Vztah mě už ničí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 18:15
Vztah mě už ničí

Dobrý den,
ráda bych slyšela názor někoho jiného a proto se obracím sem. Byla bych ráda za klidnou diskusi. :kytka:
Za pár dní mám termín a celé těhotenství řeším s přítelem nejspíš krizi ve vztahu. Ve zkratce vám napíšu co se stalo a děje a zajímal by mě váš názor, zda by jste to už vzdaly a opravdu odešly nebo si myslíte že to zas tak černě nevypadá.

S nynějším přítelem (Libor) jsem se poznala tehdy ještě jako zadaná (nešťastně zadaná) a je to přesně ten typ kluka který se mi líbí a rozumím si s ním úplně ve všem, prostě dokonalý kluk, začli jsme spolu chodit ven, romantika a já už tehdy věděla že to je on, ten s kterým chci strávit život a už jsem věděla že se rozejdu s klukem se kterým jsem trpěla 2 roky ve vztahu. (Michal)
Jak šel čas tak jsme se s Liborem dali dohromady. Jenže jsem udělala chybu, jsem strašný typ člověka, nechci nikomu ublížit a tak jsem s Michalem byla stále v kontaktu, i když už jsem byla s Liborem. Nespali jsme spolu, nic, jen jsem s ním šla ven, pokec, cigárko, bylo mi ho prostě líto ale Libor to nevěděl a to je ta chyba, pak se to dozvěděl a mě v tu chvíli došlo že to byla chyba největší, že Michal mi za to nestojí a Libor je to nejlepší co mě kdy mohlo potkat. Libor odpustil, kontakt s Michalem jsem ukončila a zjistili jsme s Liborem že jsem těhotná, Libor byl šťastný, nadšený a byl absolutně proti potratu a že si mimčo necháme, já měla pochybnosti (že jsem na to ještě mladá, že by jsme po tak krátkém vztahu neměli ještě uvažovat o rodině) ale nakonec jsem si řekla že to nějaký důvod má a že Libora miluju tak proč ne…
Jenže mi po čase začal vyčítat to s tím Michalem a začal se chovat čím dál hnusněji ke mě, řekla sem mu že ho chápu, chápu jeho zlobu a zklamání ale že udělám cokoliv aby to bylo mezi námi lepší, tak jsem před půl rokem psala do poradny a psali že určitě máme zkusit začít chodit spolu do poradny a že se přítel nejspíš přes to nepřenesl.
Přítel souhlasil ale nic se od té doby neděje… Vůbec mi nevěří. Myslí si že řeči které se tu u nás na vesnici o mě vykládají jsou pravdivé (že jsem kurva, dokonce i bývalá feťačka apod) Jen má dennodenně otázky kolik jsem měla před ním sexuálních partnerů a že mi to nevěří že jen dva. Pořád říká že se to musí vyřešit ale jediný kdo to řeší jsem já, na to mi odpoví že jsem to způsobila já takže to musím řešit, ale od něj nevidím snahu, jen poslouchám kecy že se to vyřeší, že začne užívat léky na jeho psychickou nemoc (OCD- obsedantně kompulzivní porucha neboli vtíravé myšlenky které člověkovi otravují život). Že spolu začneme pracovat na důvěře a pořád nic.
Každý den od něj poslouchám že mu určítě lžu, že jsem měla víc kluků, že mu něco tajím a podobně. Jsem z toho unavená už, zvlášť pár dnů před porodem, občas přemýšlím i nad sebevraždou, protože jsem těžce znechucená jak to je a už mě to ničí. Přemýšlela jsem o azylovém domě, protože s rodinou nemám dobrý vztah a nemám kam jít, na to mi odpoví že mu to nemůžu udělat že by jeho život neměl smysl beze mě a našeho mimča. Jenže já už nemůžu, snažím se pro něj dělat vše, mám pro něj pochopení, bavím se sním o jeho myšlenkách a pořád mu vysvětluju že ho miluju a myslím to vážně a že přece jenom spolu čekáme dítě a nic mu netajím. Vždy odkýve a pak zase dojde a doslova rýpe že mu lžu… Nakonec bych ráda dodala že ho chápu ale myslím si že už by se mohl probrat a začít uvažovat nad tím co mi občas hnusného řekne a že pro něj fakt dělám vše. Co myslíte, bylo by lepší odejít? Tento vztah mě hrozně unavuje a ničí a s dítětem si to už vůbec nedokážu představit. :roll: :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anetaa120
Povídálka 43 příspěvků 28.06.19 18:23

Rozhodně by se měl začít léčit.. Odpustil ti a měl by se podle toho chovat, chyba určitě není na tvojí straně, měla by sis dupnout a tohle mu hezky vysvětlit. Říct mu, že pokud na to cos udělala nedokáže zapomenout a nedokáže ti věřit, tak že nemá cenu pokračovat, protože tě to ubíjí. Měli byste se těšit na miminko, důvěřovat si a prožívat tyhle krásné chvíle v klidu.. Snažila bych se mu to v klidu vysvětlit, naposledy. Pokud by tenhle teror nepřestal, tak bych se na to asi vykašlala. Hodně štěstí

sediza
Závislačka 2603 příspěvků 28.06.19 18:28

Holka tak tohle je peklo. Sbalila bych si věci a rekla mu, že jestli teď okamzitě se mnou nepůjde na psychiatrickou pohotovost a neodejde s lékama na OCD a nezačne se léčit, odcházím. Domluvila bych se zatím s kamarádkou, ze te vezme k sobe, nez si zařídíš azylák.

cocomoon
Kecalka 338 příspěvků 28.06.19 18:46

Pokud těhotná přemyslíš nad sebevraždou a vůbec ti nezáleží na dítěti, tak by to chtělo tabletky nejspíš pro oba :)

xdfgnfg
Nováček 2 příspěvky 28.06.19 18:53

.

Příspěvek upraven 28.06.19 v 18:59

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 18:55

@cocomoon Nemyslela jsem to tak, už kvůli miminku bych to neudělala. To fakt ne. Zapomněla jsem to tam dopsat. Nejsem sobecká.

cocomoon
Kecalka 338 příspěvků 28.06.19 19:10

Už jen to, že tě něco takového vůbec napadane…

Jinak pokud se nezačne léčit a to teď hned, tak rychle pryč klidně na tu armádu spásy. Čím dřív tím líp. Život s někým kdo má porouchanou hlavu a odmítá na to brát prášky je cesta do pekel.

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 28.06.19 19:20

Docetla jsem k vete..zacal mi zas vycitat Jirku a ja chapu jeho zlobu :think:

Ja to třeba nechapu..proc by ses nemohla bavit s kym chces? ikdyz by to byl byvaly…kazdy se nerozchazi v valce a boji, ale zustanou jako pratele… :think:

Edit:docetla jsem to..bude Te podezirat furt, po porodu nejspis i pribudou otazky typu koho je to dite…

Jak dlouho tedy spolu jste a znala jsi jej pred ditetem? a co jeho posledni vztah a partnerka? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 19:37

@Kralikcek
Už tu tato otázka byla, řekla jsem že nemám problém s testem otcovství a že by mu po tom mohlo dojít že to fakt myslím vážně, ale už jsem tak na dně že vím že by i ten test otcovství nepomohl.
Jeho poslední vztah asi rok před tím než jsme se dali dohromady, jedna holka co opravdu dala každému a jeho zklamala prý, prý mu lhala a bavila se víc s klukama a tak mě k ní přirovnává jelikož mám víc kamarádů kluků, tak si myslí že jsem jak ona… To už mě naštvalo úplně. :zed:

Kralikcek
Ukecaná baba ;) 2330 příspěvků 28.06.19 19:58
@Anonymní píše:
@Kralikcek
Už tu tato otázka byla, řekla jsem že nemám problém s testem otcovství a že by mu po tom mohlo dojít že to fakt myslím vážně, ale už jsem tak na dně že vím že by i ten test otcovství nepomohl.
Jeho poslední vztah asi rok před tím než jsme se dali dohromady, jedna holka co opravdu dala každému a jeho zklamala prý, prý mu lhala a bavila se víc s klukama a tak mě k ní přirovnává jelikož mám víc kamarádů kluků, tak si myslí že jsem jak ona… To už mě naštvalo úplně. :zed:

A co bylo spatne na drivejsim vztahu?
Asi hloupa otazka, zda jsi mela nekdy v pohode vztah..nejspis bys v nem zustala…

To tak vypada, jako bys si hledala typy, kterym dokazujes ze nelzes, jsi k necemu, v necem dobra, atd…

jaky vztah jsi mela s rodici?-sourozenci?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 20:26

@Kralikcek
Můj dřívější vztah byl můj jediný vážný v mém životě, jeho rodina mě neměla ráda, pak došlo na násilí, alkohol, automaty.. Nerada na to vzpomínám, můj první vážný vztah a dost mě to ničilo, byla jsem ale slepě zamilovaná a tak si nepřipouštěla že si zasloužím pěkný vztah.
Libor je úžasný kluk, to jo, až na to že mi nedůvěřuje a už se to stupňuje na to že mě to fakt ničí, doufám v to že se začne něco dít, teď asi ne když porodím a než skončí šestinedělí, ale potom jestli neuvidím snahu půjdu pryč.
Chápu že má asi velkou nedůvěru když ho zklamala ta holka předtím a já mu tajila že se bavím s bývalým, tak fakt chápu že už je dost nedůvěřivý, ale snažím se to už přes půl roku odčinit a fakt dělám maximum..
S rodinou mám vztah na bodu mrazu, důvodu je víc, nechci to nějak rozebírat, takže spoléhám jen sama na sebe už tak od malinka.

4-1.cz
Kecalka 147 příspěvků 28.06.19 20:47

Myslim ze za tim muze byt proste jenom jeho nemoc a jeji lecba by mohla vyresit vsechno

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 29.06.19 01:00

Hele, to je tezky. Jestli si mela pred nim tajemstvi, k tomu ty drby po male vesnici… Proste to neni tak uplne jeho nebo tvoje chyba. Je to proste smula, ze se to tak vyvinulo a ten vztah a duvera se nevratne narusila. A k tomu klasika to mimino. :nevim: Proste tezko resitelna situace, jste mladi, neklidni, nezrali… :think:

Jaholos
Kecalka 184 příspěvků 29.06.19 01:04

Vy tady porad rypete do toho kluka, klasika. :nevim: Predstavte si sebe na jeho miste. Je hodne mlady, nezraly, zamiluje se hned. Pak se dozvi, ze se tajne ona schazi s ex. Pak slysi nejaky drby o jeji minulosti. :nevim: Proste s tim neumi nalozit, vy jste vsechny dokonale? :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.19 23:07

Divej, mne je 40 a mam poruchu osobnosti a tezkou OCD, takze ti reknu jen jedno, vse je zpusobeno jeho nemoci, obsese-ma vtirave zarlive myslenky, kompulze-musi ti to rict. A tak porad dokola. Moje obe deti take maji obsese, je to dost narocne :( zivot se mnou je tezky, jsem na ranu, presto je se mnou manzel 21 let a zazil i muj pokus o sebevrazdu kdy jsem nevedela kudy kam. Moje vyhoda je, ze se lecim a o sve nemoci vim a uvedomuji si ji. Presto je dost narocne se mnou zit. Bud si na to zvyknes a budes to akceptovat, nebo odejdi. Ty obsese se meni, ted ma toto, ale casto se to promeni zase v jinou myslenku a narkne te z neceho jineho. Tito lide jsou jak psychicti upiri, ale ani nam se nezije moc dobre, to mi ver :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama