Reklama

Vztah > přátelství a znova vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 21:37
Vztah > pratelstvi a znova vztah?

Ahoj,
Jsem po rozchodu s pritelem. Ja nejdriv byla po rozchodu a byla jsem z toho dlouho spatna a pak prisel on, najednou jsem zapomnela na ex.
Ale s s nynejsim jsem byla jen kratce, par tydnu ale bylo to super. Dokonce psal jak me miluje, a ja naivne na to nalitla a zamilovala se tak rychle. Ale proste jsme to ukoncily, dohodly se, bylo to par dni mezi nami divne. Z niceho nic proste pry nechce vztah, ze nevi jak se chovat, boji se vztahu, ze to prej nezvladne kvuli svemu ex vztahu, zazil si peklo s ex.
Ale takhle ze dne na den ze skoncil? Kdy se hrnul do vztahu, vyznaval lasku, a vse ale najednou nic.
Ted se bavime dale po ukonceni, ze budeme kamosi a napsal ze treba bude i nejaka jiskra a jednou budeme zase spolu, ale pritom furt pise ze vztah rozhodne nechce, ze se nikam hrnout nebude.
Tak ja nevim, mam zapomenout? Nebo se dal bavit a treba jednou budeme spolu zpet? Prece jentak rychle nemuze nechtit semnou byt ne?

Reklama

Reakce:

Lioness34
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 28.08.18 21:43

Muže. Nejspis jsi prevoznik, bohužel …

steam
Nováček 1 příspěvek 12.09.18 12:06

Spíš tě chce jen nezávázně pindlovat :lol: asi nemá po minulé zkušenosti chuť na vztah, ale sám být taky nechce…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >