Vztah k rodičům bývalého přítele

16.3.16 20:28

Vztah k rodičům bývalého přítele

Ahoj,
před 3 lety jsem se rozešla s přítelem, s kterým jsem byla asi 6 let. Jeho rodiče mi po nějaké době nabídli tykání a tak jsme si tykali. Teď po více než 3 letech jsem se střetla s jeho matkou v obchodě a já řekla dobrý den, a ona ahoj, jak se mám, tak jsem v krátkosti jen něco plácla a šla jsem dál. Celý rozhovor netrval déle jak 15 vteřin, ale nebylo to příjemné setkání. Hlavně nevím, jak se zachovat příště, až zase narazím na jednoho z rodičů, a mám jim tykat, když mi to kdysi nabídli, přestože je situace už jiná a s přítelem nejsem? Nevím jestli jsem udělala dobře, že jsem ji řekla dobrý den místo ahoj :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64730
16.3.16 20:30

@mamina.martina tykej :nevim: hele, naši mladí se rozešli, kluk k nám stále jezdí, stále si tykáme… pokud tam nějaký vztah byl, tak proč to teď hrotit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10218
16.3.16 20:39

@mamina.martina nevidím na tom nic nepříjemného, prostě se znáte, tak si popovídáte… Pokud jsi jim tykala, tak bych tykala dál. Já jsem si s rodiči expartnera netykala, ale dodneška je občas vidím, takže prohodíme pár slov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
16.3.16 21:12

@mamina.martina pokud jste měli dobré vztahy a oni se k tobě chovají hezky, když tě vidí, tak klidně tykej, jednou jste si potykali, tak to nech tak ;-) Já jsem s rodiči svého ex neměla nijak dobré vztahy, vykali mi, byli takoví odměření a když jsem je občas po rozchodu potkala, tak se točili tak, aby se se mnou náhodou nestřetli, to mi přišlo střelený, ale oni byli hrozně dotčeni, protože jsem byla já ta, která se rozešla s jejich synem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6251
16.3.16 21:29

Já si tykám s maminkou mého prvního kluka před 25 lety:-))), chodili jsme spolu asi dva roky, vztahy byly výborné, naši rodiče si tykali… Jeho maminku stále potkávám, div si nepadáme do náruče, ale každopádně si tykáme a vždy si rády poplkáme co a jak, kolik dětí, vnoučat apod.. Takže nevidím důvod, proč se vyhýbat, snad ses rozešla s přítelem a ne s jeho rodinou, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
17.3.16 06:55

Určitě bych tykala, jestli jsem to správně pochopila, máš s nimi hezký vztah, nabídli ti tykání a i když už nejsi s jejich synem nevidím důvod, proč začít vykat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38244
17.3.16 09:02

Pokud jste si sedli, tak proč to přátelství rušit, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat