Vztah - rozchod - jak to dál řešit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PatrikEnd
Povídálka 47 příspěvků 05.05.18 11:24
Vztah - rozchod- jak to dál řešit?

Dobrý den, chtěl bych Vás všechny poprosit o radu a pomoc, jelikož se domnívám, že je zde spousty dobrých a slušných lidí, kteří si tím už prošla a ví co a jak..

Večer kolem 11 hod. jak sme šli spát mi přítelkyně (já 26 let ona 22 let ) řekla, že už to není jako dřív a že já ji miluju více než ona a že ji je moc líto, že ona mi nemůže dát všechno to co jí dávám já - hlavně tu lásku - že to není tak jako dříve a že to delší dobu v sobě držela, ale tedkom už to musela prostě říct aby se jí ulevilo.. já jsem s ní byl skoro 5 let, před 5 týdnama jsme byli ve Španělsku na poznávacím zájezdu ( vždy si chtěla zaplatit sama svoji půlku, vždy bylo vše na půl, nechtěla abych za ní platil ) vždy bylo všechno super, ona studuje vysokou to taky není problém, protože už druhým rokem tam s ní bydlím ( bydlel ) a máme tam byt v pronájmu, který platíme na půl, máme tam spousty našich společných věcí, vždy jsem se tam či doma cítil vždy super, ten večer mi řekla, že ji to vše strašně mrzí, ona řekla at jdu pryč tak jsem vstanul a šel pěšky s kolem domů, já jsem měl v plánu si pořizovat nějaké normální auto, abychom mohli třeba někoho přibrat do toho velkoměsta kde má výšku jak tak s ní skoro každý týden jezdím od Neděle do Čtvrtku ( měl jsem menší auto jen pro dva a málo místa ) chtěl jsem řešit a splácet byt v Brně abych nemusel platit někomu cizímu to si raději vezmu na splátky ( jsou tam šíleně drahé byty ) ale o to nejde. Je uplně skvělá, vždy mi dá půlku jak něco kupujeme I KDYŽ NĚKDY JSEM NECHTĚL A PROSTĚ JI NĚCO ZAPLATIL z lásky, já jsem ji nikdy nepodvedl, ona mě taky ne, ale prý už necítí to co na začátku, takže rozchod, já nevím já to pořád nechápu, všechno mé snažení je na prd, co byste dělali v takové situaci vy? Nikdy nikomu nepřeji takový pocit, zklamání, beznaděje, prostě nevím co mám dělat nedávám to a tak chci aby se to urovnalo a rozmyslela si to nějak, udělal bych všechno na světě, co myslíte co mám přesně udělat aby se opravdu sama vrátila?
Moje řešení je, jelikož mám takovou zajímavou práci, že už od 20 let spíše podnikám z domova, takže mi stačí jenom ntb a internet a pošta sice to většinou vypadá, že nic nedělám, občas třeba jak přišla ze školy kolem 10 hod viděla mně v posteli s ntb tak mi párkrát řekla, že ji to štve at si najdu práci kde budu chodit, přitom já mám i více jak průměrný plat.. možná ji to tak moc vadilo, ale před měsícem a půl mi ještě řekla CO MÁM NA SOBĚ ZMĚNIT - CO TI NA MĚ VADÍ? BUDU SE SNAŽIT TO ZMĚNIT. JÁ ŘEKL, ŽE MI NA NI NIC NEVADÍ.. :think:
Práci kde chodím sem si našel, ale stejně mám spousty času..
Auto mám už také zánovní..
Byt zatím nemám, ale řeší se.. :roll:

Já bych si moc přát aby se to dalo vše na začátek, uvažoval jsem, že když uvidí změny, které dělám tak v ní možná PROBLIKNE něco.. :nevim: :nevim:
Hned po rozchodu si mě zablokovala na mobilu - ještě předtím mi napsala, jestli jsem došel v pořádku domů a at jdu opatrně.. pak mi ráno přišla sms že se tědkom nebudeme vídat, že to myslela vážně včera (ten rozchod) že je taky smutná ale je to nejlepší řešení, už mi nepiš nevolej. ( takže ji nemůžu ani zavolat ) na facebooku si mě odstranila z přátel ( i společné přátele si odstranila )
Vím moc dobře, že nikoho nemá, to vás můžu ujistit, že druhá osoba v tom není. Vím to na 100%. I když to tak nasvědčuje, že někoho má, ale opravdu a naštěstí nemá.
Je to chytrá holka, a moc milá a hodná, kterou miluju ( tedkom záleží jestli ona miluje mě? Jenže jak to zjistím časem, že se ozve? Že ji budu chybět třeba za 2-3 měsíce napíše přijed za mnou si promluvit třeba? )
Jinak máme společného pejska, kterého si bere sebou do bytu do Velkoměsta, jeden týden a druhý nechává doma, takže když je doma tedkom za ním chodím ho vyvenčit atd.. rodiče má skvělé.. bydlí ve vesničce takže kdykoliv když tam pes je můžu přijít a jít..

Včera jsem byl u ní pro psa na procházku a ona zrovna už byla doma, jak jsem odcházel, volala na mě a řekla, at si vezmu věci a nebo kdy si pro ně přijdu, a že by mě chtěla poprosit jestli bych ji pomohl, demontovat a odvést velkou manželskou postel z toho bytu ( jenže jak jsem to já slyšel, stál jsem vedle ní tak jsem to prostě nedával a chtělo se mi opravdu brečet, tak jsem nic nemluvil a raději pomalu odcházel z jejího pozemku) a že se se mnou chce vyrovnat a dát peníze za nábytek, který jsme kupovali na půl. Říkala to takovým zajímavým hlasem, že taky ji to bylo špatné říkat, ( potichu, bez nálady ).. :nevim: :zed:
Prosím tedkom poradte, co mám dělat? Nemám moc chutí do života, ale snažím se všechny chyby, které si myslím, že byly napravit hned co jak nejdřív (do měsíce)
:srdce: dal bych vše na světě aby se ke mě vrátila a udělám vše :oops: nechci žádnou jinou!!! :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 8807 příspěvků 05.05.18 11:32

Nic. Dej jí prostor. Nemyslím si, ze by se vrátila, ale aspoň se jí nezosklivis nějakým naléháním

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 05.05.18 11:36

Ona uz vi co chce, a mysli to vazne. Zrejme to v sobe mela uz dlouho ale odhodlala se az ted. Podle me by sis mel vazit toho ze ti to. rekla na rovinu, nesnazi se te oskubat a ze se dokazete bavit.
S tim blokovanim..nep­sal.si ji?
Ja mam jen jednu radu a ta zabira uplne nejvic. Nech ji byt, nepis ji a hlavne nepros.
Najdi si nejakej konicek a zkus myslet na neco jineho. Bude to tezke, bude to bolet, ale nedavej ji to znat. Ne moc.
Bud si uvedomi ze ji chybis a ze s tebou chce byt, nebo ji to bude vyhovovat a bohuzel se vase cesty rozejdou.
V tom pripade to. proste nebyla ona a jednou az tu pravou potkas pochopis proc to takhle bylo.
Ses mladej kluk, mas dobry vize..nebudes dlouho sam..
Drzim palce

lachtanice86
Kelišová 5274 příspěvků 05.05.18 11:37

Nic s tim neudelas. Rozhodla se.

lalalyla
Kecalka 460 příspěvků 05.05.18 11:39

Myslim, ze se nevrati a je od ni fer, ze ti to rekla a ukoncila to. Bohuzel se tohle stava. Najdes urcite nekoho, kdo te bude milovat stejne, jako ty jeho.

PatrikEnd
Povídálka 47 příspěvků 05.05.18 11:39

@Tichošlápek : Dobře, prostor atˇsi to vše urovná co chce, že? Jenže mám strach aby na mě časem nezapoměla když chce abych si odvezl všechny věci.. jestli to bude trvat pár týdnu dejme tomu, ale co když třeba půl roku atd..pul roku už je šíleně moc dlouhá doba,, :oops:

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 05.05.18 11:40

Co teď dělat? Zkus její rozhodnutí akceptovat… víš, z vlastní zkušenosti ti povím, že to není lehký ani pro toho, kdo vztah ukončil. A tím, že se budeš snažit na ní tlačit nebo to řešit, můžeš způsobit, že ji od sebe odradíš ještě více… a nebo ji naopak přitáhneš z lítosti. A nebo se začnete hádat, dělat si naschvály a to je ještě horší, protože se začnete nenávidět…

Pokud se necítíš na to, abys s ní teď cokoliv, tak jí to prostě řekni. Na nic si nehraj a buď k ní upřímný. To, co chce řešit, počká. Ona se rozešla, tak si taky musí nést zodpovědnost za společný věci a tak. Buď ať počká, až se s tím srovnáš nebo ať ti pošle prachy na účet a nechá tě být…

Teď se zkus věnovat sám sobě, chodit mezi kamarády, vypovídat se z toho. Moc nechlastej, bude ti akorát hůř. Prostě… zařiď si vlastní život. Partnerka v tvém životě zabírala nějakou část času a myšlenek… a tu část musíš něčím nahradit - ideálně nějakým koníčkem. Určitě si nehledej „náplast“/pře­voznici. Vím, říká se to lehce, ale ono ti nic jinýho nezbyde. Tak hodně štěstí a drž se ;).

Tichošlápek
Echt Kelišová 8807 příspěvků 05.05.18 11:43

@PatrikEnd ale ona s tebou teď byt nechce. To nezmenis. Teď je to cerstve, ale časem se to vstřebá a pujdes dal. Myslím, ze se zachovala fér a bohužel pro tebe poměrně rozhodne, proto nemyslím, ze se k tobě vrátí.

lalalyla
Kecalka 460 příspěvků 05.05.18 11:47
@PatrikEnd píše:
@Tichošlápek : Dobře, prostor atˇsi to vše urovná co chce, že? Jenže mám strach aby na mě časem nezapoměla když chce abych si odvezl všechny věci.. jestli to bude trvat pár týdnu dejme tomu, ale co když třeba půl roku atd..pul roku už je šíleně moc dlouhá doba,, :oops:

Ale vy jste si nedali pauzu, opravdu to ber jako rozchod. Necekej na ni, jenom si prodlouzis trapeni Za pul roku uz muzes byt jakz takz v pohode.

Králičice
Extra třída :D 12882 příspěvků 05.05.18 11:49

A nenapadlo tě, že možná je v tom někdo jiný už? Neříkám, že s ním chodí, ale třeba poznala někoho, s kým by si dokázala vztah představit a je to čestná holka.. Mě seněco podobného stalo před mnoha a mnoha lety(:-D) - jen jsme byli spolu 4 roky a nebydleli spolu.. Rozešla jsem se já, on si za půl roku našel jinou, se kterou má 2 děti. Nejsme v kontaktu, ale myslím, že oba na tento vztah - první lásku - vzpomínáme s úsměvem..

PatrikEnd
Povídálka 47 příspěvků 05.05.18 11:51
@Leniczka23 píše:
Ona uz vi co chce, a mysli to vazne. Zrejme to v sobe mela uz dlouho ale odhodlala se az ted. Podle me by sis mel vazit toho ze ti to. rekla na rovinu, nesnazi se te oskubat a ze se dokazete bavit.
S tim blokovanim..nep­sal.si ji?
Ja mam jen jednu radu a ta zabira uplne nejvic. Nech ji byt, nepis ji a hlavne nepros.
Najdi si nejakej konicek a zkus myslet na neco jineho. Bude to tezke, bude to bolet, ale nedavej ji to znat. Ne moc.
Bud si uvedomi ze ji chybis a ze s tebou chce byt, nebo ji to bude vyhovovat a bohuzel se vase cesty rozejdou.
V tom pripade to. proste nebyla ona a jednou az tu pravou potkas pochopis proc to takhle bylo.
Ses mladej kluk, mas dobry vize..nebudes dlouho sam..
Drzim palce

Ano máte pravdu nejspíš to bere opravdu vážně, já si toho moc cením, že to řekla tak jak to cítí, ale ve mě je příšerná touha a vize jak to změnit aby se vše co nejdříve vrátilo.. Psal ale jen sms a s tím at si to prosím promyslí.. ale to hned pár hodin po rozchodu, pak mi napsala na facebooku za týden že at napíšu mamce nebo segře že jestli bych chtěl s pejskem někde na procházku at klidně zajdu.. já celý štastný napsal její segře jestli mohu a ona že jo, segry jsem se ptal jak to ona vidí, ( ale at ji neříká, že jsem se jí na to ptal ) já ji věřím.. segra mi řekla, že ji prý říkala, že to nemá budoucnost, ale já ji tedkom ukážu jaká jsem budoucnost, byt, auto, každý den chození se psem, práce, vše… ale já nemám v plánu si najít nějakou jinou holku, já cítím, že ona je ta pravá i když jsme měli občas opačné názory v něčem jako je třeba bydlení atd..

Jinak jak dlouho si myslíte, že mám čekat než si to uvědomí, že ji chybím, teda jestli ji vůbec budu chybět? :( A myslíte si, že není dobré chodit každý den za jejima rodičema na hodinku za psem na procházku? ( jen vemu psa a jdu někde pod hory.. s rodičema doma nejsem ) ;) Ale jinak děkuju za velice přínosnou zprávu! :hug:

lalalyla
Kecalka 460 příspěvků 05.05.18 11:54
@PatrikEnd píše:
Ano máte pravdu nejspíš to bere opravdu vážně, já si toho moc cením, že to řekla tak jak to cítí, ale ve mě je příšerná touha a vize jak to změnit aby se vše co nejdříve vrátilo.. Psal ale jen sms a s tím at si to prosím promyslí.. ale to hned pár hodin po rozchodu, pak mi napsala na facebooku za týden že at napíšu mamce nebo segře že jestli bych chtěl s pejskem někde na procházku at klidně zajdu.. já celý štastný napsal její segře jestli mohu a ona že jo, segry jsem se ptal jak to ona vidí, ( ale at ji neříká, že jsem se jí na to ptal ) já ji věřím.. segra mi řekla, že ji prý říkala, že to nemá budoucnost, ale já ji tedkom ukážu jaká jsem budoucnost, byt, auto, každý den chození se psem, práce, vše… ale já nemám v plánu si najít nějakou jinou holku, já cítím, že ona je ta pravá i když jsme měli občas opačné názory v něčem jako je třeba bydlení atd..Jinak jak dlouho si myslíte, že mám čekat než si to uvědomí, že ji chybím, teda jestli ji vůbec budu chybět? :( A myslíte si, že není dobré chodit každý den za jejima rodičema na hodinku za psem na procházku? ( jen vemu psa a jdu někde pod hory.. s rodičema doma nejsem ) ;) Ale jinak děkuju za velice přínosnou zprávu! :hug:

Vim, ze je to tezky, ale postavil ses k tomu hrozne spatne. Chces ji ukazat jaka bude budoucnost, ale nemuzes druheho premluvit aby te miloval, nemuzes mu lasku vnutit.Kdyz uz to neciti, tak to proste nezmenis i kdyby ses na hlavu postavil. Takove veci se bohuzel stavaji, nejsi prvni ani posledni. A i kdyby jste se k sobe vratili, uz to nikdy nebude jako driv.

PatrikEnd
Povídálka 47 příspěvků 05.05.18 11:59
@Tichošlápek píše:
@PatrikEnd ale ona s tebou teď byt nechce. To nezmenis. Teď je to cerstve, ale časem se to vstřebá a pujdes dal. Myslím, ze se zachovala fér a bohužel pro tebe poměrně rozhodne, proto nemyslím, ze se k tobě vrátí.

Je to těžké.. :nevim: Ano nechce, nic jsem ji neudělal ( v tom je to nejvíce příšerné ) :zed: co mám udělat aby se mnou chtěla být? Jsem na dobré cestě? Uvažoval jsem, že si najdu a budu mít 3 práce..nějak to stihnu..ale já nechci jít dál, já to chci vše vrátit a to asi mám jen čekat a čekat než se ona rozmyslí..? :( :nevim: nebo co mám dělat když chci opravdu vše vrátit.. :?

Russet
Echt Kelišová 8318 příspěvků 05.05.18 12:01
@PatrikEnd píše:
Dobrý den, chtěl bych Vás všechny poprosit o radu a pomoc, jelikož se domnívám, že je zde spousty dobrých a slušných lidí, kteří si tím už prošla a ví co a jak..

Večer kolem 11 hod. jak sme šli spát mi přítelkyně (já 26 let ona 22 let ) řekla, že už to není jako dřív a že já ji miluju více než ona a že ji je moc líto, že ona mi nemůže dát všechno to co jí dávám já - hlavně tu lásku - že to není tak jako dříve a že to delší dobu v sobě držela, ale tedkom už to musela prostě říct aby se jí ulevilo.. já jsem s ní byl skoro 5 let, před 5 týdnama jsme byli ve Španělsku na poznávacím zájezdu ( vždy si chtěla zaplatit sama svoji půlku, vždy bylo vše na půl, nechtěla abych za ní platil ) vždy bylo všechno super, ona studuje vysokou to taky není problém, protože už druhým rokem tam s ní bydlím ( bydlel ) a máme tam byt v pronájmu, který platíme na půl, máme tam spousty našich společných věcí, vždy jsem se tam či doma cítil vždy super, ten večer mi řekla, že ji to vše strašně mrzí, ona řekla at jdu pryč tak jsem vstanul a šel pěšky s kolem domů, já jsem měl v plánu si pořizovat nějaké normální auto, abychom mohli třeba někoho přibrat do toho velkoměsta kde má výšku jak tak s ní skoro každý týden jezdím od Neděle do Čtvrtku ( měl jsem menší auto jen pro dva a málo místa ) chtěl jsem řešit a splácet byt v Brně abych nemusel platit někomu cizímu to si raději vezmu na splátky ( jsou tam šíleně drahé byty ) ale o to nejde. Je uplně skvělá, vždy mi dá půlku jak něco kupujeme I KDYŽ NĚKDY JSEM NECHTĚL A PROSTĚ JI NĚCO ZAPLATIL z lásky, já jsem ji nikdy nepodvedl, ona mě taky ne, ale prý už necítí to co na začátku, takže rozchod, já nevím já to pořád nechápu, všechno mé snažení je na prd, co byste dělali v takové situaci vy? Nikdy nikomu nepřeji takový pocit, zklamání, beznaděje, prostě nevím co mám dělat nedávám to a tak chci aby se to urovnalo a rozmyslela si to nějak, udělal bych všechno na světě, co myslíte co mám přesně udělat aby se opravdu sama vrátila?
Moje řešení je, jelikož mám takovou zajímavou práci, že už od 20 let spíše podnikám z domova, takže mi stačí jenom ntb a internet a pošta sice to většinou vypadá, že nic nedělám, občas třeba jak přišla ze školy kolem 10 hod viděla mně v posteli s ntb tak mi párkrát řekla, že ji to štve at si najdu práci kde budu chodit, přitom já mám i více jak průměrný plat.. možná ji to tak moc vadilo, ale před měsícem a půl mi ještě řekla CO MÁM NA SOBĚ ZMĚNIT - CO TI NA MĚ VADÍ? BUDU SE SNAŽIT TO ZMĚNIT. JÁ ŘEKL, ŽE MI NA NI NIC NEVADÍ.. :think:
Práci kde chodím sem si našel, ale stejně mám spousty času..
Auto mám už také zánovní..
Byt zatím nemám, ale řeší se.. :roll:

Já bych si moc přát aby se to dalo vše na začátek, uvažoval jsem, že když uvidí změny, které dělám tak v ní možná PROBLIKNE něco.. :nevim: :nevim:
Hned po rozchodu si mě zablokovala na mobilu - ještě předtím mi napsala, jestli jsem došel v pořádku domů a at jdu opatrně.. pak mi ráno přišla sms že se tědkom nebudeme vídat, že to myslela vážně včera (ten rozchod) že je taky smutná ale je to nejlepší řešení, už mi nepiš nevolej. ( takže ji nemůžu ani zavolat ) na facebooku si mě odstranila z přátel ( i společné přátele si odstranila )
Vím moc dobře, že nikoho nemá, to vás můžu ujistit, že druhá osoba v tom není. Vím to na 100%. I když to tak nasvědčuje, že někoho má, ale opravdu a naštěstí nemá.
Je to chytrá holka, a moc milá a hodná, kterou miluju ( tedkom záleží jestli ona miluje mě? Jenže jak to zjistím časem, že se ozve? Že ji budu chybět třeba za 2-3 měsíce napíše přijed za mnou si promluvit třeba? )
Jinak máme společného pejska, kterého si bere sebou do bytu do Velkoměsta, jeden týden a druhý nechává doma, takže když je doma tedkom za ním chodím ho vyvenčit atd.. rodiče má skvělé.. bydlí ve vesničce takže kdykoliv když tam pes je můžu přijít a jít..

Včera jsem byl u ní pro psa na procházku a ona zrovna už byla doma, jak jsem odcházel, volala na mě a řekla, at si vezmu věci a nebo kdy si pro ně přijdu, a že by mě chtěla poprosit jestli bych ji pomohl, demontovat a odvést velkou manželskou postel z toho bytu ( jenže jak jsem to já slyšel, stál jsem vedle ní tak jsem to prostě nedával a chtělo se mi opravdu brečet, tak jsem nic nemluvil a raději pomalu odcházel z jejího pozemku) a že se se mnou chce vyrovnat a dát peníze za nábytek, který jsme kupovali na půl. Říkala to takovým zajímavým hlasem, že taky ji to bylo špatné říkat, ( potichu, bez nálady ).. :nevim: :zed:
Prosím tedkom poradte, co mám dělat? Nemám moc chutí do života, ale snažím se všechny chyby, které si myslím, že byly napravit hned co jak nejdřív (do měsíce) :srdce: dal bych vše na světě aby se ke mě vrátila a udělám vše :oops: nechci žádnou jinou!!! :srdce:

Tak se s tebou rozešla holka. Vítej v klubu. Téměř každého to potká. Je trochu dětinské mazat hned FCB, ale budiž. Až se oklepeš, potkáš jinou. Hlavně před ní nebul, zachovej si důstojnost.

PatrikEnd
Povídálka 47 příspěvků 05.05.18 12:05

@Králičice

@Králičice píše:
A nenapadlo tě, že možná je v tom někdo jiný už? Neříkám, že s ním chodí, ale třeba poznala někoho, s kým by si dokázala vztah představit a je to čestná holka.. Mě seněco podobného stalo před mnoha a mnoha lety(:-D) - jen jsme byli spolu 4 roky a nebydleli spolu.. Rozešla jsem se já, on si za půl roku našel jinou, se kterou má 2 děti. Nejsme v kontaktu, ale myslím, že oba na tento vztah - první lásku - vzpomínáme s úsměvem..

Ne tak to rozhodně ne, určitě vím, že si ani nepíše, protžoe to opravdu vím.. píše si naštěstí s kamarádkama, které zná už od školky a kámošky z výšky, má velice dobré kamarádky nemá jich moc, ale vím, že jsou na úrovní a slušné.. Ještě navíc každé kámošky mají přítele, vím, protože jsem se s ní o tom několikrát bavil..
A vy jste se po jaké době ( měsíců, roků) začali bavit? Nebo jste se vubec ani spolu nebavili? A nezkoušeli jste to zase obnovit ten vtah? Ani jeden? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Těžký alkoholik Juncker? Evropský šéf prý na jednáních pije gin místo vody!

Že si šéf Evropské unie Jean-Claude Juncker rád přihne, to je veřejně známá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama