Vztah od puberty až ke stáří

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 11:07
Vztah od puberty až ke stáří

Je mi 17 a jen by mě zajímalo, jestli je tu někdo, kdo začal vztah se svým přítelem v pubertě a jsou spolu až doposud.
Totiž, jsem teď šťastná se svou první láskou a i když si nezvládnu představit, že bych si s někým rozuměla někdy víc (navíc jsem demisexualni, takže mně bude pěkně dlouho trvat než zase s někým vybuduje přátelství a pak ucítim víc) tak od kamarádek a celkově z pozorování vím, že si člověk říká, jak spolu budou na pořád, ale prostě nebudou… Kort když je to ta první láska.
Trochu mě to mrzí, ale jako motivaci, abych nesmutnila co může být, mě napadlo, založit diskuzi, jestli jsou tu nějaké ojedinělé případy, kdy to spolu táhnou vážně dlouho :D
Nebo klidně jaká byla vaše první láska a tak…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
pohledzdruhestrany
Extra třída :D 10181 příspěvků 16.08.19 11:10

Také jsem demisexual, ale většinou mi to vydrží jen do první flašky vína :nevim:

Takže buď v klidu, dá se to léčit :kytka:

terien
Extra třída :D 12367 příspěvků 16.08.19 11:13

Já takové páry znám, ale většinou to bohužel není vztah z celoživotní lásky, ale spíš si většinu života pěkně lezou na nervy. Znám dokonce i takové, kterým se smrtí partnera ulevilo. Zůstávat s první láskou od puberty není nejlepší nápad, člověk potřebuje zkušenosti.

Lucy75
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 16.08.19 11:14

Hele, užívej si téhle krásy v 17 a netrap se tím :srdce: byly to nejkrásnější léta a nejhezčí lásky :srdce: :srdce:
k tvému dotazu : ano, znám pár párů, co se vzali poté, co spolu chodili už od střední, často měli i děti.. většina se časem rozvedla.. ale to se rozvádí i jiní..
navíc časem zjistíš, že je lepší poznat více partnerů, než si vybereš toho, koho si chceš opravdu vzít…
ale teď na to fakt nemysli a prožívej si všechno to hezké, co s prvními láskami souvisí :srdce: je krásné, jak do toho jde člověk naplno a chce, aby to bylo napořád..

s každým dalším vztahem je v tom pak už víc zkušeností i opatrnosti.. nikdy jsem pak nešla už do ničeho až tak naprosto bezpodmínečně a oddaně naplno, jak poprvé nebo podruhé ;)

me57h
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 16.08.19 11:15

Já se svým manželem začala radit, když mně bylo patnáct a jemu čtrnáct. Dnes máme dvě dcery, milovaného syna, dům, zahradu… a jsme šťastní :palec: :pankac:
A nevím teda, co to je demisexuál, ale snad tě to brzy přejde :lol:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 16.08.19 11:15

Jsem s manželem od svých 17ti let, je mi 32. Je to moje první láska. Nedokážu ale říct, zda spolu budeme až do stáří. Lidi, život a zdraví se mění a vyvíjí, člověk musí být připravený na všechny varianty, které život přinese.

e-Surfařka
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 16.08.19 11:18

Musela jsem si najít, co znamená demisuxuál 8o Teda dneska má název fakt všechno. Jinak bych řekla, že v tomhle věku je demisexuálních aspoň půlka holek, ne?

K otázce - stará ještě nejsem, ale vztah mam od tvého věku a před pár lety jsem minula třicítku. Žádnej problém v tom nevidim (jak plno lidí říká, že není dobře zůstat v 1.vztahu). Jenom bych řekla, že mam možná trochu nereálný pohled na svět kolem - trochu zidealizovanej, tím, ze jsem neprošla žádnýma špatnýma až patologickýma vztahama. Na druhou stranu, díky okolním příběhům a existenci emimina jsem se asi už nohama na zem snesla a iluze o lidech mám čím dál tím menší…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 11:23

Jsem s manzelem od 17.je mi 40 a stále se milujeme. Není to bláznivá zamilovanost jako na začátku, ale láska. Měnit manžela nehodlám a on mě snad taky ne.

Karleon
Kelišová 5839 příspěvků 16.08.19 11:26

Také jsem s mým mužem od 17ti, ale oba dva jsme předtím zažili v lásce zklamání a tak nějak jsme tušili, čeho si vážit a na co si dát pozor. Je mi přes 30 a jak to bude dál ukáže až čas, ale můžu s klidným svědomím říct, že jsem šťastná a stále ho miluju.

Kukacka123
Závislačka 4217 příspěvků 16.08.19 11:28

Jsme s manzelem oba svoji prvni, obema nam bylo temer jako tobe (plus minus par mesicu), kdyz jsme spolu zacali. Je nam pres 30 a zatim jsme stastne spolu. Stari jeste teda nejsme :mrgreen: ale zatim ani jeden nepredpokladamey ze se to zmeni. Zadne zkusenosti nepotrebuju, jsem stastna. Mam milujiciho a uzasneho manzela a malou dcerku :srdce:

vokishka
Neúnavná pisatelka 15531 příspěvků 16.08.19 11:28

Rodiče, mamce bylo 15, když spolu začali chodit. Letos slaví zlatou svatbu.

iziwolvie
Kecalka 476 příspěvků 16.08.19 11:29

Já jsem s manželem od 17, on je o rok starší. Letos jsme měli dvacetileté výročí. Máme tři děti, dům, zvěřinec. :lol: Stále se milujeme. Doufám, že nám to vydrží až do toho stáří. :palec:

Paoloska
Echt Kelišová 8481 příspěvků 16.08.19 11:30

Známe se od mých 16. Nikoho jiného jsem nemilovala a manžela miluji čím dál víc. Je mi 46 let

divine woman
Extra třída :D 12690 příspěvků 16.08.19 11:31

Znám takových párů několik. V rodině, ze základky ze střední. Není to úplně výjimečné.

weyky
Neúnavná pisatelka 19332 příspěvků 48 inzerátů 16.08.19 11:32

S manželem jsem od mých 16 a jeho 19 let a je mi 30,máme syna, dceru,2 pejsky, domek..žijeme si spokojeně a šťastně. Ve svém okolí mám ještě další 2 páry, co jsou na tom podobně jako my :D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama