Vztah na dálku - bojím se

Anonymní
12.5.20 18:43

Vztah na dálku - bojím se

Dobrý den, s pritelem máme vztah na dalku. Bojím se, ze ho nemiluju.. myslím na nej porad, odepisuju mu porad, stále kvůli tomuhle brečím, protože se bojím.. on mě miluje a máme krásný vztah, jenže 3 měsíce jsme se neviděli a já jsem jako bych nic necítila.. za dva týdny by měl dojet, takže když jsem se to dozvěděla klepala jsem se až radosti.. Bohužel trpím uzkosti a negativní myslenky mě táhnou na dno. On mi ve všem pomáhá.. Mate to někdo taky, když se s pritelem dlouho nevidíte? Jak to cítíte třeba vy? Prosím, jsem už zoufalá.. s pritelem chci být, rodina ho má rada a já mám jeho rodinu rada, vztah je nejkrásnější.. bojím se, ze tohle může být i kvůli tomu, ze dva minule vztahy mi vydržely ani ne 2 měsíce a měla jsem hodně špatné zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2940
12.5.20 18:49

A jak daleko jste od sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 18:51

200 km, bohužel já auto ani řidičák nemám. On si ho teprve dělá.. jsem z toho nešťastná..

• Citovat
  • Nahlásit
64601
12.5.20 18:54
@Anonymní píše:
Dobrý den, s pritelem máme vztah na dalku. Bojím se, ze ho nemiluju.. myslím na nej porad, odepisuju mu porad, stále kvůli tomuhle brečím, protože se bojím.. on mě miluje a máme krásný vztah, jenže 3 měsíce jsme se neviděli a já jsem jako bych nic necítila.. za dva týdny by měl dojet, takže když jsem se to dozvěděla klepala jsem se až radosti.. Bohužel trpím uzkosti a negativní myslenky mě táhnou na dno. On mi ve všem pomáhá.. Mate to někdo taky, když se s pritelem dlouho nevidíte? Jak to cítíte třeba vy? Prosím, jsem už zoufalá.. s pritelem chci být, rodina ho má rada a já mám jeho rodinu rada, vztah je nejkrásnější.. bojím se, ze tohle může být i kvůli tomu, ze dva minule vztahy mi vydržely ani ne 2 měsíce a měla jsem hodně špatné zkušenosti.

Měli jsme období, kdy to neklaplo třeba 2 měsíce.. Vždycky jsem se hodně těšila.. 3 měsíce jsou dlouhé, no.. Ale dá se to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 18:56

Jsme spolu vlastně 7 měsíců.. on je chlap, který by pro mne udělal vše a klidně i já pro nej.. nechci ho ztratit a tohle mě depta, ze se cítím jako bych byla prazdna.. četla jsem, ze když telo nedostane od partnera dlouho objetí nebo nějaké doteky, tak je v tomhle ten problém a člověk neciti štěstí a kvůli tomu tohle může být..

• Citovat
  • Nahlásit
22898
12.5.20 19:00

200 km je problém? 8o 8o Sednu na vlak a jedu, ne? Za kamarádkou jsem takto jezdila roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 19:00

Nasla jsem to. Bohužel nevím jaká stránka.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.20 19:01

@divine woman oba máme špatnou imunitu, on má chorobu a v rodině jest rakovina. Takže proto se nemůžeme vidět..

• Citovat
  • Nahlásit
22898
12.5.20 20:59
@Anonymní píše:
@divine woman oba máme špatnou imunitu, on má chorobu a v rodině jest rakovina. Takže proto se nemůžeme vidět..

V současné situaci to chápu, ale jinak? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1830
12.5.20 21:36
@Anonymní píše:

Měla jsem vztah na dálku (6 měsíců cca od sebe, běh m toho 2× víkend spolu) a musím říct, že jsem to občas, po delší době, co jsme spolu nebyli, taky tak měla. A taky jsem měla obavy, co to znamená. Ale vždycky mě uklidnilo, že když jsme se pak viděli, tak se to všechno zas vrátilo zpět tam, kde jsme byli při posledním setkání. A bylo to v pohodě.
Takže bych se být tebou nestresovala, pokud pak vždy navážete tam, kde jste byli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2940
13.5.20 09:06

Ale prdlajs, stres podle me převáží riziko, ze byste něco chytli :roll: Spis se ti to ještě kvůli tem nervum zhorší. Normalne sedni na vlak a jed za nim, jestli chceš. 200 km fakt není nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 22:10

Není důležité, jak se cítíš když spolu nejste, ale jak se cítíš, když spolu jste.

Mám vztah na dálku. Vyděsilo mě, že mi najednou nevadí že se dva dny neozve a že nějak NECÍTÍM nic. A pak jsme se viděli a já byla jako poprvé zamilovaná :srdce:

Moje teorie? Máme něco za sebou. A nás mozek se máš snaží chránit od bolesti a negativních myšlenek. Takže vypne. Aspoň částečně. Takový ten stesk, který by bolel.

Mám částečně agorafobii a úzkosti taky.

Vídáme se málo ale milujeme se hodně.

Jsme na tom asi podobně.

Důležité je, co cítíš když jsi s ním…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat