Vztah na dálku - chybí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 16:08
Vztah na dálku - chybí

Ahojte,
mám víc jak 3 roky vztah na dálku. Vídáme se o víkendech, s rodičema máme dobré vztahy a je to fajn. Pracuji, on studuje. Pomalu ale po těch letech mi začíná víc a víc chybět, když se máme vidět až za 14 dní a nebo 3 týdny. Trpím z toho úzkostí, chybí mi někdo s kým bych trávila čas, objala někoho, když mi není dobře a nebo prostě jen byl nablízku. Dřív jsem si tu samotu nechtěla připustit, ale jsem fakt moc sama, když nejsem s ním. Po společné dovolené jsem z toho byla mimo, doma úzkosti, deprese. Říkám si, to není život…Má to někdo podobné? Zažil někdo takové „stavy“? Bude to asi další 4 roky než dostuduje a podle něj mám čekat. Ale tohle mě zabije…

Reakce:
murry
Závislačka 3002 příspěvků 12.08.18 16:33

Zazila jsem to.. zvladli jsme to ale narocne to bylo… kdyz jsi chtela obejmout musela jsi pockar na vikend, kdyz ses chtela „pohadat“ cekala jsi na vikend…no proste korigovat sve pocity protoze „zrovna ted se to nehodi“ ..
Proc se neodstehujes za nim? Co te drzi vktom prace? Ji mlada tak ji muzes gmenit ne? Dalsi 4 roky jsou docela dlouho :(

Nickless
Povídálka 19 příspěvků 12.08.18 16:33

Já mám taky vztah na dálku, vídáme se ještě míň 1× za měsíc za 2, bohužel práce a vzdálenost to nedovoluje častěji, ale když jsme spolu tak se věnujem jen sobě navzájem. A od září/října budem ve stejným městě, takže už to bude snad dobrý. Máme to k sobě 2 hodiny cesty, když je dobrej provoz. Rozhodně to není jednoduchý, ale už to nebude dlouho trvat. V tvém případě bych uvažovala dopředu, málokdy jsou spolu dva lidi z úplně stejnýho místa, vždycky ten 1 musí přijít za druhým i když je to přesun jen třeba o deset km kvůli bydlení.

Takže bych se zkusila poohlédnout po podobné práci v tom městě, co on studuje, můžete to spolu probrat, ostatně po třech letech byste spolu mohli i bydlet. Stejně časem se bude muset 1 z vás za tím druhým přesunout, a když ti to vadí, tak proč to neprobrat hned. On toho moc dělat nemůže, vš se mění dost špatně. Taky si zkus najít nějaký koníčky, můžeš někam jít s kamarádkama, aby to na tebe napadalo a neměla jsi ty úzkosti.

Příspěvek upraven 12.08.18 v 16:34

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 12.08.18 16:33

A ty si nemůžeš najít práci někde blíž u něj? Další 4roky by to taky nemuselo vydržet, pokud máš takové stavy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 16:37
@murry píše:
Zazila jsem to.. zvladli jsme to ale narocne to bylo… kdyz jsi chtela obejmout musela jsi pockar na vikend, kdyz ses chtela „pohadat“ cekala jsi na vikend…no proste korigovat sve pocity protoze „zrovna ted se to nehodi“ ..
Proc se neodstehujes za nim? Co te drzi vktom prace? Ji mlada tak ji muzes gmenit ne? Dalsi 4 roky jsou docela dlouho :(

Právě, že on jak studuje, tak mu vyhovojí koleje a nechce slyšet o společném bydlení. Říkal, že studuje a nemá cenu ještě řešit bydlení dohormady, že je na to hodně brzo. Takže tím to utnul a po té dovolené, kdy jsme byli poprvé na 6 nocí pryč, to bylo tak super, že mi přišlo, že bychom to i zvládli.
Ještě je tu jedna věc - on nechce brigádničit během školy.

Jana525
Závislačka 4997 příspěvků 12.08.18 17:04

Kolik vam je ? Sedm let vztah na dalku to je vazne hodne, neumim si to predstavit. Mate stejne predstavy o zivote ? To je docela dulezite, aby jste nemarnili cas

srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 12.08.18 17:05
@Anonymní píše:
Právě, že on jak studuje, tak mu vyhovojí koleje a nechce slyšet o společném bydlení. Říkal, že studuje a nemá cenu ještě řešit bydlení dohormady, že je na to hodně brzo. Takže tím to utnul a po té dovolené, kdy jsme byli poprvé na 6 nocí pryč, to bylo tak super, že mi přišlo, že bychom to i zvládli.
Ještě je tu jedna věc - on nechce brigádničit během školy.

Takze nemakacenko :mrgreen: od toho radeji ruce pryc ted hned, dokud je cas. Nechce se mu s tebou bydlet, protoze by musel zacit neco delat, vydelavat, platit najem, prispivat na domacnost, nakupovat, uklizet…
Necekala bych 4 roky, jak se to vyvrbi. Mozna bych si ho nechala jako kamose s vyhodama, ale poohledla bych se nekde jinde.

Britana
Kecalka 364 příspěvků 12.08.18 17:06

Nedávej volný průchod úzkosti a depresím.Schop se.Chápu,že bys chtěla s ním být,ale když to nejde tak to prostě nejde.Snaž se zabavit,přihlas se třeba do jazykové školy,večerní,třeba do dvou a máš po depresích.Budeš muset hlavu používat na něco jiného než na něj.Ani nevíš,jak by ti to pomohlo.Vyprdni se na úzkosti a deprese.Když musíš vydržet ještě 4roky,tak ať je z tebe sebevědomá ženská.Dokaž sobě i jemu,že to zvládáš s přehledem a nehroutila bych se před nim,ani náhodou. Víš,dost mně namíchlo,že ti řekl,že to-4roky-prostě musíš vydržet.Ano musíš.Ale začni se chovat suverejněji a povídej mu o svých plánech nadšeně.Možná začne více tě chápat a trochu se i o tebe bát, aby tě neztratil.

Mluvím,ze své zkušenosti,měla jsem manžela vojáka.Co to je vídat se jen o víkendech,to je úplně v pohodě.Využij toho. Přeji pohodu.

tzipora
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 12.08.18 18:19

@srpen89 Souhlasím. I s kámošem s výhodami.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >