Vztah po rozchodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 23:14
Vztah po rozchodu

Ahoj, jsem po rozchodu 2 mesice. Udělala bych pro dotyčného vše aby se mi vrátil. Bohužel si hned po rozchodu našel někoho jiného. Je ještě vůbec nejaka sánce že přeběhne jiskra? Jako například jsem po 3 letech poprvé od nej dostala kytku já MDŽ ( během 3 let vztahu tohle nikdy nepřišlo, nezeptal se mě jestli chci jít s nim a s jeho kamarády (které znám) do kina. Má svojí lásku ale ke mně se chová tak hezky…

Reakce:
Souhym
Kecalka 105 příspěvků 08.03.19 23:23

Trochu nechápu pointu.. :? :roll: :)Má svou lásku a k vám se chová hezky.. :? ,no co k tomu říci..

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 08.03.19 23:26

Já ti nevím.Asi si chce vrznout..

Souhym
Kecalka 105 příspěvků 08.03.19 23:28

@Jessie_james Ale dobře já to nemyslím špatně,jen mne zaráží ta citace-má svou lásku a chová se ke mně tak hezky… :? .Já neříkám lidé se mohou rozejít a zůstat přáteli… :)

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 08.03.19 23:30
@Souhym píše:
@Jessie_james Ale dobře já to nemyslím špatně,jen mne zaráží ta citace-má svou lásku a chová se ke mně tak hezky… :? .Já neříkám lidé se mohou rozejít a zůstat přáteli… :)

jo, proč sebou nebere tu svoji ?

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2126 příspěvků 08.03.19 23:31

Dela si zadní vrátka? Nebo chce dobre vycházet… nesnazila bych se aby se vrátil - spis bych byla kamaradska / pokud charakterove stojí za to a uvidíš časem… ale snažila bych se na něho moc neupinat … je jasný ze po 3letech vztahu mu nejspis chybis a má te rad a hodne věci mu te připomíná nicméně záleží jak se choval po dobu vztahu… divit se z kytky ??? Stojí za to aby byl tvuj partner?? Rozhodne bych mu nedavala najevo ze na něho čekám nebo chci aby se vrátil…

Jessie_james
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 08.03.19 23:33

Možná mu to s novou neklape. taky už jsem s tím chtěl párkrát praštit. A nebo je ta nová převozníček.

Ginella
Kecalka 250 příspěvků 09.03.19 06:42

Vykašli se na něj. Když jste byli spolu, tak se měl k tobě chovat hezky a ne až po rozchodu. Třeba si dělá zadní vrátka, kdyby mu to s tou novou nevyšlo.

sonnys
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 09.03.19 10:31
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem po rozchodu 2 mesice. Udělala bych pro dotyčného vše aby se mi vrátil. Bohužel si hned po rozchodu našel někoho jiného. Je ještě vůbec nejaka sánce že přeběhne jiskra? Jako například jsem po 3 letech poprvé od nej dostala kytku já MDŽ ( během 3 let vztahu tohle nikdy nepřišlo, nezeptal se mě jestli chci jít s nim a s jeho kamarády (které znám) do kina. Má svojí lásku ale ke mně se chová tak hezky…

Buď veselá, spokojená, přátelská, randi a vídej se s ním. Dřív či později začneš jeho přítelkyni vadit, začne ho omezovat, být protivná a vzteklá a ty budeš krásná, zábavná, veselá a milá. Pak pozná jeho druhou stránku jaký je a ty budeš třeba už úplně jinde s jinými a třeba i bezva partnerem se kterým ti bude fajn :palec: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.03.19 13:18

@sonnys no ono už to omezování přišlo teď, kdy má zakázáno si se mnou psát když je s ní. Trošku se mi včera pobláznily city (víno a tak), úplně mě zaskočil. Už jenom tou kytkou, kterou jsem od nej nedostala ani na narozeniny. To když před nim jdu a on mě hladí po zádech. Pozval mě do kina s jeho nejlepšími přáteli. Je to jedno velký coze? Vím o co mně říká, vím že říká že mě nechce, ale chce jí. Na rozloučenou mě vždy objímá a dlouho mě drží, dává mu pusy. Když jsem mu řekla ze ještě nejedu domů protože se mám s někým sejit, okamzite vyzvidal s kým. To jsem mu samozřejmě neřekla. Pak se na to ptal ještě přes sms na to jsem mu taky neodpovedela. Na jednu stranu si říkám, má jinou nech ho plavat. Na druhou nechápu proč se ke mně chová takhle. Měl vztahu hodně, ale nikdy se se svoji bývalou nestýkal a neudrzoval s ní kontakt. Začala jsem být nedobytna, aby mu zmizela ta jistota, že se má pořád kam vrátit. Mám spoustu kluků kolem sebe co mě chtějí, ale nemám ještě vyřešeny tohle takže se nedokážu zavázat tak rychle jako on. Hodně na sobě pracuji, cvicim. Řekla bych že jsem tím rozchodem dospěla a už jasně vím co chci. To mu začalo vadit. Že jsem najednou někdo, koho chtěl celou dobu :) ano můžou po rozchodu partneři zůstat přáteli, ale nemůže to fungovat hned. Nemůže přeci po několika letech okamzite skočit na rovinu přátelství. A co si budem, žádný můj kamarád se ke mně nechová tak jako on a to mě kopnul do zadku on, takže k tomu nemá vůbec žádný důvod

Váš příspěvek
Reklama