Vztah bez zamilovanosti?

Anonymní
13.9.20 18:16

Vztah bez zamilovanost?

Ahojky, omlouvám se za anonym, ale tohle nechci aby někdo zjistil. Měla jsem před současným partnerem 2 blbé vztahy kde jsem zažila snad vše co ve vztahu být nemá. Teď mám přítele jsme spolu 4 měsíce staršího o 7 let je mu 32 a mě 25. Je rozumný, vydělává, zodpovědný a miluje mě. Ja si ho vážím mám ho strašně rada, ale…nemiluji ho, nemam potřebu s nim ani spát, proste ho spis beru jako skvělého kamaráda je mi s nim dobře. Stalo se některé z vás, ze jste se zamilovali po čase? Ze tam ta chemie poradně začala fungovat? Momentálně nejsem nešťastná ale nějaká šťastná také ne. Každopádně si myslím, ze je to nefer i k nemu, zasloužil by si holku co mu dává to stejné. Jen je to první normální kluk v mým životě. Děkuji moc za odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.9.20 18:22

Mně je lehce přes třicet a zamilovanost jsem posledních pár let už nehledala - respektive jsem se jí vyhýbala. Chodím se svým nejlepším kamarádem, ke kterému mám respekt, důvěru a řekla bych neromantickou lásku, a cítím, že by to mohlo klapnout už napořád ;) Není to žádný chemický tobogán a to mě neuvěřitelně uklidňuje.

Pokud tu prvotní zamilovanost v životě potřebuješ, tak asi hledej jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
16889
13.9.20 18:27

Začala jsem před lety, po podobných zkušenostech jako ty, vztah z rozumu. Zamilovaná jsem nebyla, ale přišlo to časem, dnes jsme manželé, máme dvě děti, milujeme se neskutečně. V jednom je ale rozdíl. Mezi námi byla přitažlivost a sexuální chemie od začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
13.9.20 18:29

Takhle, s tím jestli zamilovanost přijde dodatečně zkušenost nemám… Ale co je fakt že v každém vztahu ta zamilovanost dřív nebo později odejde a pak co? Mají se dva rozvést? Ne, když jsou chytří tak to táhnou dál i bez té romantiky a zamilovanosti… A jde to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
13.9.20 18:33

Pro mě zamilovanost =poblazneni, to asi může prijit časem. Ale přitažlivost = to, že ti voní, chceš se dotýkat, to by tam asi mělo být od začátku docela intenzivní, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56515
13.9.20 18:38
@Anonymní píše:
Ahojky, omlouvám se za anonym, ale tohle nechci aby někdo zjistil. Měla jsem před současným partnerem 2 blbé vztahy kde jsem zažila snad vše co ve vztahu být nemá. Teď mám přítele jsme spolu 4 měsíce staršího o 7 let je mu 32 a mě 25. Je rozumný, vydělává, zodpovědný a miluje mě. Ja si ho vážím mám ho strašně rada, ale…nemiluji ho, nemam potřebu s nim ani spát, proste ho spis beru jako skvělého kamaráda je mi s nim dobře. Stalo se některé z vás, ze jste se zamilovali po čase? Ze tam ta chemie poradně začala fungovat? Momentálně nejsem nešťastná ale nějaká šťastná také ne. Každopádně si myslím, ze je to nefer i k nemu, zasloužil by si holku co mu dává to stejné. Jen je to první normální kluk v mým životě. Děkuji moc za odpovědi :)

Nevěřím na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
13.9.20 18:40

Pokud nemáš potřebu s ním spát, je to podle mě špatné. Měla jsem to stejně a časem to bylo jen horší. Já tam tu přitažlivost a chemii potřebuju. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
13.9.20 19:29

Pokud s ním nemáš potřebu spát, tak spúíš ne. Ale vyloučit se nedá nic.
Ale být tebou, tak bych se pak zaměřila na sebe, abys něco udělala s tím, že do slušného se nezamiluješ a do těch grázlů jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama