Vztah... CO MÁM DĚLAT?!

Anonymní
4.5.21 09:10

Vztah... CO MÁM DĚLAT?!

Ahoj všichni!
Před 2 týdny se semnou přítel rozešel. (mně 20, jemu 21). Byli jsme spolu něco málo přes rok. V posledním měsíci si prochází fakt špatným období - úzkosti, deprese. A přišel za mnou s tím, že se chce rozejít. Že neví jestli mě miluje, chce být sám, nechce se na nikoho vázat (prý nechce mít tu povinnost, aby mi psal)… Řekl ale i to, že mě má moc rád, váží si mě a nechce mě ztratit - chce být semnou jen kamarád… Měli jsme spolu moc hezký vztah a tohle přišlo z nenadánĺ. Hrozně moc se trápím, nevím co dál, pořád ho miluju… :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
717
4.5.21 09:16

Když chce být sám, tak ať je. U tebe si jen chce udržet zadní vrátka. Ukončila bych veškerý kontakt. Pouze by jsi to trápení prodlužovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 09:20

@Angry_birds A myslíš, že je nějaká možnost, že by se ke mně vrátil? Opravdu ho moc mám ráda a nechci ho ztratit. Teď mě ještě čeká zkouškové, potřebuji podporu a ne se trapit…

• Citovat
  • Nahlásit
12386
4.5.21 09:25
@Anonymní píše:
@Angry_birds A myslíš, že je nějaká možnost, že by se ke mně vrátil? Opravdu ho moc mám ráda a nechci ho ztratit. Teď mě ještě čeká zkouškové, potřebuji podporu a ne se trapit…

Utni kontakt. Bud se vrati, nebo konec. Nic mezi tím. Jinak bys to odnesla ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
4.5.21 09:27
@Anonymní píše:

Tak možný je vše. Ale opravdu máš toto zapotřebí? Lepit vztah kvůli zkouškovému? Chápu, že tě to bolí. Snažila bych se to zvládnout bez něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27067
4.5.21 09:27

Pokud teď máš zkouškové tak to je dost naprd. Máš myšlenky úplně jinde.

Jak to tvůj EX má tu nikdo nevyvěští.

Na tvém místě bych se teď soustředila na zkoušky a po zkouškovém bych se mu ozvala. Pokud trpí depresemi, možná potřebuje pomoci - oporu.

Pokud máš ale teď zkouškové, priorita jsi ty. Nezahodila bych kvůli tomu svou šanci a soustředila bych se na učení.
BTW - život s člověkem co trpí depresemi a úzkostmi bych ti opravdu, opravdu, opravdu nedoporučovala. Je to peklo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
4.5.21 09:33

Nic. Prostě to přežít. Je konec a začátek něčeho dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18815
4.5.21 09:33
@Anonymní píše:
Ahoj všichni!
Před 2 týdny se semnou přítel rozešel. (mně 20, jemu 21). Byli jsme spolu něco málo přes rok. V posledním měsíci si prochází fakt špatným období - úzkosti, deprese. A přišel za mnou s tím, že se chce rozejít. Že neví jestli mě miluje, chce být sám, nechce se na nikoho vázat (prý nechce mít tu povinnost, aby mi psal)… Řekl ale i to, že mě má moc rád, váží si mě a nechce mě ztratit - chce být semnou jen kamarád… Měli jsme spolu moc hezký vztah a tohle přišlo z nenadánĺ. Hrozně moc se trápím, nevím co dál, pořád ho miluju… :,(

Je ti dvacet, studuješ a máš život před sebou. Není prostor pro někoho, kdo s tebou nechce být. Vím, že to bolí, ale takových zklamání ještě pár zažiješ, soustřeď se teď na studium. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 09:35

@FreeLady12 já mu vše řekla. Že mu pomůžu, budu tu pro něj. On mě odbyl a řekl že chce být jen sám se svými kamarády. Že poslední věc na kterou chce myslet je vztah… Sám ví, že toto období hrozně špatně nesu a on mi udělá tohle. Úzkostmi jsem si nikdy neprošla, takže nevím jaké to je, ale proč chce rozchod a ne pauzu?

• Citovat
  • Nahlásit
31295
4.5.21 09:37
@Anonymní píše:
@FreeLady12 já mu vše řekla. Že mu pomůžu, budu tu pro něj. On mě odbyl a řekl že chce být jen sám se svými kamarády. Že poslední věc na kterou chce myslet je vztah… Sám ví, že toto období hrozně špatně nesu a on mi udělá tohle. Úzkostmi jsem si nikdy neprošla, takže nevím jaké to je, ale proč chce rozchod a ne pauzu?

Protože je to mladý kluk a chce poznat ještě jiné holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7589
4.5.21 09:38

Trochu hrdosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
4.5.21 09:39
@Anonymní píše:
@FreeLady12 já mu vše řekla. Že mu pomůžu, budu tu pro něj. On mě odbyl a řekl že chce být jen sám se svými kamarády. Že poslední věc na kterou chce myslet je vztah… Sám ví, že toto období hrozně špatně nesu a on mi udělá tohle. Úzkostmi jsem si nikdy neprošla, takže nevím jaké to je, ale proč chce rozchod a ne pauzu?

Ty deprese jsou kec. Prostě nemá na to říct ti pravdu. Je mladý chce si užívat s klukama, poznat něco jinýho. Tahá tě za nos.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3382
4.5.21 09:42
@Anonymní píše:

Hlavně se mu nevnucuj, neponižuj se a ber to jako fakt, že s tebou nechce být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.21 09:43

Já mu dělala první poslední, nemohl si na nic stěžovat a prostě výsledek toho všeho je tohle…

Příspěvek upraven 04.05.21 v 09:44

• Citovat
  • Nahlásit
19767
4.5.21 09:43
@Anonymní píše:

protože chce být s kamarády, bavit se, flirtovat, občas někoho ošustit a celkově si užívat. Nechce vážný vztah a nechce aby ho někdo, nyní ty, omezoval.
Seber svoji hrdost a ikdyž to bolí, tak mu zamávej a soustřeď se sama na sebe. tenhle za to opravdu nestojí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat