Vztah rodiče s náctiletým dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:48
Vztah rodice mezi nactileym ditetem

Ahoj mamky,
Vy co mate taky pubertaka ve veku tak 14-17 let. Jaky s nim mate vztah?
Myslim, jestli vam treba jeste da pusu, obejme vas atd(Jestli ano, tak spis s s otcem nebo s vama?)Svěřuje se Vam? Mluvíte uz s nim jako s dospělým?
Ja mam doma 16 a pul tiletou dceru a vubec o ni nic nevim..Neobejme nas nic..S otcem valstne vubec nekomunikuje.. Ale snažíme se byt dibry rodice..Dcera nam i rikala, ze rodice od jedne kamaradky jsou nejvic v pohode a ze by takovy taky chtela..
Tak me zajima, jak to mate vy.. :kytka:
Anonym-nechci, aby bylo videt, jak to u nas doma mame

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
me57h
Kecalka 494 příspěvků 29.07.19 19:50
@Anonymní píše:
Ahoj mamky,
Vy co mate taky pubertaka ve veku tak 14-17 let. Jaky s nim mate vztah?
Myslim, jestli vam treba jeste da pusu, obejme vas atd(Jestli ano, tak spis s s otcem nebo s vama?)Svěřuje se Vam? Mluvíte uz s nim jako s dospělým?
Ja mam doma 16 a pul tiletou dceru a vubec o ni nic nevim..Neobejme nas nic..S otcem valstne vubec nekomunikuje.. Ale snažíme se byt dibry rodice..Dcera nam i rikala, ze rodice od jedne kamaradky jsou nejvic v pohode a ze by takovy taky chtela..
Tak me zajima, jak to mate vy.. :kytka:
Anonym-nechci, aby bylo videt, jak to u nas doma mame

Máme taky takové období vzdoru, ale to přejde. Oni si v tomhle věku myslí, že rodiče jsou hrozní a trapní. Vyrostou z toho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 19:55
@me57h píše:
Máme taky takové období vzdoru, ale to přejde. Oni si v tomhle věku myslí, že rodiče jsou hrozní a trapní. Vyrostou z toho.

A kdy ti s manzelem daly posledně treba pusu?

Uživatel je onlineRavedd
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 29.07.19 19:57
@Anonymní píše:

@me57h zakladatelko zrovna z tyhle uživatelky bych si příklad nebrala 8o

Uživatel je onlineRavedd
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 29.07.19 19:58
@me57h píše:

Tvoje děti ale mají opodstatněný důvod si to myslet a období vzdoru v nich nejspíš vzbuzujes ty sama

Uživatel je onlineRavedd
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 29.07.19 20:00

Mám 10ti letou dceru a už s ní začíná třískat puberta :lol: pusu už dá jen když se přeje k narozeninám a svátku :lol: manžel má ještě 16ti letou s tou máme vztahy v pohodě oba jenže pro ní já jsem spíš kamarádka nebo ségra než máma :nevim:

me57h
Kecalka 494 příspěvků 29.07.19 20:03
@Anonymní píše:

Starší nikdy nedala. Maximálně tak v batolecím věku, jinak pro ni ty pusy byly spíše utrpením a přišlo jí to „fuj“, ale ona má OCD. Kontaktní fakt nebyla nikdy a dost se divim, že si vůbec našla přítele. Mladší tak ve dvanácti, třinácti.

neumisa
Neúnavná pisatelka 19906 příspěvků 29.07.19 20:07

Mám šestnáctiletého syna, vztah máme dobrý, je komunikativní, sám si přijde popovídat jak se mnou, tak s manželem. Pusu dostávám, když jede pryč nebo když se vrací, čas od času i na noc. Manžel pusu nedostává :lol: Byť s ním puberta mlátí ode zdi ke zdi, tak je to vlastně pořád dobrý.

Mluvím s ním jako s dospělým, má smysl pro humor a na veřejnosti je to úžasné dítě.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 29.07.19 20:20

Dcerce bude v zari 16-nact a nato ze sní ta puberta fakt triska, tak nam dava casto pusu.
A dcera obejme jenom myho pritele(treba vcera jsme sedeli na terase a kdyz prisla dcera, tak ho obejmuks ze zadu kolem krku a ramen), on to neni jeji tata, ale miluje ho jako kdyby vlastni byl. :D :srdce:
A svěřuje se nam hodne

Příspěvek upraven 29.07.19 v 20:25

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:23

Dcera skoro 16 let. Pusu dá vždy, když přijde či odchází, někdy se nechá obejmout, jindy nechce. Někdy má náladu si povídat, ale spíše ne a je zalezlá ve svém pokoji. Do 14 byla velmi mazlivá, chodila za mnou jako ocásek, v pokojíčku téměř nebyla a byla pořád se mnou v kuchyni či obýváku. Nyní až na vyjímky odmítá rodinné víkendové výlety, ještě tak na eurovíkend do destinace, co jí zajímá, jí nalákám…Prosím anonym

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 29.07.19 20:31
@Ravedd píše:
Mám 10ti letou dceru a už s ní začíná třískat puberta :lol: pusu už dá jen když se přeje k narozeninám a svátku :lol: manžel má ještě 16ti letou s tou máme vztahy v pohodě oba jenže pro ní já jsem spíš kamarádka nebo ségra než máma :nevim:

Neni v 10-ti nejak brzo v puberte? Vetsinou jeste 10-tilety holcicky zboznuji sve rodice :D

Alušáček
Závislačka 3939 příspěvků 29.07.19 20:33

Tohle období nezájmu a ignorace jsem jako rodič nezažila, s dcerou mám a vždy jsem měla skvělý vztah, mezi 13-16rokem byla trochu naladova, občas chtěla mít svůj klid, přednost dala kamarádkám než času s rodinou, ale pusa a obejmuti bylo vždycky a sverovala se mi vždycky ;)

Uživatel je onlineRavedd
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 29.07.19 20:34

@_.Emilyyy noo ona je hodně svá :lol: :lol: ale jinak je v pohodě jen se prostě nepusinkuje no :roll: říká že je skoro teenager jako 16ti letá a teenageři prý rodiče nepusinkuji :lol:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 29.07.19 20:38
@Ravedd píše:
@_.Emilyyy noo ona je hodně svá :lol: :lol: ale jinak je v pohodě jen se prostě nepusinkuje no :roll: říká že je skoro teenager jako 16ti letá a teenageři prý rodiče nepusinkuji :lol:

Tak ma dcera nam tu pusu jeste da :lol:, ale rekla bych, ze je to u jas hodne nadstandardní, ze i mymu pritelovi(on neni jeji otec :D )

Uživatel je onlineRavedd
Ukecaná baba ;) 1577 příspěvků 29.07.19 20:41
@_.Emilyyy píše:
Tak ma dcera nam tu pusu jeste da :lol:, ale rekla bych, ze je to u jas hodne nadstandardní, ze i mymu pritelovi(on neni jeji otec :D )

No jako řekla bych že hodně okoukává od tý starší ona je na ní dost upnutá a má jí jako svůj vzor :lol: a puberta nebo předpuberta s ní teda už tluče :roll: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama