Vztah s asexuální partnerkou

3
3.1.20 20:21

Vztah s "asexuální" partnerkou, lze to?

Necelý rok vztahu si kladu otázku zda lze fungovat ve vztahu bez vzájemných intimních chvil, jako muž to bohužel považuji poměrně za problém, ale zase když máte člověka rád, tak vydržíte všechno. Nebo ne? Jedná se už o vztah po třicítce, dospělí lidé, co už by mohli něco o vztazích vědět. A taky jsem měl za to, že ke zdravém vztahu patří i sexualita.

A tak se dámy (pánové) ptám, je běžné, že po tom co se partnerka udělá, se odvalí a usne, ne jako jednou, ale skoro vždycky, popřípadě řekne, že mě k tomu nenutila a jde koukat na mobil, popřípadě navrhne, že se můžu jít udělat na záchodě rukou. Řešíte to jestli se váš partner udělá? Nevadí ji se uspokojit, ale nejspíš má problem s uspokojením druhého. Nebo je vám to taky jedno, měl jsem už pár vztahů a nikdy se ke mně nikdo tak nechoval. Jsme spolu krátce, ale čekal jsem, že ze začátku když jsou lidi zaláskovaní se k sobě chovají jinak. Připadám si trochu už jako blázen. 8o :? nebo je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50216
3.1.20 20:23
@welwel píše:
Necelý rok vztahu si kladu otázku zda lze fungovat ve vztahu bez vzájemných intimních chvil, jako muž to bohužel považuji poměrně za problém, ale zase když máte člověka rád, tak vydržíte všechno. Nebo ne? Jedná se už o vztah po třicítce, dospělí lidé, co už by mohli něco o vztazích vědět. A taky jsem měl za to, že ke zdravém vztahu patří i sexualita.A tak se dámy (pánové) ptám, je běžné, že po tom co se partnerka udělá, se odvalí a usne, ne jako jednou, ale skoro vždycky, popřípadě řekne, že mě k tomu nenutila a jde koukat na mobil, popřípadě navrhne, že se můžu jít udělat na záchodě rukou. Řešíte to jestli se váš partner udělá? Nevadí ji se uspokojit, ale nejspíš má problem s uspokojením druhého. Nebo je vám to taky jedno, měl jsem už pár vztahů a nikdy se ke mně nikdo tak nechoval. Jsme spolu krátce, ale čekal jsem, že ze začátku když jsou lidi zaláskovaní se k sobě chovají jinak. Připadám si trochu už jako blázen. 8o :? nebo je to normální?

neprijde mi, že by byla asexuální. A ty to tedy nestihneš? Tak mysli také víc na sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
3.1.20 20:24

@welwel

Obul bych si tretry. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15027
3.1.20 20:25

Ne, není to normální. Uspokojení mého partnera mi rozhodně není jedno a odvalit se po sexu mi přijde jako buranství první kategorie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
3.1.20 20:30
@Venetia píše:
neprijde mi, že by byla asexuální. A ty to tedy nestihneš? Tak mysli také víc na sebe.

Bohužel nevím jak bych to stihnul, většinou ji to dělám pusou, je totiž paranoidní, že by mohla být těhotná a to i v případě že používáme ochranu. Takže techniku jak to stihnout když mám plné ruce práce neznám :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15027
3.1.20 20:32
@welwel píše:
Bohužel nevím jak bych to stihnul, většinou ji to dělám pusou, je totiž paranoidní, že by mohla být těhotná a to i v případě že používáme ochranu. Takže techniku jak to stihnout když mám plné ruce práce neznám :?

Tak to má ale zase holka dobře zařízený :potlesk: kde se takový trouba hledá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13569
3.1.20 20:33
@welwel píše:
Necelý rok vztahu si kladu otázku zda lze fungovat ve vztahu bez vzájemných intimních chvil, jako muž to bohužel považuji poměrně za problém, ale zase když máte člověka rád, tak vydržíte všechno. Nebo ne? Jedná se už o vztah po třicítce, dospělí lidé, co už by mohli něco o vztazích vědět. A taky jsem měl za to, že ke zdravém vztahu patří i sexualita.A tak se dámy (pánové) ptám, je běžné, že po tom co se partnerka udělá, se odvalí a usne, ne jako jednou, ale skoro vždycky, popřípadě řekne, že mě k tomu nenutila a jde koukat na mobil, popřípadě navrhne, že se můžu jít udělat na záchodě rukou. Řešíte to jestli se váš partner udělá? Nevadí ji se uspokojit, ale nejspíš má problem s uspokojením druhého. Nebo je vám to taky jedno, měl jsem už pár vztahů a nikdy se ke mně nikdo tak nechoval. Jsme spolu krátce, ale čekal jsem, že ze začátku když jsou lidi zaláskovaní se k sobě chovají jinak. Připadám si trochu už jako blázen. 8o :? nebo je to normální?

Hodně chlapů to tak dělá běžně :D
Ale je to fakt divný, když je to opačně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
3.1.20 20:40
@panenka87 píše:
Hodně chlapů to tak dělá běžně :D
Ale je to fakt divný, když je to opačně.

No jo, to se právě říká. Ale nevím jak často stává. A na začátku mě to přišlo jako hra, lichotilo mě, že jsem udělal svou partnerku a nic z toho neměl, teď už mi je spíš do pláče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
3.1.20 20:43

No teda. Baba si to dobře zařídila, ty ji uděláš a ona tebe nic? Asi by letěla jak kulový blesk. Seber se chlape, ještě najdeš pořádnou vichřici v posteli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
3.1.20 20:45

8o 8o 8o To mi přijde hodně divné. Hodně sobecká. Tak jí příště řekni, že má taky ruku a může si to udělat sama (když tě ona takto odkazuje). :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
3.1.20 20:51

@welwel takže tě nenechá ani zasunout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 20:53

@welwel tak to teda nechápu. I když jsme měli sex, kdy teda nebyla po ruce ochrana a byl strach z otěhotnění, tak jsem partnera dodělala aspoň ručně, když nemoh do me. Hlavně teda by mi přišlo divný ho nechat jen tak a vědět že nebyl. :think: Divná partnerka, poslala bych ji do oběhu. Zvlášť, když spolu nejste dlouho. Máte děti?

Příspěvek upraven 03.01.20 v 20:55

• Nahlásit
  • Citovat
3073
3.1.20 20:54

Ahoj tak tohle teda normani fakt neni…podle mne Te nejen že vubec nemiluje ale ani už nema rada a proste Tě uplne ignoruje… telesne ji asi nejsi prijemny a možna ma i nekoho jineho… pokud je furt na mobilu… tot ma zkusenost.je mi 40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11372
3.1.20 21:06

Tvoje partnerka není asexuální ale bezohledná a nefunguje jako partnerka. Jen tě používá.

A pokud opakovaně se snažíš domluvit a ona opakovaně kašle na tvoje uspokojení, tak ne - to není zdravý vztah. A to ani v případě, že partnerku jako masturbační pomůcku používá muž. Což je takový běžnější vzorec chování - ale je stejně mizerný, jako výše popsaná situace. Ať už je reálná a nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.20 21:17

Byla jsem s přítelem 2 roky,… A sexem mne udelal asi jen 10× jinak vždy 2× denne pusou :) :) :D :D taky jsem ho obcas nechala, kdyz mi nebylo dobře, nebo jsem nemela náladu a je mu to trvalo nebo si dokomce vybíral jak a kde ma bejt rad ze jsem vubec nastavila :rofl: :rofl: :rofl: ale to bylo fakt vyjmecne… Dost mne stvalo ze mne neumi udelat jinak nez pusou a ja ho ho neumela udelat jinak nezjen sexem. Orálne se mu to moc líbilo chvalil mne všechno ale proste se neudelal a radsi sel na sex.. Nechapala jsem to, jednou jsem ho udelala tak ze jsem na nej jen sahla a uz byl hotovej ale to sme spolu 14 dni nic nemeli,, protoze sme se neviděli :rofl: :rofl:
Ted k věci, ze ti to dela furt nebo pokazdy neni moc dobrý asi ji si nechutnej nebo ji to stebou nebavi…
Každopádně mam taky strach i ores ochranu :rofl: :rofl: :rofl: ten uz ze mne šílí:rofl: :rofl:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama