Vztah na rozpadnutí - zachrání se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:35
Vztah na rozpadnutí-zachrání se?

Ahoj, vím že podobných témat je tu tisíc…Ale, měla některá z vás opravdu hodně zlé období s manželem a po čase se to zlepšilo? Nechci psát nic konkrétního, to bysme tu byli dlouho :roll:, jen mě zajímá jestli mám být spíš pesimista než optimista.
Hodně stručně v tom hrají roli psaní sms s jeho kamarádkou-jak jsem na ně přišla prosím neřešte, nemám na moralizování náladu :(,ale byla to dost náhoda… poté v tom hrají roli staré hádky které se mi vybavují…šlo zkrátka o nepochopení mých pocitů a věcí co beru jako takovou křivdu :oops:. Nikdy se za svoje chování neomluvil, vždy to bylo spíše neupřímné sdělení „no tak teda promiň“ :roll:.
A obrovskou roli v tom hraje chování poslední rok, kdy se mnou mluví stylem „co je ti do toho“?Když se zeptám třeba s kym si píše:(. Nevim jestli se ze mě stala stíhačka nebo ne, ale musim říct že si píše skoro každý večer. To je opravdu tak špatné, že se občas zeptám s kým???
No a je toho víc, ale toto nejzásadnější. Má i dobré stránky, ale momentálně jsem v depresi a ani se je nesnažím vidět. On má pocit, že se mnou jedná hezky a chová se dobře :nevim: :nevim:
Jsme domluvení na navštívení manželské poradny. Nevím jestli to k něčemu bude, mám pocit že už mě vůbec nemá rád-žádné květiny jen tak, dárky, čokoláda, nic, no a hlavně to chování..Pusu mi dá jen když dorazí domů…o sex tak jednou dvakrát týdně stojí, ale poslední dobou nemám náladu já :?
Jde to překonat? Nebo neexistuje nějaká pilulka zapomnění :(?Jak to čtu tak to možná nezní tak strašně, ale já jsem z našeho vztahu vážně vyčerpaná a bez energie. Nic mě netěší, špatně spím a nepamatuji si den co bych aspoň krátce nebrečela.
Bojím se, že už nikdy nebudu šťastná :,(.
Kamarádka mi říkala, jestli by nešlo začít znova. Jenže jak začít znova? Myslím, že by mě to nešlo.
Koukám, že jsem to vlastně tolik nezestručnila…Ale asi potřebuji alespoň tady najít nějaké pochopení :kytka:.
Jinak manželé jsme pouhé 3 roky, známe se celkem 7 let-že by krize po 7 letech:(??? :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 05.11.14 21:39

Takže jediná věc, která ti vadí je ta, že si píše s kamarádkou a nenosí dárky? :nevim: Asi ten problém nevidím :nevim:

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 21:41

Vim jak se citis. Mame taky krizi. Nevim jestlu resitelnou nebo ne, to se ukaze casem. Jak si prisla na sms neresim, taky jsem takova a nejak se zato nestydim. Muj muz mi taky cetl denicky a pak ja mu prisla na par veci. Tady to rozepisovat nechci, jestli chces muzes napsat SZ a muzem to rozebrat. :kytka: nemam nikoho s kym bych si o krizich pokecala

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 21:43
@SussieS píše:
Takže jediná věc, která ti vadí je ta, že si píše s kamarádkou a nenosí dárky? :nevim: Asi ten problém nevidím :nevim:

To bude asi jen tresnicka na dort zkazeneho sebevedomi nez hlavni duvod

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:47

@SussieS vím že to tak vypadá jak jsem to napsala. Napsala jsem to blbě:(. Vadí mi hlavně to jak se ke mě chová poslední rok. Přijde domů a nijak se o mě nezajímá. sedne k pc a tím pro něj den končí. žádná konverzace nic. On je tak spokojený, ale já trpím :( :( Asi to zní pořád jako malichernost, já vážně nevím jestli jsem se už z toho nezbláznila :?

@Kofolová ráda napíšu

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 05.11.14 21:48

Tak mu pověz, jak se cítíš, co ti vadí, co se ti nezdá, nelíbí, co bys chtěla, co očekáváš, ale vše řeš v klidu, jste přeci manželé. Pokud tě nevyslechne, tak máte velký problém. Ale počítej i s tím, že on by ti měl říci proč, co se mu nelíbí na tobě atd. Lepší o tom komunikovat doma s manželem, než s náma, a když nebude mít zájem tak ho :pocitac: Nenič se kvůli lidem, co na to prdí :kytka:

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 05.11.14 21:49

Já asi nejsem v těchhle věcech fundovaná, přímou zkušenost nemám, ale zásadní je uvědomit si, že nespokojenost ve vztazích je odrazem nespokojenosti s vlastním životem.
Mně pomáhalo si tohle opakovat, když jsem měla pocit, že můj chlap stojí za prd, že jsem mu ukradená atd. Nebyla. Jenom on nedokázal pracovat s mými stavy a bylo pro něj jednodušší stáhnout se do sebe a radši na mě vůbec nemluvit, než aby mě zase něčím rozdráždil. Jinak mi hodně pomáhají tkáňové soli na konkrétní problém, u mě to teda byly (jsou) deprese.

SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 05.11.14 21:53
@Anonymní píše:
@SussieS vím že to tak vypadá jak jsem to napsala. Napsala jsem to blbě:(. Vadí mi hlavně to jak se ke mě chová poslední rok. Přijde domů a nijak se o mě nezajímá. sedne k pc a tím pro něj den končí. žádná konverzace nic. On je tak spokojený, ale já trpím :( :( Asi to zní pořád jako malichernost, já vážně nevím jestli jsem se už z toho nezbláznila :?@Kofolová ráda napíšu

A mluvíte spolu? Řekla jsi mu, co ti vadí, a především jak bys to chtěla? Poslední dobou totiž zjišťuju, že ač se to zdá jako samozřejmost, většina párů, které mají problémy, tohle nedělají…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:54

@veeerry to je právě to, čeho se bojím, že to opravdu stojí za h…, protože už jsme o tom mluvili hodněkrát-tedy já jsem spíš mluvila a on vlastně nic neříkal. Jen řekl, že on je spokojený a jestli já mu třeba nedůvěřuju tak to je můj problém a ne jeho. No neřekla bych, to způsobil přeci on těmi smskami…dřív jsem mu věřila opravdu hodně. Asi je to i tím nízkým sebevědomým…ale kdo jiný než manžel-blízký člověk by nám ho měl dodávat :( :nevim:. Nejsem ošklivá to vím, ale od přírody nejsem sebevědomá zkrátka a potřebuji to asi slyšet. Já to asi nějak divně popisuju celý :think:
Možná jsem jen přecitlivělá jak říká on :nevim:
@ncc1701 a ty soli seženu kde???A já tohle vím a věřím tomu. Jenže nespokojený život je náš společný život. Jak si mám zařídit spokojený život, když on mi k tomu nedává příležitost?

Já bych prostě potřebovala pořádnou omluvu nebo alespoň dlouhodobější hezké zacházení-pozornost, obejmutí atd. Jinak to asi nepřekonám. A nevěřím nějak že nám pomůžou v poradně :( :nevim:.
Mám jít na psychiatrii :(?

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 21:55

@SussieS taky nechci byt nejak konkretni ale kdyz se chlap zabejci tak proste mluvit nebude a nebude… :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 21:58

@SussieS zrovna jsem to psala. Já jsem asi až moc upřímná a komunikuju(ko­munikovala jsem)opravdu hodně. Vždy jsem všechno řekla co jak cítím, kde mi ublížil a proč atd. On si to vždy nějak obhájil a vlastně ze mě udělal hysterku a pak řekl že přeháním a poté to skončilo"tak promiň" :?
Asi je to nesoulad povah :,(
Dřív jsme si ale rozuměli, to až když přišlo dítě tak se to nějak změnilo. Zlomilo těma smskami nejspíš. Asi i já se nechovám někdy nejlíp, mám ráda svůj řád a často musí být po mém(ale není)to zas neříkám že jsem dokonalá, to ne…Ale vadí mi i to, že si neumíme po hádce usmířit a říct si že se máme rádi. Já to dřív dělala, ale když jsem to dělala pořád jen já tak jsem si připadala jako blbec a dělat jsem to přestala. Přeci se nebudu vždy omlouvat, když vím že jsem neudělala chybu :oops: :think: :nevim:.

veeerry
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 05.11.14 22:00

Hm, hm, hm, a co kdyby se zabejčila zakladatelka, a už si se zkusila k němu chovat, tak jak on k tobě

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 22:00

To je nejspis vztah cholerik x flegmatik. Kdyz je muz flegmatik, dokaze to zenu cholerika taaaak nas.at ze to pak neni hezke. My to tak mame. Mu staci mlcet a nevi co prozivam. Je spokojeny

ncc1701
Echt Kelišová 7987 příspěvků 05.11.14 22:01
@Anonymní píše:
@veeerry to je právě to, čeho se bojím, že to opravdu stojí za h…, protože už jsme o tom mluvili hodněkrát-tedy já jsem spíš mluvila a on vlastně nic neříkal. Jen řekl, že on je spokojený a jestli já mu třeba nedůvěřuju tak to je můj problém a ne jeho. No neřekla bych, to způsobil přeci on těmi smskami…dřív jsem mu věřila opravdu hodně. Asi je to i tím nízkým sebevědomým…ale kdo jiný než manžel-blízký člověk by nám ho měl dodávat :( :nevim:. Nejsem ošklivá to vím, ale od přírody nejsem sebevědomá zkrátka a potřebuji to asi slyšet. Já to asi nějak divně popisuju celý :think:
Možná jsem jen přecitlivělá jak říká on :nevim:
@ncc1701 a ty soli seženu kde???A já tohle vím a věřím tomu. Jenže nespokojený život je náš společný život. Jak si mám zařídit spokojený život, když on mi k tomu nedává příležitost?Já bych prostě potřebovala pořádnou omluvu nebo alespoň dlouhodobější hezké zacházení-pozornost, obejmutí atd. Jinak to asi nepřekonám. A nevěřím nějak že nám pomůžou v poradně :( :nevim:.
Mám jít na psychiatrii :(?

To jsem si myslela taky, že mi bude stačit obejmutí. Ale pokud je to až tak vážný, že třeba člověk zvažuje rozchod, většinou by ho zvažoval, i kdyby tam místo toho marnýho člověka seděl nějakej životní ideál. Psychiatrie asi nehrozí, ale ta sezení vám pomohou rozklíčovat váš vztah. Hodně oceňuju, že s tím tvůj chlap souhlasí. Ty soli kupuju na siamina.cz.

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 05.11.14 22:02
@veeerry píše:
Hm, hm, hm, a co kdyby se zabejčila zakladatelka, a už si se zkusila k němu chovat, tak jak on k tobě

Ja treba jo a bez reakce. Dokazet nemluvit cely vecer a je spokojen :) a vubec nepozna ze je neco blbe. Ale to je za me. Nemuzu mluvit za zakladatelku

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >