Vztah který chci zachránit

Anonymní
16.9.20 10:41

Vztah který chci zachránit

Ahoj s přítelem jsme se rozešli ale stále spolu žijeme. Důvod rozchodu bylo že jsme se hodně pár měsíců kvůli finanční stránce hádali. Jinak spolu fungujeme naprosto na 100% mluvíme spolu, trávíme spolu čas není den co by jsme si nenapsali. Když už jsou peníze tak je to jiné z jeho stránky hlavně je spokojenější. Já bych tento vztah chtěla zachránit a myslím že on to cchce taky jen neudělá první krok. A já nevím jak začít. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
232
16.9.20 10:44

A vy nemate praci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3622
16.9.20 10:47

Je vtipné napsat, že spolu fungujete na 100%, mluvíte spolu a zároveň se ptát jak začít :lol: co takhle mu to říct? Jednodušší cesta neexistuje. Pokud je to tak jak popisuješ neměl by to být problém… Nebo ti jde o klasickou ženskou manipulaci jak to udělat, aby to byl vlastně jeho nápad a ty bys pak měla další manipulativní hlášku „že vrátit se k sobě byl přece jeho nápad“? Pokud se hádáte kvůli prachům tak počkej na rodičák, to se zabijete :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9659
16.9.20 11:43
@Anonymní píše:
Ahoj s přítelem jsme se rozešli ale stále spolu žijeme. Důvod rozchodu bylo že jsme se hodně pár měsíců kvůli finanční stránce hádali. Jinak spolu fungujeme naprosto na 100% mluvíme spolu, trávíme spolu čas není den co by jsme si nenapsali. Když už jsou peníze tak je to jiné z jeho stránky hlavně je spokojenější. Já bych tento vztah chtěla zachránit a myslím že on to cchce taky jen neudělá první krok. A já nevím jak začít. Děkuji

Né nadarmo se říká, že v nouzi poznáš přítele. Asi kvůli koroně jste měli finanční problémy, ty měl kde kdo ale řešit to rozchodem? Jak by to u vás vypadalo, kdybys byla na mateřské a peněz by bylo taky málo? Proč myslíš že i on chce vztah zachránit? Nebydlíte spolu jen proto, že si nemůže třeba dovolit platit bydlení sám? Přece když mám někoho ráda a chci něco zachránit, tak se podle toho chovám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4974
16.9.20 13:25

Neumite spolu fungovat v krizové situaci, což je jedna z nejdůležitějších věcí ve vztahu. Můžeš říct s jistotou, že když se stane něco podobnyho tak nebudou zase hádky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
16.9.20 13:29

Bohuzel dneska ma financni potize asi kazdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
16.9.20 23:17

Na 100% to zřejmě nefunguje když vás dokáže rozdělit finanční problém čti po sobě co vlastně zakládáš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama