Vztah kdy nemame sex i 2 roky, me je 33, jemu 45

Anonymní
15.9.21 16:57

Vztah kdy nemame sex i 2 roky, me je 33, jemu 45

Pokusim se ve zkratce. Jsme spolu temer 6 let, nemame deti. Po 2 mesicoch spolu sex zacal upadat, to mi prijde hodne rychle, navic mame hodne problemu v komunikaci, ja jsem pozitovni vesela komunikativni zena, ale kdykoliv jsem chtela navazat nejaky hlubsi hovor, nema zajem. Sex odmita on. Myslim ze jsem atraktivni, behem tech let jsem zhubla temer 10 kg, co se tyce vzhledu tam to nebude.. Muslela jsem si ze pptrebuje cas, tak jsem to nechavala but, netlacila na nej v nicem.. Bohuzel po 5,5 letech vztahu zadny pokrok, vim asi mi reknete ze jsem blazen a davno jsem mela odejit. Bohuzel posledni dva roky uz mi opravdu dochazi ze nema cenu zrejme cekat na zazrak.. Ale je mi ho strasne lito.. Je zrejme emocionalne uzavreny, vim ze mel nelehke detstvi.. Sex naposledy jame meli pred cxa 2ma roky, uz sama nevim.. Predtim cca jednou za rok.. citim v sobe nejaky zlom, posun, po letech place a odmitani.. Jednou za rok se s nim vzdy snazim o tomto mluvit, ale bez vysledku, slibuje, ale nic se neděje.. Navic vim ze temer obden masturbuje, to me zranuje jeste víc… Co se týče budoucna jemu to zrejme takto vyhovuje, sice ondetech nikdy nemluvime, ale se mnou do budoucna pocita.. Mazleni, doteky, samozrejme nic.. Vzdy vse obrati v zert…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
15.9.21 17:00

Doplneni

Bohužel se stalo ze jsem ho pred par mesici podvedla s kamaradem ktereho znam leta, zamilovali jsme se.. Me to strasne nići ze jsem ho podvedla.. Kamarad me miluje, chtel by se mnou byt, da se rict ze planujeme budoucnost spolu.. Mam do toho jit a opustit nefunkcni vztah..

• Citovat
  • Nahlásit
2346
15.9.21 17:02
@Anonymní píše:
Pokusim se ve zkratce. Jsme spolu temer 6 let, nemame deti. Po 2 mesicoch spolu sex zacal upadat, to mi prijde hodne rychle, navic mame hodne problemu v komunikaci, ja jsem pozitovni vesela komunikativni zena, ale kdykoliv jsem chtela navazat nejaky hlubsi hovor, nema zajem. Sex odmita on. Myslim ze jsem atraktivni, behem tech let jsem zhubla temer 10 kg, co se tyce vzhledu tam to nebude.. Muslela jsem si ze pptrebuje cas, tak jsem to nechavala but, netlacila na nej v nicem.. Bohuzel po 5,5 letech vztahu zadny pokrok, vim asi mi reknete ze jsem blazen a davno jsem mela odejit. Bohuzel posledni dva roky uz mi opravdu dochazi ze nema cenu zrejme cekat na zazrak.. Ale je mi ho strasne lito.. Je zrejme emocionalne uzavreny, vim ze mel nelehke detstvi.. Sex naposledy jame meli pred cxa 2ma roky, uz sama nevim.. Predtim cca jednou za rok.. citim v sobe nejaky zlom, posun, po letech place a odmitani.. Jednou za rok se s nim vzdy snazim o tomto mluvit, ale bez vysledku, slibuje, ale nic se neděje.. Navic vim ze temer obden masturbuje, to me zranuje jeste víc… Co se týče budoucna jemu to zrejme takto vyhovuje, sice ondetech nikdy nemluvime, ale se mnou do budoucna pocita.. Mazleni, doteky, samozrejme nic.. Vzdy vse obrati v zert…

A v jak daleké/blízké budoucnosti by ty děti měly přijít??
Ztrácíš čas, který ti jednou bude chybět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annnemari
15.9.21 17:02

Tady bych na té nevěře viděla jako jediný minus to, že jsi se nejdřív nerozesla.. tak se rozejdi teď a jdi za kamarádem.

• Citovat
  • Nahlásit
7945
15.9.21 17:03
@Anonymní píše:
Bohužel se stalo ze jsem ho pred par mesici podvedla s kamaradem ktereho znam leta, zamilovali jsme se.. Me to strasne nići ze jsem ho podvedla.. Kamarad me miluje, chtel by se mnou byt, da se rict ze planujeme budoucnost spolu.. Mam do toho jit a opustit nefunkcni vztah..

Jestli sex potřebuješ, tak ten vztah nemá budoucnost. V poklidu se rozjdete a najděte si každý partnera, který vám víc vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2346
15.9.21 17:03
@Anonymní píše:

Tak jestli jsi zamilovaná a chceš s tím kamarádem být, tak na co čekáš. Když se se stávajícím rozejdeš, tak pak budeš moci mít sex, kvůli kterému nebudeš mít výčitky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18039
15.9.21 17:04
@Anonymní píše:

Podle mě bys do toho jít neměla, ještě bych tak 3 až 4 roky počkal, jestli se náhodou dosavadní partner nezmění a neroz. šuká. Pro začátek bych nakoupil nějaký hezký prádlo a večer zapálil svíčky, možná i nějaká aromatická tyčinka, ale nenápadně, aby to nevnímal jako nucení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 17:05

@Magical-eyes
Prave o detech se vubec nechce bavit… Jen tu a tam kdyz se znami ptaji tak rekne jeste mame cas.. Smeje se atd, je na me hodny, mluvi o me hezky, je spolehlivy a pracovitý.. Jen bohuzel nemame zaklady mi prijde zadne.. Kdyby to bylo jen o sexu da se na tom pracovat.. Ale komunikace blizkost, otevrenost, nic z toho nemame.. Asi jsem s nin jen ze strachu z nového života.. Ale ted mam motivaci v milenci.. I kdyz se za to straslive stydim… Ze vztahu do vztahu není ideální, vim..

• Citovat
  • Nahlásit
1589
15.9.21 17:06

To doplnění je velmi důležité a je dobře že sis na to vzpomněla. :lol: Jinak rada: Vyser se na masturbátora a začni si užívat života.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 17:08

Doplneni

Jeste bych jen doplnila, jsem hodne prizpusobiva nekonfliktni osoba, vidim ze jsem to prehnala stim prostorem pro nej jsem mu dala az moc a zvykl si na to zrejme.. Co se tyce me rodiny, vsichni me podporuji, a rikaji ze se to nezmeni, zkousela jsem vse mozne.. Kamaradky totez.. Nechci ale postavit rozhodnuti na jejich nazoru i kdyz je pro me dulezity a oni vec vidi objektivne..

• Citovat
  • Nahlásit
7945
15.9.21 17:09
@Anonymní píše:
@Magical-eyes
Prave o detech se vubec nechce bavit… Jen tu a tam kdyz se znami ptaji tak rekne jeste mame cas.. Smeje se atd, je na me hodny, mluvi o me hezky, je spolehlivy a pracovitý.. Jen bohuzel nemame zaklady mi prijde zadne.. Kdyby to bylo jen o sexu da se na tom pracovat.. Ale komunikace blizkost, otevrenost, nic z toho nemame.. Asi jsem s nin jen ze strachu z nového života.. Ale ted mam motivaci v milenci.. I kdyz se za to straslive stydim… Ze vztahu do vztahu není ideální, vim..

A ty děti chceš? Kdy? A jak si je chceš s tímhle současným partnerem udělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7945
15.9.21 17:11
@Anonymní píše:
Jeste bych jen doplnila, jsem hodne prizpusobiva nekonfliktni osoba, vidim ze jsem to prehnala stim prostorem pro nej jsem mu dala az moc a zvykl si na to zrejme.. Co se tyce me rodiny, vsichni me podporuji, a rikaji ze se to nezmeni, zkousela jsem vse mozne.. Kamaradky totez.. Nechci ale postavit rozhodnuti na jejich nazoru i kdyz je pro me dulezity a oni vec vidi objektivne..

8o pokud nechceš rozhodnutí postavit na názorech někoho jiného, tak se jich neptej. Jsi snad nesvéprávna, aby ses rozhodla sama?

Nezlob se na mě, ale mladá, pěkná 33 a je bez sexu? :lol: :,( :nevim: co na to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 17:11

@Pan Dan
Haha ja to odklikla driv.. Chtela jsem samozrejme rict jinak bych sem ani nepsala.. Omlouvám se.. Chtela jsem psat ve zkratce jinak by to bylo na dve stranky..

• Citovat
  • Nahlásit
170
15.9.21 17:14

GAY!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 17:19

@Sadman
Napadlo me, ale nemyslim si.. Vim ze uz jsem asi rozhodnuta vnitrne to udelat a byt konecne stastna.. Jen bych rada vedela proc.??? Faze kdy jsem mela sebevedomi nula a obvinovala sebe je davno pryc ale nejde mi to do hlavy, co je spatne.. netlacim na nej, cekala jsem az prijde sam.. A kde jsem po 5 letech.. Stejne

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat