Vztah na pokraji rozchodu

Anonymní
22.7.21 14:48

Vztah na pokraji rozchodu

Dobrý den
Jmenuji se Emma a je mi 16 let a poslední dobou se trápím nad krizí v mém vztahu s o rok starším klukem. Jsme spolu nějaký půl rok a poslední měsíc jsme se jenom hádali a to dost celkem i kvůli blbostem. No a můj kluk ke mě prý už částečně ztratil city prostě. Celkem dost mě to položilo protože to je opravdu kluk do kterého jsem šíleně zamilovaná a prostě chtěl to ukončit ale přemluvila jsem ho aby tomu vztahu dal šanci a on sám prostě řekl že začneme odznova i když si teď moc nepíšeme a skoro mě ignoruje, protože jak bylo všechno v pohodě tak jsem mu prostě furt psala až mu to lezlo na nervy a sám mi to napsal že mu to vadí a že prostě když bude mít více prostoru bude to ok. Jenže zítra jedu na dovolenou na týden a on taky jede s klukama někde stanovat na 5 dní a strašně se prostě bojím že si to rozmysli nebo tam na mě úplně zapomene a dá mi kopačky hned po dovolené prostě nevím co v tuhle chvíli dělat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26010
22.7.21 14:58

Nic. Nedolezat, jet na dovolenou, nenechat si ji pokazit a až se vrátíte, tak to rozseknete. Očividně ty chováš větší city než on. Ve vašem věku žádná novinka.
Prosím tě, a to, že jsou prázdniny neznamená, že gramatika je najednou sprosté slovo. Bez čárek, teček, se to nedá pořádně číst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
22.7.21 14:59

Jó, první láska. Pusť ho z hlavy, takových lásek ještě bude.
Po půlroční známosti máte být jak dvě hrdličky, mazlit se, objímat, dělat to, co druhému uvidíte na očích a ne se hádat. Ten vztah by stejně dlouho nevydržel. Je to pro tebe těžké, ale časem budeš ráda, že jsi v takovémto vztahu nepokracovala. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
22.7.21 15:00

Jo a krize vypadá úplně jinak, než že po pár měsících vyprchá počáteční poblouznění smyslů a kluk zjistí, že vlastně žádný vztah nechce, natož dlouhodobý a monogamní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9772
22.7.21 15:02

Takových ještě bude. Láska se nedá vynutit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4299
22.7.21 15:42

Je ti 16nact jemu 17nact. Jste mladí a máte toho ještě hodně před sebou. Chápu, že zamilovanému se z takové situace hroutí svět, ale můžeš to použít jako poučení. On prostě není v lásce vůči tobě tam, kde jsi ty vůči němu. Chce více volnosti, nechce, aby ses na něj tolik lepila a chce žít své dospívání. Je to pochopitelné a ty to musíš akceptovat. Faktem je a do budoucna se to snaž respektovat, že žít jen jedním člověkem není vhodné pro žádný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat