Vztah na dálku - drobné radosti pro přítele

26.3.17 12:50

Vztah na dálku - drobné radosti pro přítele

Zdravím všechny. Potřebuji drobet poradit. Přítel je přes týden pokaždé pryč, vidíme se jen o víkendech a někdy ani to ne, takže je běžné, že se nevidíme i 3 týdny. Avšak ho mam moc ráda a podstupuji to s radostí, protoze není nic hezčího, než když po tak dlouhé době spolu trávíme čas :hug: Proto se snažím vymyslet vždy nějaké menší překvapení, které by mu pomohlo snadněji překonat ty 3 týdny. Už jsem mu vyrobila spoustu věcí a vzdy z nich měl radost, ale nápady mi už drobet docházejí a ja s tím nechci přestat. Tak kdyby nekdo mel nějaký nápad na drobný dárek, který bych mohla vyrobit s láskou a darovat příteli :) dekuji všem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18072
26.3.17 13:03

Jak dlouho jste spolu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
26.3.17 14:06

Kamarád občas dostával od přítelkyně, se kterou se vídal někdy i jenom 1× měsíčně, „adventní“ kalendář. Od posledního setkání do dalšího bylo třeba 20 dní, tak dostal skleničku od přesnídávky naplněnou 20 lístečky. Každý den jeden vytáhl… Někdy tam byl nějaký hezký vzkaz, někdy „poukázka“ třeba na sex po telefonu :D To poslední bylo obzvlášť výživný, když si to vytáhl v den, kdy ona měla večer nějakou schůzku. No, trval na tom :mrgreen:
Jinak se mi celkově líbí myšlenka těch vzkazů. Třeba když mu dělám svačinu na cestu, položím do krabičky nahoru nějaký vzkaz. Byť by to mělo být obyčejné „dobrou chuť“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.17 14:39

Kup si nový prádlo a počkej na něj doma v posteli :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1558
26.3.17 16:24

Jaký překvapení dává on tobě? Abys to překonala…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22134
26.3.17 17:01

No, my jsme spolu tři roky, chválabohu že mě něco takového nenapadlo. Občas něco vymýšlím, jasně, občas si něco koupíme, třeba navzájem hrnečky, máme i každý jednoho plyšáka, posílám mu třeba občas nějakou fotku :oops:,něco naplánuju.. ale abych pravidelně..No by mě akorát stresovalo.
Taky se takhle dlouhodobě vidíme dva víkendy v měsíci, dřív ani to ne, teď už trochu častěji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.17 00:54

Děkuji všem :) ten adventní kalendar je mazanej :Dvyrábění těch dárků baví a on to ví. Přítel je typický chlap, nevymyslí nic moc originálního ???? ale když přijede tak mi vždycky přiveze něco co mam ráda, nebo květinu nebo tak ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama