Vztah na bodu mrazu - řešení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 22:41
Vztah na bodu mrazu-reseni

Ahoj,
Potrebuji se vypovidat a poradit, jsem uz vazne zoufala! Vztah 8 let, dite 1.5 roku stare…Zacatek krasny, jak z romantickeho filmu, oba po rozchodu. Prvni roky fajn. Dalsi roky nic moc..ale slo to…cim dele spolu jsme, tim je to.horsi.Od doby narozeni maleho uplne. Hadky na dennim poradku, hnusne chovani z jeho strany vuci mne…Vina je i u me. Kazdy jsme jiny.Ja akcni, spolecenska,rada.se.bavim, alternativni typ;nekurak. On pracant, tv maniak, kurak, proti alternativni typ(napr. neuznava homeopatika, atd.,coz je pro me hlavni zajem..).Prijdu si jak onuce, svobodna matka. O syna.jevi maly zajem.Ja ho mam.rada,on uz snad me ani ne.Vim,ze za spoustu veci muzu ja, hodne ho tocim,ale.vse je diky jeho postupnemu odcizeni a nulove pozornosti. Neznam sex, pohlazeni,objeti.Jen to spatne. Dlouho jsem mela zavrene oci a. nechtela si nic pripustit.Mame spolecne dite, atd. Chlapi kolem me se toci, maji zajem, ja ale ne. Nechci zas neco ukoncovat a. zacinat, na to uz nemam silu. Nemam kam jit. Kvuli malemu chci fungovat jako rodina. Prosim, neradte mi;ze jssm.blba a mame se rozejit…vim, ze by to bylo nejlepso reseni,…ale to nechci. Jestli spolu nebudeme, tak to bude jinak..prijde nekdo novy..On 100%nikoho nema! Na sex nikdy moc nebyl, dve predchozi ho podvedly…U me uz je to na podobny scenar.Jsem mlada, pekna…Podobny vztah jsem mela predtim, ale tam aspon fungoval sex.Dle meho ho moc dusim…Ale kdyz se citim vyprahla citove i sexualne? Premyslela jsem o poradne. Prosim, co delat, avy se. znova zacal snazit, venovat mi pozornost? Momentalne jsem na tom snad nejhur…doma svazana s ditetem u plotny…Nejaka knizka,…nevim…Rada bych nas. vztah zachranila.

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 18.05.19 22:58

A mluvili jste spolu někdy? Myslím upřímně, pojď sedneme si a řekneme si jak to mezi námi je, co vadí tobě co vadí mě a jak to v rámci tolerance vyřešit. Jsi ochotná ustoupit v nějakých věcech? Se změnou je totiž většinou třeba začít u sebe. Pokud s tebou odmítne mluvit a ty se nebudeš chtít změnit ani o krok, pak je třeba se rozhodnout, zda tak dále žít chceš a nebo ne…

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17662 příspěvků 18.05.19 23:03

No a ty roky před narozením dítěte vás spojovalo co přesně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 23:08

Mluvili..vzdy na muj popud..
Vzdy to bere.jak kritiku…kdyz s tim zacnu, je uplny hotentot…rikam mu, ze je dulezita komunikace a vyrikat si vse…
Neni cas…porad je v praci, nebo si hrabe na.svem.pisku…Nikam. nechodime

Jezdili jsme na. vylety,jezdili.na.vode..atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.19 23:11

Dle meho chce, abych to ukoncila ja..uplne mi obcas prijde, ze me k tomu schvalne zene…Vim, ze jsem nekdy hysterka..ale vse prameni z me. nespokojenosti ve vztahu, nedostatku lasky a pozornosti..Taky pprad rika, jak moc jim a mam zhubnout..ze jsem.byla hubena, kdyz me poznal…jo..byla jsem. anorekticka(vyhubla po rozchodu)…nyni mam.vahu jak pred porodem (61,171)…postavu uchazejici..Jini chlapi by me. placali po zadku a on chladnej…ale je fakt, ze doma chodim. v teplakach.no..Potrebuji proste zenske rady..jak v nem.zase.zapalit touhu…

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17662 příspěvků 18.05.19 23:14
@Anonymní píše:
Dle meho chce, abych to ukoncila ja..uplne mi obcas prijde, ze me k tomu schvalne zene…Vim, ze jsem nekdy hysterka..ale vse prameni z me. nespokojenosti ve vztahu, nedostatku lasky a pozornosti..Taky pprad rika, jak moc jim a mam zhubnout..ze jsem.byla hubena, kdyz me poznal…jo..byla jsem. anorekticka(vyhubla po rozchodu)…nyni mam.vahu jak pred porodem (61,171)…postavu uchazejici..Jini chlapi by me. placali po zadku a on chladnej…ale je fakt, ze doma chodim. v teplakach.no..Potrebuji proste zenske rady..jak v nem.zase.zapalit touhu…

Nijak. Zázračná pilule na to neexistuje

sediza
Ukecaná baba ;) 2409 příspěvků 19.05.19 07:21

Musite se oba naučit respektu. Je fajn, že jste věřící, ale stačí otevřít wikipedii, abyste zjistila, že to, že homeopatika mají účinnost stejnou jako podání placeba je už dokázáno nesčetně studiemi. Ale víra samozřejmě také uzdravuje (nebo tělo samo časem) a to musí respektovat manžel. Vy zase, že důkazy mluví jasně. Hledejte komromisy a hlavně pomalu každá aleternativní/duchovní kniha píše o tom, že vaše štěstí není závislé na partnerovi, ale na vás. Hledejte to štěstí v sobě, snažte se dělat věci sobě pro radost. Změnte svuj styl života. Sama píšete, že jste jen s dítětem a u plotny. Zacněte podnikat, studovat, sportovat a někam se posuňte, protože teď je to tak že jste nešťastná a proto nemůže být šťastný ani váš vztah s mužem. Takže nesvádějte to na on je takový a makovy a začněte u sebe. Třeba se chytí za nos, když z vás bude vzdělaná vysportovaná/vyrýsovaná kočka a z televizního mága bude zase spokojenej taťka. Ale vetšina lidí není schopná změny, max rozvod=útěk je vždycky jednodušší.

Ou
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19.05.19 08:24

Pokud to co ty vnímáš jako komunikaci, on vnímá jako kritiku, tak to děláš špatně. Respektive po něm chceš, aby přijal to co říkáš ty, ale nerespektuješ jeho potřeby a to že jsou odlišné.

Pokud chceš aby tě slyšel, aby vnímal tvoje potřeby, tak chceš najít takový jazyk, který nebude vzbuzovat obrany.

Odlišný názor na šarlatány není důvod k rozchodu, pokud se jinak partneři respektují. Nepotřebuješ aby uznával homeopatii, to je naprostá podružnost a pokud na tom trváš, tak se ty snažíš jeh předělat podle své představy a frustruje tě, že to nejde. Chceš snad, aby on předělával tebe, podle sebe? Asi ne, že…

Dlouhze se zahloubej do téhle knížky a prostě zkus komunikovat jinak. TEdy pokud chceš řešit svoje manželství, pokud tady jen hledáš ujiětění „tvůj muž je zabedněný a necitlivý, pořiď si jiného“, tak tím prosím neposloužím-

https://uloz.to/!FuiyEcWo4/nenasilna-komunikace-ocr-pdf

Váš příspěvek
Reklama