Vztah na dálku, jak jste to zvládli?

Anonymní
9.12.18 18:08

Vztah na dálku, jak to máte?

Ahoj, věřím, že je vás tu víc, které máte stejně jako já, vztah na dálku. Teda, já jo ještě nemám ale zkraje roku mě to čeká. Přítel odjíždí za prací do Německa, já kvůli studiu zůstávám v Česku a už teď mám z toho strach. Jak jste na tom vy? Jak daleko jste od sebe, jak často se vidate?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23151
9.12.18 19:02

Měli jsme to takto tehdy ještě s přítelem 2 roky. Vídali jsme se o víkendu, když do toho nic nevlezlo. Byla to pakárna, ale šlo to přežít, když jsme věděli, že to jednou skončí. Byli jsme od sebe 160km, ale začátek vztahu jsme na dálku neměli, to jsme spolu byli ve městě na půl cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
466
9.12.18 19:06

Ahoj, byla jsem tak se svým dnes již mužem cca 1,5 roku. TAky německo, cca 600 km. Většinou jednou za dva tydny vikend někdy i častěji. Pokud víš, že je to na omezenou dobu, tak se to dá vydržet. I to má svý plusy, těšíte se na sebe apod. Ale ja už tehdy vydělávala a žila před tím dyl sama, čili jsem byla samostatná a být sama zvyklá. Nevadilo mi to a nejsem ani žárliva a muž k tomu nezavdal příčinu. Takže to jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
9.12.18 19:33
@Anonymní píše:
Ahoj, věřím, že je vás tu víc, které máte stejně jako já, vztah na dálku. Teda, já jo ještě nemám ale zkraje roku mě to čeká. Přítel odjíždí za prací do Německa, já kvůli studiu zůstávám v Česku a už teď mám z toho strach. Jak jste na tom vy? Jak daleko jste od sebe, jak často se vidate?
…nečekala jsem, že to budu mít, ale mám :nevim: manžel šel do armády, takže se doma ukáže jen na víkend. Když pominu, že vše musím zvládnout sama (kdybych byla svobodná, bezdětná, tak by mě tohle tolik nežralo) tak se vrací unavený a protivný.
Což je druhá pakárna, protože kolem něj musíme našlapovat po špičkách a večer pospává u telky jak starý fotr. :roll:
Je to na prd, nezapírám, ale pořád doufám, že se to zlepší, protože náš vztah už je v podstatě jen formální, sice se máme rádi, není důvod se hádat, ale je to divné. Takže záleží na chování každého jedince, jak se k tomu postaví.Určitě je dobré když se ty dva světy oddělí (práce od společných chvil) pokud se partner vrací veselý,neunavený a s nadšením,že bude s partnerkou a oba se budou plně věnovat partnerovi,tak není problém.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Forest_Gump1
9.12.18 19:49
@Anonymní píše:

já to měl. už bych do toho nešel..

• Nahlásit
  • Citovat
5039
10.12.18 12:35
@Anonymní píše:

Asi záleží, kolik vám je a jak dlouho jste spolu, jaké máte povahy, představy o budoucnosti. Z mých zkušeností to vydrží jen málo vztahů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
10.12.18 12:46

Nedoporučuji, pokud to není nezbytně nutné. Lidi se odcizi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Forest_Gump1
10.12.18 14:37
@baimoli píše:
Asi záleží, kolik vám je a jak dlouho jste spolu, jaké máte povahy, představy o budoucnosti. Z mých zkušeností to vydrží jen málo vztahů.

Je pravda, že člověk cítí větší závazek, touží téměř pernamentně. Ale jak už jsem psal, už bych do toho nešel.

• Nahlásit
  • Citovat
124
10.12.18 14:54

Zažila jsem to a nevydrželo to. Samozřejmě záleží na více aspektech. Ale myslím si, že málo vztahu to dá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14304
10.12.18 15:22

Ahoj, byli jsme od sebe 2 roky. Nejdřív vojna-to jsme se viděli tak 1× za 14 dní a pak práce v zahraničí a to jsme ze se za rok viděli 2×. Žádné mobily, skype, viber, jen klasické dopisy. A jsme spolu skoro 30 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Forest_Gump1
10.12.18 15:32
@divine woman píše:
Ahoj, byli jsme od sebe 2 roky. Nejdřív vojna-to jsme se viděli tak 1× za 14 dní a pak práce v zahraničí a to jsme ze se za rok viděli 2×. Žádné mobily, skype, viber, jen klasické dopisy. A jsme spolu skoro 30 let.

tu vojnu jsme měli stejně, 36 let spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
14304
10.12.18 15:34

@Forest_Gump1 A ta vášeň po příjezdu na opušťák :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Forest_Gump1
10.12.18 15:36
@divine woman píše:
@Forest_Gump1 A ta vášeň po příjezdu na opušťák :mrgreen: :mrgreen:

vášeň nebyla, až po vojně. na vojnu jsem šel bez vztahu, seznámili jsme se dopisama, přes inzerát. :D

• Nahlásit
  • Citovat
14304
10.12.18 15:41

@Forest_Gump1 To tenkrát frčelo, taky jsem si psala s pár vojáčkama, ale to nevyšlo. S manželem jsme už chodili, když ho odvedli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 15:51

Začali jsme spolu chodit na ZŠ. 4 roky na střední jsme se viděli pouze 1× za 14 dní (200 km od sebe). Pak jsme šli na VŠ a začali spolu bydlet. Jsme spolu dodnes, manželé, čekáme mimi. Myslím si, že když spolu opravdu chcete být, tak se to zvládnout dá. :)
Anonym - osobní info.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama