Vztah po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 20:05
Vztah po porodu

Ahoj, potrebuju slyset vase zkusenosti a taky se trochu vypovidat :nevim: je to 3 mesice od doby, co se nam narodila dcerka. Kdyz jsme byli v porodnici, pritel byl uzasnej, jezdil za nama, volal, psal a ja jako bych se do nej znovu zamilovala, jenze to trvalo jen tyden. Hned prvni vikend co jsme byli doma sel za kamaradama a ne, nebyl zapijet malou, tu zapil jeste nez jsme se vratili, ale chapala jsem to, chce se o to se vsema podelit, jenze to nasledovalo i dalsi vikend a to uz mi trochu vadilo. V pondeli odjel pracovne az do patku pryc, kdyz se vratil tak v patek byl s nama a v sobotu uz zase na pivě a to už jsem docela zuřila :(. No ale zkratim to, takhle je to furt. Vikend doma, 2 vikend s klukama po hospodach a ja jsem s malou vecne sama. Uz jsem mu i rekla, ze pokud se neco nezmeni, pujdeme hold od sebe a tak byl klid 2 vikendy a uz to jelo nanovo :( jeste ani jedinou hodinu jsem nebyla bez maly, ani jednou ho nenapadlo ji vzit treba na prochazku. Trpim na migreny a nez jsem si zvykla na nocni vstavani, trpela jsem jako blazen ale jemu to bylo jedno :think: rekl mi, ze ted jsem matka tak at si nestezuju, ze jiny zensky maji treba 3 deti a zvladaji to, tak uz mu ani nerikam kdyz mi neco je :,( pardon za sloh, ale nemam se komu sverit.. mate nekdo podobnou zkusenost a urovnalo se to treba? Pardon za anonym ale nechci aby to nekdo z okoli nahodou nasel

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3455 příspěvků 31.01.19 20:07

Otázka je, jaký byl předtím. Pokud chodil do hospody a věčně někde vysedával s kamarády, nečekala bych, že se to změní. Je to vůl, ale takového otce sis pro dítě vybrala :nevim: osobně na ty převraty po porodu nevěřím :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 20:09

@Aduš8 predtim takovej prave nebyl, nepoznavam ho..

Sany80s
Kelišová 6843 příspěvků 31.01.19 20:10
@Aduš8 píše:
Otázka je, jaký byl předtím. Pokud chodil do hospody a věčně někde vysedával s kamarády, nečekala bych, že se to změní. Je to vůl, ale takového otce sis pro dítě vybrala :nevim: osobně na ty převraty po porodu nevěřím :kytka:

Nevím, zda je to tento případ, ale začni věřit, sama jsem byla v okolí mnohokrát svědkem.

Sany80s
Kelišová 6843 příspěvků 31.01.19 20:10
@Anonymní píše:
@Aduš8 predtim takovej prave nebyl, nepoznavam ho..

No a zeptala ses ho, proč to dělá, když to předtím takhle nebylo?

Epl
Stálice 59 příspěvků 31.01.19 20:11

On nech sa tiež zrovná, je otec nie bankové konto alebo peňaženka. Ste rodičia obaja sa tak musíte začať správať nielen ty… Načo su robil potomka, zakladal rodinu keď chce sedieť v krčme… Ak sa teraz nedá dohromady lepší už nikdy nebude. Ak si myslí že stačí chodiť do roboty a doniesť výplatu tak to ti stačí aby platil alimenty… Ja osobne to beriem tak, takýto chlap = žiadny chlap…

lachtanice86
Kelišová 7191 příspěvků 31.01.19 20:11

Ne manžel byl skvělý a je pořád. V hospodě byl jednou. Malou zapít. Víkendy s náma a chodíme ven. Když si něco potřebuju zařídit pohlída a není problém

Kelliee
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 31.01.19 20:12

Je mi to líto, ale jak píše Aduš8 nade mnou - nevěřím, že nevysedával po hospodách před porodem.
"Trpim na migreny a nez jsem si zvykla na nocni vstavani, trpela jsem jako blazen ale jemu to bylo jedno :think: rekl mi, ze ted jsem matka tak at si nestezuju, ze jiny zensky maji treba 3 deti a zvladaji to, tak uz mu ani nerikam kdyz mi neco je.
:roll: :roll: :roll:

Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 3087 příspěvků 31.01.19 20:15

Asi bych mu dala nuz na krk :nevim:

Jinak manzel je porad stejny - pomahal a pomaha porad, porodem se nic nezmenilo ;) naopak se snazi mi co nejvic pomahat s malou :srdce:

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 48952 příspěvků 31.01.19 20:16

A už jsi mu ji někdy na tu procházku nachystala? Mu dej kočár, zavři za nimi dveře a nazdar. A bez smlouvání.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 31.01.19 20:16

Tak treba ja mam chlapa,ktery ma dve deti z prvniho manzelastvi a Ty jsou u nas co druhy vikend,takze kdyz tu jsou,tak ja sama od sebe vyrazim ke svym rodicum a stravim tam klidne cely den,aby on si uzil deti a to jejich uzil znamen,ze holka je zalezla v pokoji a cumi do telefonu,kluk sedi na sedacce v obyvaku a taktez cumi do telefonu a manzel sedi v kuchyni a cumi (pro zmenu) do tabletu :mrgreen: kdyz jsme o vikendu ve trech jen s dcerkou,tak si to uzivame :srdce: a jen tak mimochodem,ja jsem za prvnich 13 mesicu byla bez male DOHROMADY nejakych max 24 hodin a to mozna jeste dost prehanim,nejak to beru jako samozrejmost,ze to dite potrebuje hlavne mamu,ze chce byt s ni! Uprimne si myslim,ze hrozit hned rozchodem je trosku mimo,preci jen sama pises,ze sis musela zvyknout na nocni vstavani a ono celkove si musite zvyknout OBA na role rodicu :nevim: ono to male bezbranne miminko opravdu potrebuje hlavne Tebe a kdyz usne,tak k cemu Ti bude to,ze pritel neni v hospode,ale doma? Nevim,ale ja jsem do dneska rada,kdyz manzel nekam jde,ja dam dcerku spat a mam vecer pro sebe 8)

Aduš8
Závislačka 3455 příspěvků 31.01.19 20:18

@Sany80s no, já spíš byla svědkem toho, že to ženský před porodem neřešily a pak jim to(logicky) začalo vadit. Řešení neporadím, můj manžel za dobu našeho vztahu byl v hospodě jen se mnou a to ještě odpoledne na terase. Scházíme se s kamarády, grilujeme.. Ale většinou vše společně, když nepočítám občasné posezení v pizzerii s jeho spoluhráči. Jenže tam nepije, protože řídí. :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.01.19 20:18

@Kelliee jasne, tak zasel si ale bylo to tak jednou za 3 mesice a to mi vubec nevadilo, preci nam neni 50 ale co je moc to je moc :smirk:

Deneriss
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 31.01.19 20:22

Můj manžel taky rad zajde s kamarády. Ale není to tak časté. Nezakazuju nevycitam. Jako kdyby to bylo furt zakročim. Máme teda už dvouletou dceru.. Co se vstávání týká tak taky moc nefunguje. Ale proto, že než on se vykokoti z postele já už jsem tam třikrát. No každopádně dítě je obou a když mám svoje kámošky kosmetiku cokoliv hlídá.. Počkej až bude malá starší to už chlapy baví víc.. Oni moc neví co s miminem dělat no..

Sany80s
Kelišová 6843 příspěvků 31.01.19 20:22
@Aduš8 píše:
@Sany80s no, já spíš byla svědkem toho, že to ženský před porodem neřešily a pak jim to(logicky) začalo vadit. Řešení neporadím, můj manžel za dobu našeho vztahu byl v hospodě jen se mnou a to ještě odpoledne na terase. Scházíme se s kamarády, grilujeme.. Ale většinou vše společně, když nepočítám občasné posezení v pizzerii s jeho spoluhráči. Jenže tam nepije, protože řídí. :nevim:

Hele jasně, i takové jsou, co si myslí, že po porodu začnou žít jinak, protože ony začly žít jinak, tak si ymslí, že to dojde i tomu protějšku.
Ale je i velké množství lidí, kteří měli vztah v pořádku a po narození dítěte najednou začal chlap žít takovým životním stylem, že vědět to ta ženská předtím, tak si s ním dítě nepořizuje, protože by se dávno rozešli… :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >