Vztah bez sexuální touhy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:31
Vztah bez sexuální touhy

Myslíte, že je možné, aby vydržel vztah, ve kterém není ta pravá vášeň a sexuální touha? Poslední dobou nemám na sex vůbec chuť ani náladu a přemýšlím, jaké by to bylo s někým jiným :( žádného jiného jsem před přítelem neměla, takže to nemám s čím porovnat..už plánujeme i bydlení, je na mě hrozně hodnej a říkám si, jaké mám štěstí, když vidím vztahy kolem, ale občas si už trochu lezeme na nervy a sexuálně mě už skoro nepřitahuje, cítím se kvůli tomu hrozně špatně..neumím si ale moc představit, že bych byla s někým jiným, na druhou stranu mě pořád přepadají myšlenky toho typu, že jsme všechno moc unáhlili..že už nikdy nepůjdu na rande, nikoho nového nepoznám, nezkusím nové věci, snad chápete..máte někdo podobnou zkušenost? :,(

Reakce:
Au_Lait
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:34

Osobně si to představit neumím. Píšete, že je to první přítel. Můžu se zeptat, kolik je Vám let?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 19:53

@Au_Lait 19, jsme spolu 2 roky :) a vím, že jsem ještě mladá a mám celý život před sebou, ale mám strach, že bych pak litovala, kdybych přítele opustila..mám neskutečný štěstí, že ho mám, ale trápí mě, že nikdy nemám takovou tu opravdovou touhu..přiznám se, že s přítelem někdy spím i přesto, že na to vůbec nemám chuť ani náladu, ale mám strach, že by pak hledal jinde, že by mu to prostě chybělo..vždycky mi říká, že to tak není, že nemusíme, jestli nechci, ale já mám pak lepší pocit a necítím se tak špatně, že spolu nespíme..nevím, co změnit, abych i já měla chuť..antikoncepci jsem přestala brát před pár měsíci, takže tou to není

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.19 20:04

Kdysi mi kamarád říkal, že jakmile vymizí chuť na sex, je to jeden z prvních příznaků, že je něco blbě. Možná se chuť vrátí, ale pokud ne, osobně bych to jako problém vnímala, protože sex zkrátka je jeden z pilířů, na kterých partnerský vztah stojí…

Sama jsem tohle měla se svým bývalým - přestal mne přitahovat, do sexu jsem se musela nutit, nakonec přestal naléhat a neměli jsme spolu nic víc jak půl roku, než přišla konečná. Dokážu si představit vztah, který stojí i na jiných hodnotách, ale ne ve svém věku, natož v 19ti letech.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 27.08.19 21:43

Ano, znam to. Az moc duverne. Kazdy takovy vztah skoncil nakonec rozchodem - z me strany tedy, protoze jsem to neunesla. Teprve u posledniho pritele mam pocit, ze to je to ono a ze uz o zadne dalsi rande, poznavani noveho cloveka etc. nestojim. Takze ti radim, dat mu sbohem a satecek a vydat se o dum dal. Je ti 19, to jsi jeste mlade a mas toho hromadu pred sebou, tak by byla skoda se zahrabat hned s prvnim, co se ti zamlouval. Holt nekdo ma to stesti, ze mu perfektne sedne laska z pubertalnich let, jiny se k tomu musi prokousat pres jine vztahy. Urcite bych nezustavala v 19 s klukem kvuli tomu, ze je hodny a ze je ve vztazich okolo me binec.

pouzitychlap
Stálice 92 příspěvků 29.08.19 09:30

Jsem trochu jako ty, ale po 20ti letech :-)
Moje žena je taky má první. Po roku soužití jí sex taky přestal bavit. Neřešil jsem to. Miloval jsem jí a stále ji miluju.
Popravdě ani nevím, jestli to „neřešení“ bylo správně nebo ne. Prožil jsem s ní krásné roky a stále to až na sex funguje. Jen mě to teď dohání.
Takže Počítej s tím, že teď to dáš, ale za 20 let se ti ozve hlásek v hlavě, který se zeptá „Vážně jsi smířená s tím, že tohle je vše?“

Uživatel je onlinelilith1
Ukecaná baba ;) 2381 příspěvků 29.08.19 13:30
@Anonymní píše:
Myslíte, že je možné, aby vydržel vztah, ve kterém není ta pravá vášeň a sexuální touha? Poslední dobou nemám na sex vůbec chuť ani náladu a přemýšlím, jaké by to bylo s někým jiným :( žádného jiného jsem před přítelem neměla, takže to nemám s čím porovnat..už plánujeme i bydlení, je na mě hrozně hodnej a říkám si, jaké mám štěstí, když vidím vztahy kolem, ale občas si už trochu lezeme na nervy a sexuálně mě už skoro nepřitahuje, cítím se kvůli tomu hrozně špatně..neumím si ale moc představit, že bych byla s někým jiným, na druhou stranu mě pořád přepadají myšlenky toho typu, že jsme všechno moc unáhlili..že už nikdy nepůjdu na rande, nikoho nového nepoznám, nezkusím nové věci, snad chápete..máte někdo podobnou zkušenost? :,(
Špatné, když tě nepřitahuje už nyní, ukončila bych to..mám přítele už 15 let a přitahuje mě pořád..
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.19 13:52
@Anonymní píše:
Myslíte, že je možné, aby vydržel vztah, ve kterém není ta pravá vášeň a sexuální touha? Poslední dobou nemám na sex vůbec chuť ani náladu a přemýšlím, jaké by to bylo s někým jiným :( žádného jiného jsem před přítelem neměla, takže to nemám s čím porovnat..už plánujeme i bydlení, je na mě hrozně hodnej a říkám si, jaké mám štěstí, když vidím vztahy kolem, ale občas si už trochu lezeme na nervy a sexuálně mě už skoro nepřitahuje, cítím se kvůli tomu hrozně špatně..neumím si ale moc představit, že bych byla s někým jiným, na druhou stranu mě pořád přepadají myšlenky toho typu, že jsme všechno moc unáhlili..že už nikdy nepůjdu na rande, nikoho nového nepoznám, nezkusím nové věci, snad chápete..máte někdo podobnou zkušenost? :,(

nespíme spolu již něco přes rok a jde to. já bych chtěla, muž mě přitahuje, ale já jeho nejspíš už ne. nedá se nic dělat, rozvod kvůli tomu chystat nebudu, máme děti.

Váš příspěvek
Reklama