Vztah bez sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 00:28
Vztah bez sexu

Ahoj holky,
jsem už podruhé maminkou a doma jsem už 5 let. Můj partner má 11-ti leteho syna z předchozího manželství. S mým partnerem jsme to vzali hopem. Potkali jsme se na školení firmy a hned jsme se do sebe zakoukali. Už na dvoudenním školení proběhl sex a po školení “sex víkend”. Po příjezdu domu jsem si sbalila svých pět svestek a dala vale nefungujicimu vztahu. Po měsíci a týdnu jsem byla těhotná s mým současným partnerem. On chtěl děti a já jsem měla pocit, ze už mi ujíždí vlak. Navíc po předchozí zkušenosti, kdy se z mého již ex vyklubal grázl, a to jsem ho dobre znala 4 roky, než jsem si s nim něco začala, jsem byla názoru, ze buď a nebo… Byl to fajn chlap, kterému jsem neměla co vyčíst. Jen jediná věc, a to jeho byvalka, se kterou se rozešel kvůli mě. Chodila mu do bytu, prala mu…, chtěla ho zpět. To mi říkal, ze maminka… A o milence skoro do porodu mluvil jako o kamarádce. Až těsně před porodem mi došlo, ze to není kamarádka, ale jeho ex.
Narodila se nám holcicka, a i když je partner skvělým otcem, který pomáhá, byla jsem ko a na sex, jak jsme byli spolu zvykli, jsem neměla energii. Pak, o dva roky později, přišel synek. A po dalším roce přišlo rozčarování.
Malá, obtloustla, ošklivá a o 10 let starší prodavačka, kam jsme chodili nakupovat. Potom jsem zjistila, ze partner nabízí své “služby” i jinde. A také ze posila me předchůdkyní žádosti o intimní foto, což dělali, když byli spolu. Další ťafka byla, když jsem zjistila, ze hledal milenky přes seznamky ještě měsíc před prvním porodem. Posledni rána byla, když jsem v peněžence našla pytlicky se zbytky pervitinu. Údajně s tím zkoncoval těsně predtim, než jsem to objevila. Byl prý hotovy z toho, co se mezi námi děje.
Spousta z vás mě asi odsoudí, ze jsem mu dala šanci. Má toho na triku víc než dost. Ale i za této situace jsme byli schopni fungovat jako partneři, když přišla rána zvenčí.
Problém nastal až teď, po delším čase. Partner je naruzivy, ale já o sex s nim nestojím. Psychika, aspoň myslím.
Vyhledat odbornou pomoc?
Ofiko mu povolit milenku? Až začnu pracovat, taky budu mít příležitosti… Pak se to třeba rychle vyřeší…
Ukončit to hned?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Urtica-dioica
Kecalka 392 příspěvků 26.09.18 00:47
Vztah?

Ahoj - soudit Tě nebudu, každá z nás nadělala v životě nějaké ty kopance a mám pocit, že Ty už sis navíc svůj díl vybrala..mně se při čtení Tvého příspěvku drala na mysl jedna otázka…jaký k němu máš vlastně vztah? Co k němu cítíš? Máš ho ráda? Užíváte si čas, kdy jste spolu? Pokud k němu máš ještě nějaký vztah a pokud partner funguje jako otec, asi bych to úplně nevzdávala a zkusila poradnu. Samozřejmě pokud je snaha o nápravu i z druhé strany…

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 26.09.18 00:55

Tak třeba Ti po rozchodu povolí chodit mu prát a uklízet, jak to milostivě povolil předchozí partnerce. :mrgreen:

Epl
Povídálka 24 příspěvků 26.09.18 01:48

@Urtica-dioica to isté napadlo aj mňa. Je zakladatelke s ním dobre, majú niečo spoločné aj mimo detí? Stojí to za to znášať jeho vyčíňanie? Alebo je to skôr o Tom nebyť na všetko sama?

jannina1
Závislačka 4171 příspěvků 26.09.18 02:02

..

Jana525
Závislačka 4947 příspěvků 26.09.18 07:42

8o
ja vubec nevim, co na to rict…
Kolik je ti let ? Ty se asi moc rada nemas, ze ? Hlavne proboha neskakej do dalsiho vztahu a nedelej si dalsi deti !!!Dospej !!

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 26.09.18 07:54

Určitě mu nic nedovoluj, kromě sexu by se tím ze vztahu vytratila i láska..

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 26.09.18 08:01

hm.. no všude je něco, ale tohle je celkem prekérka.. evidentně je to nevěrník.. myslíš, že kdybys s ním spala, tak by všechny nevěry utnul ? a ty drogy to už je pro mne Naprosto neakceptovatelné… myslím, že tento vztah chce pořádnou revizi a změnu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 12:24

@Urtica-dioica Snaha o nápravu je. Ráda ho mám. Zrovna o víkendu jsem na něj koukala, že je to pořád hezký chlap. Fungujeme jako partneři a rodiče. Volný čas trávíme vždy jako rodina, ono ho moc není. Pracuje skoro 200 km od domova, v týdnu jezdí, ale nejde to každý den.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.18 12:31

@Jana525 Dospěj!! To má být rada? A v čem jsem podle tebe nedospělá? V tom, že jsem dala druhou šanci a snažím se najít cestu z krize, aby rodina zůstala pohromadě a všichni jsme byli spokojení? Jo, v dnešní době není řešení problémů módní a lidé se rozcházejí kvůli banalitám.

Josef_t
Zasloužilá kecalka 734 příspěvků 26.09.18 12:56
@Anonymní píše:
@Jana525 Dospěj!! To má být rada? A v čem jsem podle tebe nedospělá? V tom, že jsem dala druhou šanci a snažím se najít cestu z krize, aby rodina zůstala pohromadě a všichni jsme byli spokojení? Jo, v dnešní době není řešení problémů módní a lidé se rozcházejí kvůli banalitám.

Ano je to takový paradox, jedna se rozvede, protože jí manžel přestane „vonět“, ty naopak zůstáváš až po uši v něčem co nevoní.

Ta odborná pomoc není vůbec od věci, pomůže ti, ale v něčem jiném, srovnat myšlenky, priority a dospět. A s tím povolením milenky si myslím nemusíš dělat hlavu, určitě by se nějaká našla.

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 27.09.18 14:31
@Anonymní píše:

Třeba v tom, že celkem drze a bez skrupulí jsi přebrala partnera jiné ženě a dítě tím připravila o otce? Nadrženého a náruživého chlapa jsi utáhla na sex, který jsi mu pak sama začala odepírat a divíš se, že si začal hledat jiné? Chceš řešit problémy ve vztahu, který byl již od počátku založen na špatných základech? Holt karma je zdarma!

Michal1986
Kecalka 238 příspěvků 27.09.18 14:36
@jege píše:
Třeba v tom, že celkem drze a bez skrupulí jsi přebrala partnera jiné ženě a dítě tím připravila o otce? Nadrženého a náruživého chlapa jsi utáhla na sex, který jsi mu pak sama začala odepírat a divíš se, že si začal hledat jiné? Chceš řešit problémy ve vztahu, který byl již od počátku založen na špatných základech? Holt karma je zdarma!

pšššt.. pojmenováváš věci až moc pravými jmény :jazyk:

jege
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 27.09.18 14:57

@Michal1986 Ano, u ženských se na to musí pomalu a zkoumat celý problém hlavně z její strany, u chlapa je to jasné, pokud si již předem nesype popel na hlavu a sebekriticky neuzná hned na začátku, že za problém může on, tak je většinou šmahem odsouzen jako h.a.j.z.l a nikdo se tu s ním nepáře.

Někdy mě to tu úplně fascinuje, jak partner ženě voní/nevoní, jak má právo na lásku/orgasmus/štěs­tí, jak jí partner málo dává málo lásky/sexu/peněz a všechny hned radí, že je v právu a partnera má skřípnout nebo rovnou vyrazit, ale předtím i potom ho nesmí zapomenout pořádně podojit, ovšem u muže je to kardinálně jiné, nejdříve se hledají chyby a problémy u něj, a když se nakonec zjistí, že je to hotový archanděl Gabriel, tak se to svede na osud a zahraje do autu.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 27.09.18 15:54

To jsou tak zajímavý kombinace, že zní až neuvěřitelně.
Pervitin a soulož se škaredou ženou z konzumu jsou hříchy, asi bych je nestrávila.
Soulož s ex a možná dalšími jsou jen třešnička na dortu.
Když budeš chtít šlehačku, tak s ním zůstaň.
Já bych chtěla jen alimenty a vrátila bych ho té pradlence, co asi měla první místa v řadě.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >