Reklama

Vztah mi vyjde pouze přes seznamku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:13
Vztah mi vyjde pouze přes seznamku

Jak to máte vy? Já ani nemusím chodit na X setkání, prostě na to mám čas, podle fotek a komunikace si dokážu vydedukovat, kdo zhruba přijde a z cca osmi setkání jsem v průběhu sedmi let byla úspěšná šestkrát - délka daného chození nebyla odvislá na způsobu seznámení. Nejsem žádná modelka, ale jsem dost komunikativní a chlapi se mnou koketují a líbím se jim, nicméně to málokdy přejde v reálu do něčeho intimnějšího, to občas, o vztahu nemluvím. Na seznamkách nevysedávám, ale občas ji zkusím, když se dlouho nic neděje a mám vysokou úspěšnost. Přijdu si kvůli tomu dost divně.
Měla/máte jste to někdo podobně? Jak to nesete? Jsem dost vyrovnaná, ale tohle tak nějak vnímám jako vlastní neschopnost.


Reklama

Reakce:
 
tininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 14.08.18 18:26
@Anonymní píše:
Jak to máte vy? Já ani nemusím chodit na X setkání, prostě na to mám čas, podle fotek a komunikace si dokážu vydedukovat, kdo zhruba přijde a z - délka daného chození nebyla odvislá na způsobu seznámení. Nejsem žádná modelka, ale jsem dost komunikativní a chlapi se mnou koketují a líbím se jim, nicméně to málokdy přejde v cca osmi setkání jsem v průběhu sedmi let byla úspěšná šestkrát reálu do něčeho intimnějšího, to občas, o vztahu nemluvím. Na seznamkách nevysedávám, ale občas ji zkusím, když se dlouho nic neděje a mám vysokou úspěšnost. Přijdu si kvůli tomu dost divně.
Měla/máte jste to někdo podobně? Jak to nesete? Jsem dost vyrovnaná, ale tohle tak nějak vnímám jako vlastní neschopnost.

Spíš si myslím, že Tě začalo trápit, že se sice umíš seznámit, ale vztah Ti nevydrží. Čekáš velkou lásku a ta nepřichází.

Mít během sedmi let šest vztahů je podle mého názoru vyčerpávající. :)

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:29

@tininas špatně jsem to vysvětlila. Výtahy byly dva, tři roky a rok, pak dvě krátké romance, u kterých jsme pak zjistili, že by to bylo o ničem a dva jsem odmítla, ač to byli fajn kluci, ale totálně tam chyběla chemie.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:33

Ahoj, mám to vcelku dost podobně… v normálním životě o mě nikdo nezavadí a když náhodou, je to prostě nějaký individum… za to na seznamce jsem poměrně žádaná osoba /vynechám-li ty pochybný existence/. Byla jsem i na pár schůzkách a vždycky to bylo prima, pak když to náhodou vyústilo v něco víc, tak to chvíli šlo a pak jim asi přišel moc okoukanej materiál nebo co já vím… a konec. Taky si nepřijdu normální, jestli Tě to potěší :D :think: Po posledním nabití čumáku jsem se rozhodla, že už radši budu sama, protože moje psychická stránka to nemá zapotřebí :palec:

 
alvapinka
Kelišová 5542 příspěvků 14.08.18 19:10

Jo tak ja jsem mela porozchodove a predrozvodove obdobi celkem pestre. Seznameni probihala ruzne, nekdy nazivo pri salsa tanci a nekdy seznamky. Vztah jsem nehledala. To az ted. No vcera probehlo jakesi otuknuti, tak uvidime dal. Podvedome se pevneho vztahu bojim, byvaly manzel me dost odrovnal…

 
ANCA211
Kecalka 417 příspěvků 14.08.18 20:34

No o mně normálně taky nikdo nezavádí už minimálně 12 let kdy jsem byla mladá, štíhlá a bezdětná. Teď jediné přes seznamku z x seznámení to vyšlo za třeba dva roky jen s jedním a ten mne měl jen na jasně pro něj určenou hru a když mne pozve někdo normálně tak se z něj vyklube taky individuím. A taky si připadám ne normálně :(

 
D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 14.08.18 20:35

Hezký den, já bych k tomuto dal svůj komentář :-).

Přiznám se, i já jsem zadání nejprve pochopil špatně. Jde o to, že se ti podaří někoho najít pouze přes seznamku, ale v normálním životě ne, že?
Já bych řekl, že ženy jsou na seznamkách velmi žádané, z toho plyne ta vysoká úspěšnost, a to je normální, netřeba si připadat divně :-).

Ale přeju, ať se jednou najde něco dlouhodobého a nejlépe již napořád!

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 20:45
@D. C. píše:

Přiznám se, i já jsem zadání nejprve pochopil špatně. Jde o to, že se ti podaří někoho najít pouze přes seznamku, ale v normálním životě ne, že?

Ano, přesně tak. Říkám, nejsem nijaký pravidelný uživatel, ale kdysi jsem to zkusila, jelikož bych byla panna možná ještě v pětadvaceti- s chlapama jsem to neuměla, pak po jednom rozchodu, kdy jsem měla potřebu vytloukat klín klínem a seznamka byla nejpřímější cesta k cíli a teď před nedávnem, kdy o mně chlapi projevují zájem, ale chtějí jen vlastně to jedno, doma mají ženy a fakt nechápu, co si jako myslí, že udělám, že se z nich po* a všem jim jako dám a půjdu si bez problémů domů? Normální chlap, kterej by mě měl tak nějak „obyčejsky rád“, mi přes cestu nepřeběhl už dlouho (2 roky), jen tyhle prevíti, který mě spíš frustrujou, tak jsem se tomu nedávno pokusila jít trochu naproti. A zas to vyšlo.

 
Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 16.08.18 12:59
@Anonymní píše:
Ano, přesně tak. Říkám, nejsem nijaký pravidelný uživatel, ale kdysi jsem to zkusila, jelikož bych byla panna možná ještě v pětadvaceti- s chlapama jsem to neuměla, pak po jednom rozchodu, kdy jsem měla potřebu vytloukat klín klínem a seznamka byla nejpřímější cesta k cíli a teď před nedávnem, kdy o mně chlapi projevují zájem, ale chtějí jen vlastně to jedno, doma mají ženy a fakt nechápu, co si jako myslí, že udělám, že se z nich po* a všem jim jako dám a půjdu si bez problémů domů? Normální chlap, kterej by mě měl tak nějak „obyčejsky rád“, mi přes cestu nepřeběhl už dlouho (2 roky), jen tyhle prevíti, který mě spíš frustrujou, tak jsem se tomu nedávno pokusila jít trochu naproti. A zas to vyšlo.

tohle moc nechápu. štvou Vás nabídky pouze sexu, chcete vztah. proč jsou ale prevíti muži, co mají jasnou nabídku, která se vám jen nelíbí? tak jim řekněte ne, když to nechcete. na seznamkách se člověk musí přehrabat hromadou hnoje, než narazí na poklad. pokud vás to frustruje, tak tam nechoďte.

 
Katydr
Kecalka 302 příspěvků 16.08.18 14:20

Stejné je to na pro chlapy, vyprávěl mi kamarád o seznamce. Samá svobodná matka spíš než vztah hledající tatínka a sponzora, nebo ženy obézní a často taky úplně blbé.


Reklama

 Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >