Vztah na podruhé?

Napsat příspěvek
Anonymní
26.3.20 01:20

@EvulinkaB18 na rozdíl od tebe, jak jsem četla už mnohokrát, já byla v naprosté pohodě, zařídila jsem se pro sebe a začala si žít po svém. Byla jsen vyrovnaná a po ex ani nevzdechla. No a pak jednou přišel on s tím, že mu chybim a od te doby to šlo ráz naráz.
Nadechni se, vzchop se a smiř se se současnou situací. Jestli, tak on bude chtít sebevědomou ženu.

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 05:19

@EvulinkaB18 to nevím s jistotou, ale myslím že to bylo vzájemné. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 07:22

@Janli ctyrikrat od sebe? A jak dlouho jste vzdy byli od sebe a kdo chtel navrat?

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 09:29

My jsme se s přítelem též nĕkolikrát rozešli ale takový ty hodinovky. Jen jednou jsme se rozešli na 3 měsíce ale i tak jsme se pravidelně vídali, takže takový rozchod nerozchod. Teď už spolu jsme 5 let a máme syna. A jsme šťasný:blush:
Takže podle mého, to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 12:12

Vy co jste spolu nějakou dobu nebyli, měli jste mezitím jiné partnery?

Určitě je to velmi individuální s návraty, pokud se někdo rozejde z důvodu nesouladu povah, tak moc nevěřím v to, že se lidi najednou změní. Pokud je rozchod z přechození, nevybouřenosti, špatné komunikace, nevěry (ta je vždy následkem společného problému - tedy pokud neberu takové ty chronické záletníky nebo ty, co je to ve vztahu vždy po 2-3 letech “přestane bavit, protože už to není ono”).

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama