Reklama

Vztah bez zamilovanosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 14:55
vztah bez zamilovanosti

Prosím o anonym, přítel sem občas zavítá, tohle by nejspíš rád nečetl

Může vztah bez počáteční zamilovanosti vůbec dopadnout? Mám čtyři měsíce hodného partnera, máme stejné plány do budoucna, přitahuje mě, rozumově má vše, co jsem kdy chtěla- ale cítím, že nejsem zamilovaná. Prožila jste si některá něco podobného? Má toto vůbec budoucnost? Nechci ho obírat o čas, ale jsem zmatená z toho, že to cítím úplně jinak, než u ostatních, bohužel mě podvědomě přitahují zlí lidé, jak jsem si již v několika vztazích potvrdila :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6406 příspěvků 01.10.18 14:59

Má to cenu, pokud tě přitahuje.
Ovšem pokud to „TO“, co hledáš, mají jen nespolehliví partneři, pak je potřeba, abys změnila svůj přístup. Najdi si třeba nějakého partnerského poradce a choď tam sama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 14:59

Už jsme spolu 12 let a máme dvě děti a jsem šťastná. Svého muže miluji a vážím si ho.

Rhruskov
Nováček 1 příspěvek 01.10.18 15:06

Taky si myslím že to má cenu zamilovat se můžeš i později a mít někoho kdo je ti oporou udělá pro tebe první poslední je lepší než 3 měsíční zamilovanost s někým úplně neschopným. Podle mě se člověk zamiluje časem hlavně, že tě přitahuje to je moc důležité :lol:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16031 příspěvků 01.10.18 15:27

přítele nemiluješ, protože je příliš hodný? Holka, tohle si rychle přenastav, jinak se uzoufáš v objetí nenapravidelných da­canů

cecetka
Kelišová 7217 příspěvků 01.10.18 15:35

Je ti s nim dobre a fyzicky te pritahuje? Co chces vic?
Zamilovanost trva jen par mesicu, cyklicky se muze kratkodobe vracet. Ale zase jen na chvili.
Zamilovanost je krasna, to simrani motylku v brise :oops: Ale jen toto te spokojenou v zivote neudela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 15:36

@pe-terka kdybych tak vedela, jak na to :,( mela jsem rok a pul „krasny vztah“, zamilovana, vse dokonale…a pak jsem nahodne zjistila, ze od prvni schuzky mi lhal uplne ve vsem a kdykoliv jsem z naseho bytu vyjela, podvadel me, hrozne to bolelo. Rada bych si mozek prenastavila, zastavila srdce, ale moc to nejde

Ms.Ragdoll
Závislačka 2548 příspěvků 01.10.18 15:41

Pokud tě přitahuje, tak by to budoucnost mít mohlo, ale vzhledem k tomu, že tě to nejspíš táhne s samolibým dacanům, tak bych řekla, že je dost pravděpodobný, že až ti jeden takovej předběhne přes cestu a ty se zabouchneš jak puberťačka, spálíš mosty a ubližíš tomu, do kterého jak sama říkáš, nejsi zamilovaná.

Jak jste se dali s tím „hodným“ dohromady? Nešla si moc brzo do vztahu po tom, co ti ten „zlej“ dal kopačky, že ne?

Příspěvek upraven 01.10.18 v 15:46

Ms.Ragdoll
Závislačka 2548 příspěvků 01.10.18 15:44
@Anonymní píše:
@pe-terka kdybych tak vedela, jak na to :,( mela jsem rok a pul „krasny vztah“, zamilovana, vse dokonale…a pak jsem nahodne zjistila, ze od prvni schuzky mi lhal uplne ve vsem a kdykoliv jsem z naseho bytu vyjela, podvadel me, hrozne to bolelo. Rada bych si mozek prenastavila, zastavila srdce, ale moc to nejde

jak dlouho jsi po rozchodu? Pořád na něj myslíš? Možná jen nejsi na novej vztah ještě připravená a blokuješ ty city k novému podvědomě.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16031 příspěvků 01.10.18 15:45
@Anonymní píše:
@pe-terka kdybych tak vedela, jak na to :,( mela jsem rok a pul „krasny vztah“, zamilovana, vse dokonale…a pak jsem nahodne zjistila, ze od prvni schuzky mi lhal uplne ve vsem a kdykoliv jsem z naseho bytu vyjela, podvadel me, hrozne to bolelo. Rada bych si mozek prenastavila, zastavila srdce, ale moc to nejde

to je vcelku snadné! Vždycky, když k tbě dojde nějaká taková storka, jak hnusně se někteří muži chovají k ženám (byt jsou třeba na první pohled imponující a sexy), tak si ji zapiš za uši :P
A vždcky si řekni, jaké že máš štěstí, že zrovna tvůj partner je plně jiný! Až si těch vztahových kalamit z okolí (doslechu) seskládáš víc, prvděpodobně ti dojde, že po nevyzpytatelném frajírkovi už ani netoužíš :kytka:

Alušáček
Závislačka 3130 příspěvků 01.10.18 15:55

Já jsem kdysi vztah bez lásky zkoušela, hodný, hezký, pracovitý, spolehlivý, akční ve všech směrech… A stejně to nedopadlo, láska z mé strany nepřišla, spíš naopak mi jeho přítomnost časem začala úplně vadit. Zbytečně jsem mu ublizila, protože na rozdíl od mě, on mě miloval a nechápal proč se rozcházím… Zase na druhou stranu spousta vztahů začne láskou která částečně vyprchá, přesto jsou spolu lidi celý život spokojeni.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 16:15

@Ms.Ragdoll to jde? Podvědomě blokovat city? Já si nic takového neuvědomuji. Od bývalého pár měsíců jsem, ale sem tam se mi stýská, hodně mi ublížil a vím, že se vracet nesmím, i když on by stále chtěl- možná to mě drží zpátky, nejraději bych ho nikdy nepoznala :( možná jsem šla do nového vztahu příliš brzo, jen mám rozumem pocit, že druhého takového muže už nemusím potkat a to je mi líto

Ms.Ragdoll
Závislačka 2548 příspěvků 01.10.18 16:37
@Anonymní píše:
@Ms.Ragdoll to jde? Podvědomě blokovat city? Já si nic takového neuvědomuji. Od bývalého pár měsíců jsem, ale sem tam se mi stýská, hodně mi ublížil a vím, že se vracet nesmím, i když on by stále chtěl- možná to mě drží zpátky, nejraději bych ho nikdy nepoznala :( možná jsem šla do nového vztahu příliš brzo, jen mám rozumem pocit, že druhého takového muže už nemusím potkat a to je mi líto

Blokuješ, protože předešlej vztah nemáš ještě vyřešený.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 16:54

Musím upřímně přiznat, že když jsem před lety začala chodit s dnes už manželem, byla jsem hodně opatrná a možná i cynická na to se nějak bezhlavě zamilovat. Ale byl hrozně fajn a bylo nám spolu hezky a já se zamilovala tak nějak postupně, skoro bych řekla „dospěle“.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 01.10.18 16:55
@Anonymní píše:
:mrgreen: a ty vážně věříš tomu, že ten hodný nouma tě nepodvádí? :mrgreen: 8o
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >