Vztah po střední

27.12.19 20:24

Vztah po střední

Zdravím, myslíte si že vydrží vztahy po střední škole? Podle mě hodně záleží na lidech, jak si budou věřit. Právě toto řešíme s přítelem tak mě zajímá váš názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

Anonymní
27.12.19 20:27

Nevím, co tím přesně myslíš. Moje dcera začala chodit s klukem, když jí bylo 16. Je to už asi 10 let a jsou z nich manželé. Rodiče začali spolu chodit ještě na základce a nedávno jsme slavili zlatou svatbu.

• Nahlásit
  • Citovat
21349
27.12.19 20:31
@kajaa.234 píše:
Zdravím, myslíte si že vydrží vztahy po střední škole? Podle mě hodně záleží na lidech, jak si budou věřit. Právě toto řešíme s přítelem tak mě zajímá váš názor.

Znám dvojice, kterým to vydrželo. Ale i dvojice, kterým ne. Jaký vy jste pár, ukáže čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1127
27.12.19 20:33

Podle mě spíš záleží na povaze a na tom jak je člověk vybouřený. Já jsem se svým manželem začala chodit v 17. Jsme spolu 10 let 6 let manželé máme 5 letou dceru a čekáme druhé. Měli jsme asi před 2 roky větší krizi, ale ustáli jsme to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 20:40

@kajaa.234
Jsem s muzem od 16, v breznu to bude 23 let ;)

• Nahlásit
  • Citovat
491
27.12.19 20:42

Záleží na lidech a na tom, co chtějí. Já jsem s partnerem od svých 16, jemu bylo 18, jsme spolu už 10 let. Krize nějaké byly, ale i tu největší letos v květnu, kdy nám umřelo ještě nenarozené donošené a zdravé miminko jsme spolu zvládli, teď čekáme druhé. Takže je jich sice málo, ale vydržet takový vztah může a může být i velice pevný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
715
27.12.19 20:47

To se nedá jednoznačně určit, záleží totiž jen na vás, jak s tím naložíte.
Já jsem s manželem od 15, je mi 24.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10998
27.12.19 20:50

Jsem s manželem od mých 14 let, takže základka, střední, vysoká, a snad ještě dlouho budu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
512
27.12.19 20:51

Vždycky je to sázka do loterie. A je úplně jedno, od kdy spolu chodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
27.12.19 20:59

Moje kamaradka se svym od 14nacti, o pak kvuli ni myslim ve tretaku k nam do tridy, sli spolu na vs ale jiny obor kazdy, ale bydleni spolecne, pak odjeli na pul roku pracovat do zahranici kde byli spolu 24/7 a tezka ponorka, posledni dva mesice si kamaradka musela sehnat jiny bydleni jak to nedavala, a my na ni melo vsazeno ze pujde pred oltar prvni, ted ji je 27 a radi jak sedmnactka :nevim: ja jsem rada ze jsem se vyblaznila, neco vyzkousela a nasla pro sebe to prave :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.12.19 21:04

Já osobně si nemyslím, že takový vztah má budoucnost, ale jak píšeš, záleží na spoustě věcech. Já na střední ani žádný vztah neměla :lol: Potom jsem chvilku randila s klukem, který byl do života nepoužitelný, ale byla s ním sranda a tak jsme byli spolu. Až po něm jsem potkala kluka, s kterým jsem chtěla zůstat už napořád. Bylo mi 20, když jsme se poznali. Po půl roce chození jsme se sestěhovali, po 9 měsících vztahu mě pořádal o ruku :srdce: a tou dobou už jsem byla měsíc těhotná. :lol:, což jsme ještě ani jeden nevěděli. V roce syna se nám narodil druhý syn. To mi bylo 22 let, jemu 24 let. A když byl mladšímu synovi rok, vzali jsme se. A já jsem s ním pořád šťastná stejně, ne-li více než na začátku. Takže mě první vztah, díky bohu :mrgreen:, nevyšel. Ale třeba manžela rodiče jsou spolu od školky a pořád se mají moc rádi :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.12.19 21:11

Já jsem s manželem od 18 let. Teď v mých 34 se s ním rozvádím…

• Nahlásit
  • Citovat
2541
27.12.19 21:18

Jsem s manželem 15 let, známe se 20let a je nám něco přes 30cet. Nicméně tyto vztahy jsou ošemetné. Musíte si prostě sedět, být si „souzeni“. Ono určité dospívání i po dvacátém roku života může mít následky. Jako náctiletí či čerstvý dvacatnici ještě život vidíte jinak, k té třicítce ale pak už nastupuji věci dospělácké a to vlastní bydlení, děti atd. Když se o vás třeba ještě do 25ti starají rodiče ve smyslu, vaření, úklidu, řešení věcí, tak může být srážka s realitou života, vlastním bydlením péče o něj a domácnost, docela fatální. Nehledě na stránku sexuální, kdy růžové brýle a zamilovanost opadne a nastoupí třeba fáze, chci si ještě před tím než si hodím na hrb rodinu něco užít… Takže ano může to fungovat, ale…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
27.12.19 22:23

Podla mna ano, poznam vela parov, ktorym to takto vydrzalo do svadby, uz maju aj deti a su spokojni spolu.. ale napriklad mne to nevydrzalo, rozisli sme sa 2 a pol roka po strednej, pretoze sme mali vztah na dialku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama