Vztah bez sexu a neustálé hádky,

Anonymní
18.10.19 13:10

Vztah bez sexu a neustálé hádky,

Ahoj…potřebuji poradit…
S přítelem sme skoro 3 roky…a máme 9 mesicni holcicku…ale…co se děje..za tu dobu co máme malou sme spolu spali tak 3×…a naposledy mi to tak znepříjemnil, že sem musela sex ukončit, tvářil se jak kdyby ho to nebavilo(nebo to dělal z donucení)…nerespektuje, že mam radši předehru…než na to hned vlitnout…nějaká romantika…zkoušela sem dát malou na vikend tchýni…aby sme se nějak rozhoupali…vůbec…ani jeden sex nebyl..tak moc mi chybí potěšeni…hezky sex…
Neustále se hádáme, dává mi za vinu snad vše, co jde. S malou jsem 24h v kuse, on má problém se i podivat, když ho volám do pokojicku, aby se šel na malou podivat, jak krásně sedí…ne…je to problém, zrovna si lehl…a ne jen to…neustále mě poučuje, co mam a nemám s malou dělat…což mě fakt vytáčí, protože se o malou starám jen já a on nemá ani představu, jak náročné to je…a ještě, aby mě poučoval…:(
Každý den slyším, jak je unavený z práce…má těžkou práci, fyzicky docela náročnou…ale to není takový problém, který by byl o rozpad rodiny…tady je na hlavním místě rodina..nějaké společné zájmy..něco…ale on by jenom furt ležel i o víkendech…vztah je bez komunikace, je neustále na mobilu…jsem už zoufalá, taky bych chtěla s malou nekdy pomoct…nebo sám od sebe aby navrhl výlet, nebo prochazku…společenskou hru…
Bohužel…možná si dělám zbytečnou naději, ze to nekdy bude dobrý…prosím o radu, co by ste dělali na mém místě :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26866
18.10.19 13:17
@Anonymní píše:
Ahoj…potřebuji poradit…
S přítelem sme skoro 3 roky…a máme 9 mesicni holcicku…ale…co se děje..za tu dobu co máme malou sme spolu spali tak 3×…a naposledy mi to tak znepříjemnil, že sem musela sex ukončit, tvářil se jak kdyby ho to nebavilo(nebo to dělal z donucení)…nerespektuje, že mam radši předehru…než na to hned vlitnout…nějaká romantika…zkoušela sem dát malou na vikend tchýni…aby sme se nějak rozhoupali…vůbec…ani jeden sex nebyl..tak moc mi chybí potěšeni…hezky sex…
Neustále se hádáme, dává mi za vinu snad vše, co jde. S malou jsem 24h v kuse, on má problém se i podivat, když ho volám do pokojicku, aby se šel na malou podivat, jak krásně sedí…ne…je to problém, zrovna si lehl…a ne jen to…neustále mě poučuje, co mam a nemám s malou dělat…což mě fakt vytáčí, protože se o malou starám jen já a on nemá ani představu, jak náročné to je…a ještě, aby mě poučoval…:(
Každý den slyším, jak je unavený z práce…má těžkou práci, fyzicky docela náročnou…ale to není takový problém, který by byl o rozpad rodiny…tady je na hlavním místě rodina..nějaké společné zájmy..něco…ale on by jenom furt ležel i o víkendech…vztah je bez komunikace, je neustále na mobilu…jsem už zoufalá, taky bych chtěla s malou nekdy pomoct…nebo sám od sebe aby navrhl výlet, nebo prochazku…společenskou hru…
Bohužel…možná si dělám zbytečnou naději, ze to nekdy bude dobrý…prosím o radu, co by ste dělali na mém místě :(

9 měsíců - klasická krizovka na rodičáku.

Nastav si volný nějaký večer v týdnu kdy bude muž hlídat a přes to nejede vlak. A ty si jdi s kámoškama na víno/kafe nebo na jógu.
Potřebuješ to jak prasátko drbání. :kytka:

A uvidíš - bude líp :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
18.10.19 13:40

No, my se ex spolu byli skoro 7 let. Nedávno jsem to ukončila. Bylo to skoro jako přes kopírák.
Já jsem teda po rozchodu zjistila ještě další hnusné věci a jsem ráda, že jsem pryč.
Bylo to pořád horší a horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 13:44

@Innocence jenže já přemýšlím o rozchodu…ale máme dítě…nekdy si říkám, ze už to fakt nedam…že radši budu sama s malou…ale co teď…žejo..já když navrhla rozchod, tak jeho odpověď zněla: až ti skončí rodičák tak vypadneš…
Jenže co do té doby?…asi budu muset k psychologovi..protože to přestavam zvládat :/

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 13:49

A nemá ženskou? Je divné ze by sex nechtěl a ještě se trávil otraveně… i to ze je pořad na tel…

• Nahlásit
  • Citovat
18.10.19 13:51

Klasika… chlap, kterej nechce souložit. Jsou to dneska lemry :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 13:51
@Anonymní píše:
A nemá ženskou? Je divné ze by sex nechtěl a ještě se trávil otraveně… i to ze je pořad na tel…

Nevím jak to zjistit, heslo od mobilu neznám..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 13:52

@růžový achát je mu 22…nevím, ze by nechtěl mít sex takhle mladý kluk..

• Nahlásit
  • Citovat
18.10.19 13:53
@Anonymní píše:
@růžový achát je mu 22…nevím, ze by nechtěl mít sex takhle mladý kluk..

To je jedno, dneska už nechtěj ani 22. Je to moc práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 13:54

@růžový achát

Tak si pořídim asi kamaráda…jak to tak vidim

• Nahlásit
  • Citovat
772
18.10.19 13:59
@Anonymní píše:
@Innocence jenže já přemýšlím o rozchodu…ale máme dítě…nekdy si říkám, ze už to fakt nedam…že radši budu sama s malou…ale co teď…žejo..já když navrhla rozchod, tak jeho odpověď zněla: až ti skončí rodičák tak vypadneš…
Jenže co do té doby?…asi budu muset k psychologovi..protože to přestavam zvládat :/

Taky máme dítě. Rok a půl. Dítě ale není důvod zůstávat ve vztahu, který te ničí. To dítě potřebuje mámu, která je v pohodě, když nebude, tak to vycítí a bude to ničit i ho. A co s takovým „otcem“? Nemohla bys k rodičům?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.10.19 14:00

On má i zaheslovany tel? Noo po zkušenosti mohu jen doporučit být na obzoru… :?
Mas pravdu ve 22 letech nechtít sex je při nejmenším zvláštní…
promiň ze te strasim, ale sama jsem si něco po narození dcerky zažila, a tak mi tohle chování něco připomíná… ustaly jsme to, jsou to tři roky, čekáme druhé, ale stejně. Člověk nezapomene…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.10.19 14:00

@Innocence jedině,nebo ke kamarádce

• Nahlásit
  • Citovat
18.10.19 14:02
@Anonymní píše:
@růžový achátTak si pořídim asi kamaráda…jak to tak vidim

Jj, navíc nejste manželé, je línej si tě i vzít koukám… taky tradice, takže bych se fakt zařídila jinak. Dělá si z tebe akorát p.rdel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
18.10.19 14:02
@Anonymní píše:
@Innocence jedině,nebo ke kamarádce

V tom pripade je to pro tebe výhra. Taky jsem s malým prozatím u mamky. Pomalu se hrabu ze dna zase nahoru. Už nikdy to nechci zažít znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama