Vztah bez společného bydlení, žijete tak někdo?

Anonymní
29.11.20 12:32

Vztah bez spolecneho bydleni, zijete nekdo?

Po 16 letech jsem se nedobrovolne rozvedla. Muz me opustil pro jinou. Sahla jsem si na totalni dno, mela neschopenku, prasky na nervy, na spani… Neco co uz v zivote nechci zazit. Nechala jsem si dum a mam dve deti. Nasla jsem novy vztah. Tenhle chlap je uzasnak, jak k detem, ke me, vlastni deti nema. Ma vlastni dum a vsechny jeho byvalky tam bydlely temer hned, co se dali dohromady. My jsme spolu skoro 1,5 roku, kazdy mame vlastni dum, bydlime od sebe 5 minut pesky, spavame bud v jednom nebo druhem dome. Na spolecne bydleni nebo deti temer rec neprisla, me to vyhovuje, on to asi ze me citi a boji se o tom mluvit.
Tak se bojim, ze me zase odkopne, ze se sve jistoty bydleni vzdat nechci. Jsem uplne jina nez jeho byvalky, stara, tlusta… mel vzdy same studentky a ted mamu pri tele. Ale moc si rozumime, fungujeme v obou domacnostech rovnym dilem. Muj dum neni v dobrem stavu aby byl mozny pronajem. Prodej by mi sebral zadni vratka.
Mate to nekdo tak? Vyhovuje vam to? Myslim, ze 35 letemu bezdetnemu chlapovi tohle dlouho skousavat nepujde. Je hodny, chapavy, ale ani on nikdy nerekl jasne at se tam nastehuju.
Zijete nekdo takhle dlouhodobe?
Je mi 32, deti uz mam vetsi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4667
29.11.20 12:35

Bude chtit casem vlastni dite..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
29.11.20 12:44

Ja jsem v jiny situaci, deti mam vetsi, ale jo, zijeme ve vztahu na dalku. Jsme spolu ob vikend kdyz jsou moje deti u ex, pak jeden den v tydnu za nim jezdim odpoledne a ty vikendy, co mam deti, obcas jedem za nim nebo on za nama. Nebude to takhle navzdy ale tohle funguje tri a pul roku oficialne, neoficialne dyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
29.11.20 12:49

Dokud vám to oběma vyhovuje, nechala bych to tak. Myslím, že není nutné každého, s kým ještě budete chodit, hned stěhovat k sobě, případně přesidlovat s dětmi k němu… Pokud se zatím neozývá, nechala bych tak, jak to je…

Jestli bude chtít časem svoje děti, nebo ne, to je těžké odhadnout, pokud o tom sám nikdy nemluvil. Je dost možné, že si ke vztahu vybíral studentky a nyní ženu, která už vlastní děti má, právě proto, že on sám vlastní nechce.

Vlastního domu bych se nevzdávala. V žádné situaci. Opravdu byste si tím mohla způsobit do budoucna dost potíží. Obzvlášť pokud přítel dosud chodil s určitým typem žen a nyní si vybral vás, která jste absolutně a naprosto jiná a „nezapadáte“. Občas to muži dělají, ale já bych tam měla určité podezření. Nevěřím na to, že se někomu najednou přestane líbit to, co se mu líbilo roky až do teď a půjde zcela upřímně po úplném opaku. Tam snad jedině, že by se hodně zklamal v tom typu dívek a tak by usoudil, že to chce něco úplně jiného. Takové lidi jsem potkala. Ale obvykle se za nějaké ty měsíce zase vrátili k tomu, po čem šli přirozeně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
29.11.20 12:55

Mě zaujalo, že ve 32 letech ses po 16 letech rozvedla :think: Znám takový jen jeden pár, jestli jim to funguje/vyhovuje? Asi jo, jsou spolu už pár let, ale zase je pravdou, že jsou oba 45+let a mají oba děti z předchozího manželství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 12:55
@Tarjei píše:
Ja jsem v jiny situaci, deti mam vetsi, ale jo, zijeme ve vztahu na dalku. Jsme spolu ob vikend kdyz jsou moje deti u ex, pak jeden den v tydnu za nim jezdim odpoledne a ty vikendy, co mam deti, obcas jedem za nim nebo on za nama. Nebude to takhle navzdy ale tohle funguje tri a pul roku oficialne, neoficialne dyl.

Ja to mam podobne, jinak to u nas nejde. Jen uz se nevidame spolecne s detma, jen bez deti, a je to dost malo, ale proste to ted nejde jinak.

Jinak zakladatelko? V kolika jsi se vdavala kdyz je ti 32 a rozvedla ses driv nez je 1,5 roku po 16 letech… :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 12:57
@osvc píše:
Mě zaujalo, že ve 32 letech ses po 16 letech rozvedla :think: Znám takový jen jeden pár, jestli jim to funguje/vyhovuje? Asi jo, jsou spolu už pár let, ale zase je pravdou, že jsou oba 45+let a mají oba děti z předchozího manželství.

Zrovna to pisu, navic je se soucasnym 1,5 roku, a podle popisu
se z rozvodu dlouho vzpamatovavala, tak to se vdavala v 10? To nejak moc nesedi.

• Citovat
  • Nahlásit
2692
29.11.20 12:58
@osvc píše:

A to s tim novym jsou uz rok a pul. Hmm. Zrejme zije 25 hodin denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 12:58
@osvc píše:

Ja jsem 45+ a pritel je mladsi o dost a nevyhovuje to spis jemu jak je to ted. My jsme ale driv zili spolu

• Citovat
  • Nahlásit
7454
29.11.20 13:00
@riccius píše:
A to s tim novym jsou uz rok a pul. Hmm. Zrejme zije 25 hodin denne.

Mozna i 30 hodin denne aby to vsechno stihla.
Spis se prepsala a nebo je to vymysleny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6229
29.11.20 13:06
@osvc píše:

Skvely point a 5 hvezd za vsimavost! :D
Tak v nasich koncinach je bezne, ze se vdavaji 16lete prece.

Krach! :lol:
Zakladatelko na kvalitni troleni musis mit urcite iq a bohuzel toho se ti nedostava, tak uz to radsi nezkousej ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
29.11.20 13:07
@Anonymní píše:
Ja jsem 45+ a pritel je mladsi o dost a nevyhovuje to spis jemu jak je to ted. My jsme ale driv zili spolu

Každý jsme jiný, nesvítím jim, takže netvrdím, že jsou šťastný, ale jsou spolu takhle už pár let, tak jim to asi zatím vyhovuje, asi dost hraje roli věk a vlastní děti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.20 13:10

Neprepsala jsem se. Myslim, ze to sem uplne nepatri, ale kdyz to chcete vysvetlit, vysvetlim. Mela jsem jediny vztah od 15 do 31 let. 10 let manzele. Chtela jsem rok pauzu, chtela jsem manzela prebijet jednorazovkama, nevazat se, nebyla jsem z toho venku. Po 4 mesich jsem nasla jeho, chtela jsem ho taky jako jednorazovku, nezamilovala jsem se skoro rok, neslo to, ale uplne me omamil tim, jak byl jinej a ja hned vedela, ze tohohle chlapa si proste nesmim nechat utect svym zareknutim, ze chci byt rok sama. Tak jsme spolu 1,5 roku a uz jsem fakt stastna a zamilovana. On rika, ze po vsech tech deckach ma zenu, ktera to ma srovnane. O mych detech mluvi jako o vlastnich. Vlastni by nejspis chtel, ale ja si myslim, ze se na to malo zname. Jenze roky bezi a my spolu jeste ani nebydlime…

• Citovat
  • Nahlásit
175
29.11.20 13:11

Je ti 32 a rozvedla jsi se po 16 letech? S přítelem jsi 1,5 roku a děti mas větší? Sakra, nemůžu se nějak dopočítat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10218
29.11.20 13:13

Kolik ti bylo, když ses vdávala? To jsi musela být snad ještě pod zákonem, když už jsi po rozvodu rok a půl s přítelem :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat