Může mi v případě rozchodu vzít dítě?

Anonymní
12.5.20 20:16

vztah nefunguje/strach o dítě

Chtela bych se poradit.. máme s přítelem dvouletou dceru a náš vztah jsou z 90% hádky, dohady, urážky.. trvá to už od jejího narození a nelepší se to. Mockrát jsme se bavili, ze od sebe odejdeme, dokonce padlo z jeho strany že pro něj není dítě překážka. Bydlíme v domě mých rodičů a nemá tady trvalé bydliště (není ani zájem). O dceru se starám já, ale postaral se párkrát on. (Je přihlášena do MŠ v místě trvalého bydliště.) Jeho volný čas místo rodině věnuje soc. sítím atp. (ma dceru z bývalého manželství ale vidí se tak jednou za rok)
Nechci mu brát dceru, ale chci aby vyrůstala v klidu, bez hádek a celkově negativního prostředí, a tak se chci poradit, zda kdyby odešel, co by se stalo s dcerou? (vyhrožuje mi, že pokud se s ním rozejdu udělá mi s malou peklo a tak mám strach)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

86
12.5.20 20:22

,, Jeho volný čas místo rodině věnuje soc. sítím atp. (ma dceru z bývalého manželství ale vidí se tak jednou za rok),,

Od toho momentu jsem přestala číst.
Věděla jste do čeho jdete, tak nač teď brečet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
12.5.20 20:25

O jednu dceru se nestara, pochybuju, ze by si vzal druhou do pece, kdyz jen cuci na netu anestara se…navrhla bych mu stridavku a uvidite, jak bude delat mrtveho brouka a ani o nem neuslysite… :D :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4720
12.5.20 20:25
@Tinamarie píše: ,, Jeho volný čas místo rodině věnuje soc. sítím atp. (ma dceru z bývalého manželství ale vidí se tak jednou za rok),,Od toho momentu jsem přestala číst.

Asi tak nějak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5043
12.5.20 20:26

V tomto případě bych řekla, že pes který stéká nekouse, jaké peklo by asi udělal.. Otec roku to jistě nebude, děti ho evidentně nebaví, takže bych to brala jako pláne výhrůžky.. Proběhne soud, dítě se svěří do tvé péče, jemu výměří alimenty, případně určí kontakt s dítětem pokud se sami nedomluvite a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
12.5.20 20:36
@Tinamarie píše: ,, Jeho volný čas místo rodině věnuje soc. sítím atp. (ma dceru z bývalého manželství ale vidí se tak jednou za rok),,Od toho momentu jsem přestala číst.

Vzdyvky bych chtela slyset co rikaji protejsky tehle chytrolinek, co si mysli, ze jsou nadlidi a tak si i skvele vybraly partnera :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
12.5.20 20:44

@Aglája75
Nejsem nad člověk, ale můj manžel ma aspoň IQ a svůj volný čas tráví s námi na výletě, nebo si hraje se svým synem. Nemá žádné další děti. A kdyby nám manželstvím nevyšlo vím na 100% že svoje děti bude mít i nadále na prvním místě. Já si vybrala vzdělaného, hodného může. Každý si může sám v životě za svoje problémy. Kdo se nezajímá o dítě z předchozího manželství se kouzlem nezmění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16393
12.5.20 20:44

@Aglája75 Jestli už má jedno dítě a vídá se s ním 1× ročně, tak byl závadový už před otěhotněním. A všem holkám, které berou chlapíky ze sekáče bych doporučila kontaktovat bývalé partnerky a poptat se na příčinu rozpadu vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
12.5.20 20:53
@Aglája75 píše:
Vzdyvky bych chtela slyset co rikaji protejsky tehle chytrolinek, co si mysli, ze jsou nadlidi a tak si i skvele vybraly partnera :potlesk:

Hele rekneme si narovinu, ze jsou i zeny, ktere nad vyberem partnera premysli zejmena hlavou. A takova zena opravdu nebude mit pro zakladatelcin vyber partnera pochopeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
12.5.20 20:55
@Aglája75 píše:
Vzdyvky bych chtela slyset co rikaji protejsky tehle chytrolinek, co si mysli, ze jsou nadlidi a tak si i skvele vybraly partnera :potlesk:

Nemusis byt nadclovek, aby jsi si dokazala vybrat chlapa, co za neco stoji.Jen to vetsinou byva tak, ze se k sobe hodi lidi podobneho razeni a mysleni. Jestli mas problem na muze, mozna zacni pracovat na sobe :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24408
12.5.20 20:57
@divine woman píše:
@Aglája75 Jestli už má jedno dítě a vídá se s ním 1× ročně, tak byl závadový už před otěhotněním. A všem holkám, které berou chlapíky ze sekáče bych doporučila kontaktovat bývalé partnerky a poptat se na příčinu rozpadu vztahu.

No…tak ono je vypovidajici uz onen fakt, ze na prvni dite kasle, tam ani ta potreba za byvalkou chodit nutna asi nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4720
12.5.20 21:01
@Tinamarie píše:
@Aglája75
Nejsem nad člověk, ale můj manžel ma aspoň IQ a svůj volný čas tráví s námi na výletě, nebo si hraje se svým synem. Nemá žádné další děti. A kdyby nám manželstvím nevyšlo vím na 100% že svoje děti bude mít i nadále na prvním místě. Já si vybrala vzdělaného, hodného může. Každý si může sám v životě za svoje problémy. Kdo se nezajímá o dítě z předchozího manželství se kouzlem nezmění.

Mám stejný klon - vzdělaný, sportovní, podporující, jezdí s námi na výlety a děti má jen se mnou :srdce: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
12.5.20 21:05

Ano, ja vas damy chapu, jen by me proste zajimal nazor partneru tech zen co si mysli, ze vybiraly hlavou a ze to, ze maji hodneho, starostliveho atd atd je jejich zasluha :lol:. treba zeovna oni si stezuji, ze mysleli necim jinym nez hlavou, ldyz vybirali :lol:

Ta bohorovnost a pocit toho, ze mohu moralizovat a hazet kamenem… neni proste muj salek kavy :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
12.5.20 21:20

@Aglája75
Já do paní neházim kamenem, něco jiného jw když člověk si najde partnera a postupně zjišťuje, že má svoje temné stránky a začne ženě či dětem ublížit. Takové matkám je mi vždy líto a snažím se pomoc. Ale opravdu je rozdíl si najít partnera, který už jednou měl rodinu a nazajima se o dítě a čekat že se něco kouzlem změní a, že zrovna vaše společné děti všechno znění. Něco jiného a s manželem známé i lidi z okolí které jsou rozvedene, ale péče o dítě funguje. Otec platí alimenty, bere svoje děti na dovolenou, bydlí ve stejném čtvrťi aby děti nemuseli měnit školu, zároveň týden má otec u sebe týden matka a funguje to. Takže nemůžete chtít, abych pochopili ženský, které mají děti s někým kdo ignoruje vlastní dítě. Nato já nemám pochopení a rozhodně nehodlám pro něj mít pochopení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1797
12.5.20 21:36

@Aglája75 muj muz tez otevrene priznava, ze me vybiral predevsim hlavou. Asi to neni jak z romantickeho filmu, ale clovek si usetri spoustu problemu :mrgreen: do zakladatelky nekopu, ale na druhou stranu maji holky pravdu, ze to mohla cekat, no

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama