Vztah - jeho chování

Anonymní
16.1.20 22:00

Vztah jeho chování

Hezký večer, mám dotaz jsem z přítelem od roku 2016 máme spolu dvou roční dceru, dvě dcerky ve věku 12 let 6 let. Ale nepřipadá mi to jako vztah když ho obejmu tvrdí mi že mu je horko a když něco tak mi řekne nech mě na pokoji. Neříká mi milují tě jen po mesengeru mi napíše jak mě miluje. Nikoho nemá bokem chodí do práce domů a co ho jen zajímá tak tv a mobil. A tam sleduje YouTube a hlouposti a to máme oba 29 let už nevím co dělat nepomáhá v domácnosti sex máme jen když chce on když ho chci v sexu líbat tak ústa neotevře. A když chci sex já tak mi říká že sem ninfomanka že nemám nic v hlavě jiného malé se moc nevěnuje nechodíme nikam jen doma doma a on není romantický nic a když už sním chci mluvit tak on ticho a sleduje tv. Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

678
16.1.20 22:18

Udělat mu pápá :kytka: já bych se cejtila nesebevědomá a nežádaná..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
983
16.1.20 22:19

Že ses znovu nepoučila při výběru otce svých dětí  :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3764
16.1.20 22:40

Myslím si, že tě má pěkně na salámu a tvoje pocity jsou mu dost šumák :nevim: Nestojíš mu za nějakou snahu, tím hůř, že ani vaše dítě ne. Před otěhotněním jste spolu byli celkem krátce, asi jsi ho moc dobře nepoznala, šla jsi do rizika a bohužel to nevyšlo. Teď je na tvém uvážení, jestli to dáš sama se třemi dětmi (počítám teda, že ty dvě starší holky jsou tvoje, je tak?) nebo budeš vedle něj nějak existovat a smíříš se s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 23:00

@Michelle_M ano dvě holky mám z ex.

• Nahlásit
  • Citovat
5747
16.1.20 23:09

Wtf ninfomanka? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
16.1.20 23:11
@Tarjei píše:
Wtf ninfomanka? :D

Přesně… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
17.1.20 10:10

A proč mu to pěkně doma neosolíš? :lol: Asi by ti taky měl začít být jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 10:59

@leylen mám ho ignorovat

• Nahlásit
  • Citovat
5747
17.1.20 11:06

Uz ho nepritahujes. Nedolejzej, tim to nespravis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama