Vztah mi vyjde pouze přes seznamku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:13
Vztah mi vyjde pouze přes seznamku

Jak to máte vy? Já ani nemusím chodit na X setkání, prostě na to mám čas, podle fotek a komunikace si dokážu vydedukovat, kdo zhruba přijde a z cca osmi setkání jsem v průběhu sedmi let byla úspěšná šestkrát - délka daného chození nebyla odvislá na způsobu seznámení. Nejsem žádná modelka, ale jsem dost komunikativní a chlapi se mnou koketují a líbím se jim, nicméně to málokdy přejde v reálu do něčeho intimnějšího, to občas, o vztahu nemluvím. Na seznamkách nevysedávám, ale občas ji zkusím, když se dlouho nic neděje a mám vysokou úspěšnost. Přijdu si kvůli tomu dost divně.
Měla/máte jste to někdo podobně? Jak to nesete? Jsem dost vyrovnaná, ale tohle tak nějak vnímám jako vlastní neschopnost.

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1422 příspěvků 14.08.18 18:26
@Anonymní píše:
Jak to máte vy? Já ani nemusím chodit na X setkání, prostě na to mám čas, podle fotek a komunikace si dokážu vydedukovat, kdo zhruba přijde a z - délka daného chození nebyla odvislá na způsobu seznámení. Nejsem žádná modelka, ale jsem dost komunikativní a chlapi se mnou koketují a líbím se jim, nicméně to málokdy přejde v cca osmi setkání jsem v průběhu sedmi let byla úspěšná šestkrát reálu do něčeho intimnějšího, to občas, o vztahu nemluvím. Na seznamkách nevysedávám, ale občas ji zkusím, když se dlouho nic neděje a mám vysokou úspěšnost. Přijdu si kvůli tomu dost divně.
Měla/máte jste to někdo podobně? Jak to nesete? Jsem dost vyrovnaná, ale tohle tak nějak vnímám jako vlastní neschopnost.

Spíš si myslím, že Tě začalo trápit, že se sice umíš seznámit, ale vztah Ti nevydrží. Čekáš velkou lásku a ta nepřichází.

Mít během sedmi let šest vztahů je podle mého názoru vyčerpávající. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:29

@tininas špatně jsem to vysvětlila. Výtahy byly dva, tři roky a rok, pak dvě krátké romance, u kterých jsme pak zjistili, že by to bylo o ničem a dva jsem odmítla, ač to byli fajn kluci, ale totálně tam chyběla chemie.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:33

Ahoj, mám to vcelku dost podobně… v normálním životě o mě nikdo nezavadí a když náhodou, je to prostě nějaký individum… za to na seznamce jsem poměrně žádaná osoba /vynechám-li ty pochybný existence/. Byla jsem i na pár schůzkách a vždycky to bylo prima, pak když to náhodou vyústilo v něco víc, tak to chvíli šlo a pak jim asi přišel moc okoukanej materiál nebo co já vím… a konec. Taky si nepřijdu normální, jestli Tě to potěší :D :think: Po posledním nabití čumáku jsem se rozhodla, že už radši budu sama, protože moje psychická stránka to nemá zapotřebí :palec:

alvapinka
Kelišová 5542 příspěvků 14.08.18 19:10

Jo tak ja jsem mela porozchodove a predrozvodove obdobi celkem pestre. Seznameni probihala ruzne, nekdy nazivo pri salsa tanci a nekdy seznamky. Vztah jsem nehledala. To az ted. No vcera probehlo jakesi otuknuti, tak uvidime dal. Podvedome se pevneho vztahu bojim, byvaly manzel me dost odrovnal…

ANCA211
Kecalka 417 příspěvků 14.08.18 20:34

No o mně normálně taky nikdo nezavádí už minimálně 12 let kdy jsem byla mladá, štíhlá a bezdětná. Teď jediné přes seznamku z x seznámení to vyšlo za třeba dva roky jen s jedním a ten mne měl jen na jasně pro něj určenou hru a když mne pozve někdo normálně tak se z něj vyklube taky individuím. A taky si připadám ne normálně :(

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 14.08.18 20:35

Hezký den, já bych k tomuto dal svůj komentář :-).

Přiznám se, i já jsem zadání nejprve pochopil špatně. Jde o to, že se ti podaří někoho najít pouze přes seznamku, ale v normálním životě ne, že?
Já bych řekl, že ženy jsou na seznamkách velmi žádané, z toho plyne ta vysoká úspěšnost, a to je normální, netřeba si připadat divně :-).

Ale přeju, ať se jednou najde něco dlouhodobého a nejlépe již napořád!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 20:45
@D. C. píše:

Přiznám se, i já jsem zadání nejprve pochopil špatně. Jde o to, že se ti podaří někoho najít pouze přes seznamku, ale v normálním životě ne, že?

Ano, přesně tak. Říkám, nejsem nijaký pravidelný uživatel, ale kdysi jsem to zkusila, jelikož bych byla panna možná ještě v pětadvaceti- s chlapama jsem to neuměla, pak po jednom rozchodu, kdy jsem měla potřebu vytloukat klín klínem a seznamka byla nejpřímější cesta k cíli a teď před nedávnem, kdy o mně chlapi projevují zájem, ale chtějí jen vlastně to jedno, doma mají ženy a fakt nechápu, co si jako myslí, že udělám, že se z nich po* a všem jim jako dám a půjdu si bez problémů domů? Normální chlap, kterej by mě měl tak nějak „obyčejsky rád“, mi přes cestu nepřeběhl už dlouho (2 roky), jen tyhle prevíti, který mě spíš frustrujou, tak jsem se tomu nedávno pokusila jít trochu naproti. A zas to vyšlo.

Pidlák Povidlový
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 16.08.18 12:59
@Anonymní píše:
Ano, přesně tak. Říkám, nejsem nijaký pravidelný uživatel, ale kdysi jsem to zkusila, jelikož bych byla panna možná ještě v pětadvaceti- s chlapama jsem to neuměla, pak po jednom rozchodu, kdy jsem měla potřebu vytloukat klín klínem a seznamka byla nejpřímější cesta k cíli a teď před nedávnem, kdy o mně chlapi projevují zájem, ale chtějí jen vlastně to jedno, doma mají ženy a fakt nechápu, co si jako myslí, že udělám, že se z nich po* a všem jim jako dám a půjdu si bez problémů domů? Normální chlap, kterej by mě měl tak nějak „obyčejsky rád“, mi přes cestu nepřeběhl už dlouho (2 roky), jen tyhle prevíti, který mě spíš frustrujou, tak jsem se tomu nedávno pokusila jít trochu naproti. A zas to vyšlo.

tohle moc nechápu. štvou Vás nabídky pouze sexu, chcete vztah. proč jsou ale prevíti muži, co mají jasnou nabídku, která se vám jen nelíbí? tak jim řekněte ne, když to nechcete. na seznamkách se člověk musí přehrabat hromadou hnoje, než narazí na poklad. pokud vás to frustruje, tak tam nechoďte.

Katydr
Kecalka 310 příspěvků 16.08.18 14:20

Stejné je to na pro chlapy, vyprávěl mi kamarád o seznamce. Samá svobodná matka spíš než vztah hledající tatínka a sponzora, nebo ženy obézní a často taky úplně blbé.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Je to vůbec ona? Premiérku Mayovou semlely dohady o brexitu, vypadá hrozivě

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé Velké Británie usilovně... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >