Vztah po dlouhém začátku

Anonymní
31.5.20 15:20

Vztah po "dlouhém začátku" ...

Zajímaly by mě vaše zkušenosti v podobné situaci… zda se z toho ještě může vyvinout vztah?

cca 4 měsíce jsem v kontaktu s mužem, známe se z práce, ale víceméně delší dobu odmítal setkání. Pouze jsme si psali. Jsme oba 39, rozvedení, bez dětí. Zhruba před 14 dny se rozhoupal a najednou se chtěl nutně setkat. Bylo to moc pěkné, celý večer jsme si měli o čem povídat a domluvili jsme se, že se opět uvidíme. Od té doby jsme sice stále v kontaktu, stále mi píše, ale na další setkání nereagoval.
Včera mi napsal, že by chtěl, abych byla u něj atd. Když jsem se ho ptala, proč se tedy nechce setkat, odpověděl, že je to pro něj aktuálně těžké, že už nedokáže jít do vztahu bezstarostně jako dříve apod. A v podstatě diskuze skončila neutrálně.
Dle mého názoru mu nejsem úplně lhostejná, protože už by mě pravděpodobně denně nepsal…
byla bych velice ráda, kdyby se z toho vyvinul vztah…

Máte někdo nějakou zkušenost, že se chlap po delší době najednou rozhoupal a přece jen vztah chtěl nebo podobná situace nikam nevedla?

Moc vám děkuju za vaše názory!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

285
31.5.20 15:41

Když se zatím necítí na vztah, tak co chce, jen sex nebo něco jiného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
31.5.20 15:44

Podle mě moc o vztah zájem nemá a možná ani nechce, aby to někdo třeba z práce další věděl, že něco mezi sebou máte. Mám tucha, že mu jde hlavně o vrz.
Já kdyby se mi nějaká líbila a myslel to s ní vážně, tak bych se s ní chtěl vidět co nejčastějc..aspon ze začátku a snažil bych se vymýšlet i různé akce atak.

Příspěvek upraven 31.05.20 v 15:45

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 15:44
@Pet32 píše:
Když se zatím necítí na vztah, tak co chce, jen sex nebo něco jiného?

no to právě nevím… sex asi ne, protože kdyby chtěl je sex, už u mne mohl být x-krát… když někde jsem, tak ho také zajímá zda sama nebo s někým apod… (zakladatelka)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.5.20 15:47

@dovles
jo to bych taky pochopila… ale jak jsme se viděli, byl u mne doma, takže i příležitost by měl něco zkusit, ale nic…
jo to právě také nechápu… jen o postel mu asi nejde, ale dál se to neposunuje… :-( (zakladatelka)

• Nahlásit
  • Citovat
285
31.5.20 15:48
@Anonymní píše:
no to právě nevím… sex asi ne, protože kdyby chtěl je sex, už u mne mohl být x-krát… když někde jsem, tak ho také zajímá zda sama nebo s někým apod… (zakladatelka)

Tak to může být jen kamarád, moc bych to neviděla na něco hlubšího.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 15:50

@Pet32
jo to je také možné, že jen potřebuje si s někým kamarádsky psát…:-(

• Nahlásit
  • Citovat
285
31.5.20 15:57
@Anonymní píše:
@Pet32
jo to je také možné, že jen potřebuje si s někým kamarádsky psát…:-(

Určitě bych se na něj neupínala, žila si po svém a třeba bude mít zájem nebo potkáš někoho lepšího

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 16:01

@Pet32
jo, asi máš pravdu… děkuju… už se s tím začínám smiřovat…
no kéž by… už jsem tři roky rozvedená, ze začátku jsem nebyla schopná mít nový vztah a teď když už bych si to dovedla představit, je to po dlouhé době někdo, kdo má podobné zájmy, názory atd. a doufala jsem že se to někam posune…

• Nahlásit
  • Citovat
1697
31.5.20 16:01

Myslím, že nic nechce, jen si tak krátí čas. Asi rád píše.:-) Sex nechce, setkat se nechce, chodit někam společně nechce, aby se to vědělo v práci taky nechce, asi vlastně s tebou vůbec nechce být spojován.:-) Dost blbá startovní pozice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 16:03

@ZuzaM
jo, to bohužel ano :-(… proto mi šlo o to, zda někdo něco podobného zažil a nakonec se z toho přece je vyvinul vztah…

• Nahlásit
  • Citovat
763
31.5.20 16:12
@Anonymní píše:
Zajímaly by mě vaše zkušenosti v podobné situaci… zda se z toho ještě může vyvinout vztah?

cca 4 měsíce jsem v kontaktu s mužem, známe se z práce, ale víceméně delší dobu odmítal setkání. Pouze jsme si psali. Jsme oba 39, rozvedení, bez dětí. Zhruba před 14 dny se rozhoupal a najednou se chtěl nutně setkat. Bylo to moc pěkné, celý večer jsme si měli o čem povídat a domluvili jsme se, že se opět uvidíme. Od té doby jsme sice stále v kontaktu, stále mi píše, ale na další setkání nereagoval.
Včera mi napsal, že by chtěl, abych byla u něj atd. Když jsem se ho ptala, proč se tedy nechce setkat, odpověděl, že je to pro něj aktuálně těžké, že už nedokáže jít do vztahu bezstarostně jako dříve apod. A v podstatě diskuze skončila neutrálně.
Dle mého názoru mu nejsem úplně lhostejná, protože už by mě pravděpodobně denně nepsal…
byla bych velice ráda, kdyby se z toho vyvinul vztah…

Máte někdo nějakou zkušenost, že se chlap po delší době najednou rozhoupal a přece jen vztah chtěl nebo podobná situace nikam nevedla?

Moc vám děkuju za vaše názory!

Mi to přijde, že si na tobě buď zvyšuje sebevědomí, ale ve skutečnosti nemá zájem, nebo si tě drží jako zálohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3006
31.5.20 16:14

Chlap buď chce - a když chce, tak kolem toho žádné ofuky nedělá.
A nebo nechce.
A když dělá takovéhle pupínky, tak bych sázela na to, že nechce.
Buď není schopen být ve vztahu.
Nebo má někde rozjetého něco jiného a čeká, jak to dopadne.
Já bych vsadila na tu vztahovost a šla hledat někam jinam.
Je ti 39 neztrácej čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 16:15

@reincarnate
Hmm, to je také bohužel možné… :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
31.5.20 16:33

@Whitedog
Máš asi pravdu :-(… bohužel :-(… nejhorší fakt je, že jsem měla po dlouhé době pocit, že je to konečně někdo, s kým si rozumím…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama