Vztah - jaký na to máte názor?

30.5.17 11:48

Vztah - jaký na to máte názor?

Ahoj, předem se omlouvám, pokud to bude nějak moc dlouhé. Měla jsem vztah, trval 7 měsíců, ale byl plný hádek, z důvodu toho, co dělal partner, ale nechtěl o tom slyšet, že by dělal něco špatně a ještě byl dotčený. Za těch 7 měsíců jsme byli jen párkrát v kině a nakupovat potraviny nebo procházet obchodní centra, nic jiného jsme nedělali, ale jakmile se jednalo o jeho aktivity tak chodil pařit až do rána, taneční kluby, bowling, badminton, dovolená, posezení s přáteli…, ale mě sebou nikdy nevzal. Když jsem se ho po x měsících ptala, proč jsme nikam nechodili, tak prý, že si myslel že na to nejsem, že v klubech se kouří, v noci v Praze nic nejede, že bychom museli pěšky, na dovolené leze po horách a to že taky není pro mě, rodině ani přátelům mě představovat nebude, protože se hádáme a stydí se za to a taky proto, že nemám práci, tak co bych jim říkala, kdyby se mě zeptali, prostě na vše měl odpověď proč to nejde. Další důvody hádek bylo, že mi tvrdil, že se s žádnými holkami nebaví a že nikam nechodím a pak vidím, že si do přátel vesele přidává holky, pak schválně ještě si seznam přátel dá neveřejný, abych to neviděla, nebo že někde byl jsem taky zjistila z fotek na fb, to přece není normální, aby partner se takhle choval ne? A to je snad jasné, že když mi nic neříkal a já to pak zjistila, tak jsem si říkala, proč mi to neřekl a co je na to špatného a byla pak naštvaná a nevěděla, co si myslet. Bydleli jsme každý jinde, takže jsme se viděli, jen když on měl čas, řídilo se to jen podle něj. Pokud jste to dočetli až sem, tak prosím o nějaký názor, co si o tom myslíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13848
30.5.17 11:50

@Werushka77 To nebyl vztah, byla jsi jen holka na sex. Zapomeň na něj a najdi si někoho, s kým budeš trávit čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
30.5.17 11:50

Fakt chceš vědět co si o tom myslíme? ty to nevidíš..vždyt´tam žádnej vztah není…je mi to líto, ale smiř se s tim, začni si vážit sama sebe a pak se ten pravej objeví, když to budeš nejmíň čekat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23696
30.5.17 11:51

A teď mi řekni nějaký důvod, proč by jsi s ním měla být. Kromě obligátního, že ho miluješ nebo takový nějaký blábol. Nebo nevim nad čím přemýšlíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 11:53

@Werushka77 toto žádný vztah nebyl ;). chlap který tě miluje se za tebe nestydí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
30.5.17 11:54

Prd vztah, bobánek si užíval a potom si šel k tobě zašustit. Kašli na to. Vztah vypadá jinak, tohle byla epizodka a už to neřeš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
30.5.17 11:57
@Werushka77 píše:
Ahoj, předem se omlouvám, pokud to bude nějak moc dlouhé. Měla jsem vztah, trval 7 měsíců, ale byl plný hádek, z důvodu toho, co dělal partner, ale nechtěl o tom slyšet, že by dělal něco špatně a ještě byl dotčený. Za těch 7 měsíců jsme byli jen párkrát v kině a nakupovat potraviny nebo procházet obchodní centra, nic jiného jsme nedělali, ale jakmile se jednalo o jeho aktivity tak chodil pařit až do rána, taneční kluby, bowling, badminton, dovolená, posezení s přáteli…, ale mě sebou nikdy nevzal. Když jsem se ho po x měsících ptala, proč jsme nikam nechodili, tak prý, že si myslel že na to nejsem, že v klubech se kouří, v noci v Praze nic nejede, že bychom museli pěšky, na dovolené leze po horách a to že taky není pro mě, rodině ani přátelům mě představovat nebude, protože se hádáme a stydí se za to a taky proto, že nemám práci, tak co bych jim říkala, kdyby se mě zeptali, prostě na vše měl odpověď proč to nejde. Další důvody hádek bylo, že mi tvrdil, že se s žádnými holkami nebaví a že nikam nechodím a pak vidím, že si do přátel vesele přidává holky, pak schválně ještě si seznam přátel dá neveřejný, abych to neviděla, nebo že někde byl jsem taky zjistila z fotek na fb, to přece není normální, aby partner se takhle choval ne? A to je snad jasné, že když mi nic neříkal a já to pak zjistila, tak jsem si říkala, proč mi to neřekl a co je na to špatného a byla pak naštvaná a nevěděla, co si myslet. Bydleli jsme každý jinde, takže jsme se viděli, jen když on měl čas, řídilo se to jen podle něj. Pokud jste to dočetli až sem, tak prosím o nějaký názor, co si o tom myslíte.

Myslím si to, že je úplně super, ze ses ho zbavila. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 12:05

@Ice79 No on se spíš zbavil mě, že už má dost těch hádek a nechce pokračovat. Ještě teda, že se chce vidět jak byly Vel. svátky, tak já jak husa k němu jela a myslela si, že teda se něco zlepší a budeme spolu se snažit nějak dělat věci jinak, ale to jsem se spletla, co jsem odjela, tak se se mnou vůbec nechtěl bavil, psát si, vidět se nic. Na jednu stranu, že mu prý chybím, ale na druhou, že v tom nevidí budoucnost, a takhle pořád dokola, pak řekl, že se teď každý bude starat sám o sebe a dáme si 3-4 měsíce pauzu. To jsem čuměla jak blázen, zda myslí vážně. Pak jsem zjistila, že má účet na seznamce a tam, že hledá vztah. Tak jsem se ho ptala, proč mi říká, že mu chybím, ale přitom proč hledá něco jiného, na to mi řekl, že jsme každý jiný, to byla jeho častá odpověď na vše, a že tomu nemůžu rozumět, že chce poznat i někoho jiného a jen tak nezávazně jít ven, aby viděl, jak se cítí, že jak jsem mu furt vše vyčítala, že má sražené sebevědomí, to jsem taky valila oči, tak jako s někým se sejde, zjistí, že to není ono a pak za mnou zase doleze? Hlava mi tu jeho logiku nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2059
30.5.17 12:06

@Werushka77 Stačilo by mi, že se za mě partner stydí :nevim: Dobře, že jsi ho pustila k vodě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 12:08

Na sex mě neměl, byl to můj první sex. partner a trvalo to několik měsíců než k něčemu došlo, to mu taky děsně vadilo a byl z toho otrávený, a taky jsem si myslela, že až se to zadaří, že se něco zlepší, ale nic, jakoby se nic nestalo, jako by si toho ani nevážil nic, a mě to teď mrzí zpětně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
30.5.17 12:09

@Werushka77 kde tam vidíš ten vztah? Někoho takového bych pustila k vodě dřív než za sedm měsíců…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
30.5.17 12:12

Píšeš, že už spolu nejste, tak buď ráda, že ses zbavila blba a jdi dál, co chceš slyšet? Normální to není :nevim: Nicméně jsem asi vadná, když manželovi neprojíždím seznam přátel na facebooku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
30.5.17 12:16

Hádají se, podle mě tedy nejde z jeho strany jen o povyražení. Každopádně ten přístup je divný, tak bych to s ním řešil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 12:21

@radkka Já neprojížděla, jen jak je vpravo chat a chceš někoho rozkliknout, tak u něj vidíš „aktivity“, jestli jde na nějakou akci, nebo jestli si někoho přidal, tak takhle jsem to zjistila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 12:27

Az tak moc te nezral. Nebral to jako vazny vztah. To je jasny jak facka.
Hodne stesti v dalsim vztahu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama