Vztah na podruhé?

25.3.20 17:25

Vztah na podruhé?

Ahojky, chtěla bych se zeptat jaká si myslíte že je šance, že vztah vyjde na podruhé po cca 4 měsíční pauze? :nevim: :( Máte zkušenost? Důvodu rozchodu bylo že ona omezovala jeho apod…nevěra v tom nebyla. ;) jinak nejedná se o mě ale o sestřičku. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1523
25.3.20 17:31

Znam. Kamarad se takto vratil ke sve ex po rocni pauze, ze uz si oba uvedomili sve a ziskali odstup, takze to tentokrat uz vyjde. Byla v tom zarlivost a stihani z jeji strany, naprosto neopodstatnena. Nejakou dobu to bylo ok, meli se dokonce brat, ale dnes uz jsou od sebe. Takze za me to nema smysl napravovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 17:33

@Ernais 8o 8o jeej a rozchod tedy kvůli tomu stejnému jo?
Též ji říkám že to nemá cenu :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6034
25.3.20 17:33

Hele nekdy ti dva potrebujou dozrat…mam takovou zkusenost ze kdyz se chce, jde to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 17:35

@Tarjei to znamená co? Že teda ano? :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
25.3.20 17:36

@tomanovai To asi hodně záleží. Někomu dá „pauza“ hodně, uvědomí si co dělal zle, a někomu to nedá vůbec nic, pár měsíců se snaží a potom se to vrátí k zajetým kolejím.

Moje zkušenost však je, že lidi se moc nemění.

Já se vrátila po třech měsících a litovala jsem, nakonec jsem vydržela jen čtyři měsíce a odešla nadobro. Prostě jsem věděla, že se nezmeni, nechtěl, neuvědomoval si svoje chování, pořád mě šikanoval a tim, že jsem se vrátila se to jen zhoršilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 17:39

@alena1995 jee aha to mě mrzí :,( :,( :,( tak tady je hlavní problém že ona u něj bydlí kvůli tomu že pracuje v tom městě takže ten kontakt tam je, ale taky nechci aby to nebylo ještě horší :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 17:42
@tomanovai píše:
Ahojky, chtěla bych se zeptat jaká si myslíte že je šance, že vztah vyjde na podruhé po cca 4 měsíční pauze? :nevim: :( Máte zkušenost? Důvodu rozchodu bylo že ona omezovala jeho apod…nevěra v tom nebyla. ;) jinak nejedná se o mě ale o sestřičku. :srdce:

Myslím, že chvíli to bude klapat a pak se vše vrátí do starých kolejí. Kdyby ti dva byli kompatibilní, tak by přece nepotřebovali pauzu. Čest výjimkám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 17:43

@Hraběnka Stradová už to takhle mají asi 2 měsíce tusim a zatím asi dobrý no :nevim: :nevim: ale jo souhlasím s tím co jsi napsala! :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13341
25.3.20 17:58

My jsme se s manželem rozešli čtyřikrát. Pak jsme pochopili, že to nemá smysl, vzali jsme se a máme dvě děti. Ale nedoporučuju to, my jsme fakt výjimka. Zkusit jednou a dost, pokud se oba nezmění tak to nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 18:01
@tomanovai píše:
@Hraběnka Stradová už to takhle mají asi 2 měsíce tusim a zatím asi dobrý no :nevim: :nevim: ale jo souhlasím s tím co jsi napsala! :hug:

Moje životní zkušenost praví, že lidé se až tak zásadně nemění. Za mě je totiž pauza takový eufemismus pro rozchod a prostě slepované vztahy zrovna pevné nebudou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 20:12

Záleží proč se rozešli…
Ja myslim, ze to neni někdy špatne dat si pauzu.. pokud se k sobe dva vrátí, tak se k sobe vraci pro uvedomneni si, ze jim ten druhy chybi a chteji s nim proste byt :think: Ja to taky tak mela.. Prvne 2 roky spolu, pak 3 roky.. Ty 3 roky byly mnohem lepší.. nakonec to ale stejne nevyslo, protoze me uz nebavilo cekat na prsten a rekla jsem si, ze proste pujdu radeji dal a ačkoliv mi pak prsten byl na posledni chvili se slzama v ocich nabidnut, tak to pro me bylo uz pase… takhle jsem to fakt nechtela. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
25.3.20 20:18

To záleží… my s manželem jsme spolu taky až napodruhé. Ale poprvé jsme spolu začali chodit v mých sotva sedmnácti, každý bydleli v jiném městě, neměli moc příležitostí se vídat a tak náš vztah tak nějak umlkl.
Pak jsme se zas po roce potkali, dali znovu dohromady a od té doby už jsme spolu 9 let a nehodláme na tom nic měnit. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 20:28

Taky mám vztah na podruhé a taky po 4 měsících. Zatím to klape a vypadá to lépe než poprvé. My jsme už ale starší. 40+, oba rozvedení s vlastními detmi.

• Nahlásit
  • Citovat
25.3.20 20:28

@klamonožka teeeda tak je moc pěkný příběh :potlesk: :hug: :hug:!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama