Reklama

Vztah s bratrancem mého ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rebarbi
Nováček 2 příspěvky 15.01.18 16:54

Ahoj holky,
moc prosím o názor na moji situaci Před rokem a půl jsem se rozešla s přítelem, to mi bylo 21. Byli jsme spolu 2 roky a konec byl z jeho strany. Od té doby, jsme se s ním neviděla, ani nejsme nijak v kontaktu. Je odstěhovaný na druhém konci republiky s jeho nynější přítelkyní. Vždy jsem si rozuměla s jeho rodinou a všichni mě měli rádi. Nikomu jsem nic neprovedla, odcházela jsem s čistým štítem. Spíš to bylo tak, že ex ublížil mě. A teď k tomu, na co vlastně chci znát názor. Jeho bratranec studuje ve stejném městě jako já, jsme kamarádi již nějakou dobu, ale oba cítíme něco víc. Je to skvělý chlap a já bych tomu chtěla dát šanci, ale bojím se reakce jeho rodiny. Sice s tou částí od bývalého nejsou nijak extra v kontaktu, časté návštěvy a tak, ale samozřejmě se vídají. On říká, že je mu ukradené co si kdo bude myslet, že je to jeho život… Ale já na to musím pořád myslet. Je mi jasné, že by se to otočilo proti mě. Jaký na to máte názor vy?

Příspěvek upraven 01.02.18 v 08:04

Reklama

Reakce:

Gita17
Kecalka 179 příspěvků 15.01.18 17:06

Kasli na to, zvyknu si :) skor ma napadlo ze ten chlapec ti za to asi nestoji, ked vztah s nim zahodis pre zdvihnute obocie jeho tety a spol

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.18 17:16

Hele, moje sestra si vzala bratra svého ex přítele. Takže bratrance bych vůbec netěšila.

Anonym kvůli info o rodině.

petruska131
Ukecaná baba ;) 1542 příspěvků 15.01.18 17:19

I ja jsem si vzala bratrance sveho ex :mrgreen: Nikomu to neprislo divne :)

Rebarbi
Nováček 2 příspěvky 15.01.18 18:41

Právě, že stojí, proto nic nezahazuji. :)

Hanullka
Extra třída :D 14557 příspěvků 15.01.18 21:39

Zkusila bych to :kytka:.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >