Měla bych ten vztah po 10 letech ukončit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 19:50
Vztah po 10 letech- ukončit to?

Hezký večer… z jistých důvodů anonym:-)
S partnerem jsme spolu téměř 11 let, máme 5 letou dceru. Už několik let mezi nami není tak s ta vášeň, teseni se, sex je katastrofální. Potkala jsem muze, velmi sympatického muze, se kterým mám silne jiskření, sex úplně úžasný. Nejsem pyšná na to, že partnera podvadim. Ale říkala jsem si, že přeci pozbytek života nebudu žít bez citu… nejhorší na tom je, že když se scházím s tím mužem, tak nemám vůbec žádné pocity provinilosti, partnerovi se pak normálně dokážu podívat do očí a není mi to vůbec líto. Jsem bezcitna nebo je to normální? :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kamkam
Ukecaná baba ;) 1261 příspěvků 01.10.18 19:55

Pokud necítíš vinu, vztah je vážně v kytkach. Nezáleží ti na něm, nejste spolu spokojeni, rozesla bych se s ním. Nedávej dceri takový příklad ;)

Lama Lama
Hvězda diskuse 49474 příspěvků 5 inzerátů 01.10.18 19:57

Kdyby nebyla druhá větev, pustila by ses první a byla bez větvě, sama?

Mirenka
Stálice 95 příspěvků 01.10.18 19:58

Ukončit. S tím novým. A zapracovat na vztahu s otcem dcery.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29265 příspěvků 01.10.18 20:01

:think: :palec: Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím …

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 01.10.18 20:03
@Burj Chalifa píše: :think: :palec: Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím …

já čekám…dnes je to fofr :)

histep
Závislačka 3677 příspěvků 01.10.18 20:04

Kamaradova manzelka byla ve stejne situaci, jen mela ty deti 2 ve veku 6 a 4 let. Seznamila se s milym uzasnym chlapikem, sex uzasnej, zamilovanost az k nebesum.
Byla bez prace a bez vlastniho bydleni, presto se rozhodla od manzela odejit a odstehovala se k milemu. Jak myslis, ze to po pul roce dopadlo?
A nejlepsi na tom bylo, ze kdyz ji jeji mily vyhodil a nemela kam jit, tak tomu svemu milemu vycitala, ze prisla o zajisteni v puvodnim manzelstvi.
Nekdy i ty zensky myslej pohlavnim organem, fakt.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 01.10.18 20:05

makej doma, co je bokem je vždy zajímavé, ale jen chvilku. Na každém vztahu se musí pracovat, komunikovat. Máte dítě, pro které je rozchod vždy velkou bolestí.

Dojcanis
Závislačka 3668 příspěvků 01.10.18 20:08
@Lama Lama píše:
Kdyby nebyla druhá větev, pustila by ses první a byla bez větvě, sama?
:palec: :palec:
Mirenka
Stálice 95 příspěvků 01.10.18 20:09

Jenom teda pobavilo mě to jiskření :D že máte silné. To raději nechci vědět, co vám jiskří.
A pak by mě zajímalo, jestli čekáte jiskření i po 11 letech vztahu :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.18 20:09

Měla jsem nemlich to stejný doma co ty.Akorát u nás sex nefungoval více jak rok. Žádné city atd.Dnes jsem rok a půl někde jinde.Spokojená, zamilovaná a děti také šťastné.

Korela chocholatá
Kecalka 397 příspěvků 01.10.18 20:14

Vždy otevřu takovouhle diskuzi se zvědavostí, co má zakladatelka asi za problém a jestli budu moct nějak poradit. :think: A pak přijde věta: Potkala jsem muze, velmi sympatického muze, se kterým mám silne jiskření, sex úplně úžasný.
Furt dokola tvl :lol: :lol: :lol: :zed:

divine woman
Echt Kelišová 9132 příspěvků 01.10.18 20:18

@Korela chocholatá A co bys čekala. Rok, maximálně dva budou motýlci a skvělý sex a pak si může obnovit tuto diskusi, protože to bude zas to samé.

straw
Povídálka 22 příspěvků 01.10.18 20:20

Taky bych radila zapracovat na vztahu s otcem ditete, mate dite a jestli ten vztah byl kdysi hezky, tak vetsinou to jde obnovit :)

atominnka
Generální žvanilka 21821 příspěvků 01.10.18 20:21
@Anonymní píše:
Hezký večer… z jistých důvodů anonym:-)
S partnerem jsme spolu téměř 11 let, máme 5 letou dceru. Už několik let mezi nami není tak s ta vášeň, teseni se, sex je katastrofální. Potkala jsem muze, velmi sympatického muze, se kterým mám silne jiskření, sex úplně úžasný. Nejsem pyšná na to, že partnera podvadim. Ale říkala jsem si, že přeci pozbytek života nebudu žít bez citu… nejhorší na tom je, že když se scházím s tím mužem, tak nemám vůbec žádné pocity provinilosti, partnerovi se pak normálně dokážu podívat do očí a není mi to vůbec líto. Jsem bezcitna nebo je to normální? :(

Pokud necítíš vinu… jdi od něj.
Otázka je - kdybys nepotkala druhého, šla bys od něj taky? ;)
A nezapomen, že jiskření jednou přejde. A taky že mužeš nakonec zustat úplně sama. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >