoň zamyslet, než od něho odejdeš (teda jestli odejdeš, na to musíš mít taky ty peníze)… v životě nedostaneš skoro nic pod nos jak pečeného holuba do huby v pohádkách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
17.3.17 08:25
@brumdinka píše:
@Keltka si děláš srandu on jí bere jak kus nábytku a ty jí posíláš k psychiatrovi :roll:

jako kus nábytku? A ona jeho zase jako kasičku… v tom případě si nemají co vyčítat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
17.3.17 09:09

Zakladatelko tak teď bude už pěkně, dítě nebude bývat nemocné, takže se situace zlepší. Úplně z tebe cítím tu negaci. Je to hrozně smutné, jak jsi ten váš vztah zapikala. A vlastně celou rodinu. Nevěřím, že jsi tak bezcitná, že kvůli nedostatku peněz dumáš jak se zbavit partnera. A ještě z té vaší chudoby můžete společně těžit tím, že budete praktikovat zábavu chudých a ta opravdu lidi spíše sbližuje :oops: ;) :srdce:
Udělejte si přesný rozpočet a tím se řiďte, ať se nebavíte o financích jako dva provinilci, ale jede v módu, který funguje.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama