Vztah > přátelství a znova vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:37
Vztah > pratelstvi a znova vztah?

Ahoj,
Jsem po rozchodu s pritelem. Ja nejdriv byla po rozchodu a byla jsem z toho dlouho spatna a pak prisel on, najednou jsem zapomnela na ex.
Ale s s nynejsim jsem byla jen kratce, par tydnu ale bylo to super. Dokonce psal jak me miluje, a ja naivne na to nalitla a zamilovala se tak rychle. Ale proste jsme to ukoncily, dohodly se, bylo to par dni mezi nami divne. Z niceho nic proste pry nechce vztah, ze nevi jak se chovat, boji se vztahu, ze to prej nezvladne kvuli svemu ex vztahu, zazil si peklo s ex.
Ale takhle ze dne na den ze skoncil? Kdy se hrnul do vztahu, vyznaval lasku, a vse ale najednou nic.
Ted se bavime dale po ukonceni, ze budeme kamosi a napsal ze treba bude i nejaka jiskra a jednou budeme zase spolu, ale pritom furt pise ze vztah rozhodne nechce, ze se nikam hrnout nebude.
Tak ja nevim, mam zapomenout? Nebo se dal bavit a treba jednou budeme spolu zpet? Prece jentak rychle nemuze nechtit semnou byt ne?

Reakce:
Lioness34
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 28.08.18 21:43

Muže. Nejspis jsi prevoznik, bohužel …

steam
Nováček 1 příspěvek 12.09.18 12:06

Spíš tě chce jen nezávázně pindlovat :lol: asi nemá po minulé zkušenosti chuť na vztah, ale sám být taky nechce…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >