Vztah-nevztah, nevím si rady, sama to nechápu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 16:16
Vztah-nevztah, nevím si rady, sama to nechápu

Dobrý odpoledne, cca tři čtvrtě roku se opakovaně rozcházím a scházím s jedním mužem. Cítím, že pro mě není ten pravý. Ale když se rozejdeme, tak vydržíme třeba 14 dní az měsíc spolu fungovat jako přátelé, ale pak se to nějak zvrhne, vyspíme se spolu a jede to zas nanovo. Kdyz spolu nejsme nebo si nepiseme, tak mi vlastně chybí. Ale je to spíše zvyk? Závislost? I jemu říkám, proč do toho vždy jde, když vi, že se mnou to je pořád stejné a že stejně zas přijde konec. Prý kvůli tomu, že mě má rád. Mám právě výčitky, že nam kazím život… Pak akorát bulim a od rána do večera přemýšlím, kdy mu zas povím, že je konec. :roll: přijdu si jak ve špatném snu. Prosím jízlive komentáře si nechte pro sebe. Má někdo taky takovou zkušenost? Nebo co by pomohlo? :nevim:

Reakce:
zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 12.03.19 16:35

A proč se s ním teda rozcházíš? V čem je problém?

samá práce
Závislačka 2673 příspěvků 12.03.19 16:43

A polykáš? Jestli jo, tak je to v pořádku, takhle to v lásce chodí. ;)

Ginella
Kecalka 251 příspěvků 12.03.19 17:09

Proč pro tebe není ten pravý? Proč spolu nedokážete fungovat a rozcházíte se? Pokud víš, že s ním nechceš být a utni s ním úplně kontakt. Znáš to, sejde z očí… :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 17:11

@zuzikka citim ze neni ten pravy.. Mam ho rada, ale nemiluji… Ale stejne jak je příležitost, tak to dame zas do kupy :,( zakladatelka

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 12 inzerátů 12.03.19 17:12
@Anonymní píše:
@zuzikka citim ze neni ten pravy.. Mam ho rada, ale nemiluji… Ale stejne jak je příležitost, tak to dame zas do kupy :,( zakladatelka

No a proč myslíš, že pro tebe není ten pravý? A co tě k němu opakovaně táhne?

salubriter
Kecalka 203 příspěvků 12.03.19 22:07

Tak ho ber jen jako dočasného kamaráda s výhodami. Zdá se, že mu to vadit nebude. A až potkáš toho pravého, tak kamaráda pustíš.

LVLucie
Kelišová 6136 příspěvků 12.03.19 22:16

:roll: ty mu kazis budoucnost proč.. :think: Zřejmě jde o milenecky vztah .. někdo dá,druhy ubere .. :nevim: Nechápu dotaz.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.19 12:17
@Ginella píše:
Proč pro tebe není ten pravý? Proč spolu nedokážete fungovat a rozcházíte se? Pokud víš, že s ním nechceš být a utni s ním úplně kontakt. Znáš to, sejde z očí… :nevim:

Kontakt nejde uplne utnout… Potkavame se v praci… Někdy casteji někdy mene…

alvapinka
Kelišová 5607 příspěvků 13.03.19 12:27
@Anonymní píše:
Dobrý odpoledne, cca tři čtvrtě roku se opakovaně rozcházím a scházím s jedním mužem. Cítím, že pro mě není ten pravý. Ale když se rozejdeme, tak vydržíme třeba 14 dní az měsíc spolu fungovat jako přátelé, ale pak se to nějak zvrhne, vyspíme se spolu a jede to zas nanovo. Kdyz spolu nejsme nebo si nepiseme, tak mi vlastně chybí. Ale je to spíše zvyk? Závislost? I jemu říkám, proč do toho vždy jde, když vi, že se mnou to je pořád stejné a že stejně zas přijde konec. Prý kvůli tomu, že mě má rád. Mám právě výčitky, že nam kazím život… Pak akorát bulim a od rána do večera přemýšlím, kdy mu zas povím, že je konec. :roll: přijdu si jak ve špatném snu. Prosím jízlive komentáře si nechte pro sebe. Má někdo taky takovou zkušenost? Nebo co by pomohlo? :nevim:

Ja se tak sprajcnu a ukoncuju, kdyz citim, ze je to vic na vazno..
Nedokazu plne verit a tak nejak si pustit chlapa k detem..
Nicmene, pokud je vam spolu fajn, uzivej si tech okamziku, prijimej to.

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2276 příspěvků 14.03.19 20:19

Užívej života, krásné okamžiky si pamatuj, a ty špatné ať vezme čert.

Váš příspěvek
Reklama