Vztah s bývalým partnerem, návrat?

Anonymní
7.12.20 09:36

Vztah s bývalým partnerem, návrat?

Ahoj ženy, chci se zeptat jestli jste to některá také tak neměli. S polu s partnerem jsme se rozešli asi před půl rokem, odesel, odstehoval se. Deti si bere každý víkend, fungujeme spolu super, někdy mi přijde až moc dobre. Oba jsme si řekli, že nehledáme ani nechceme vztah, samozřejmě když něco přijde tak to prijde. Maličkost je, ze spolu nadále spíme, když doma nejsou deti, tak se zastaví. Řešíme Vánoce, tak ze je bude trávit s námi. Prijde vám to v pohodě? Me každý říká, že to není normální, že by jsme se k sobe měli vrátit, ale ani jeden si nejsme jist, jestli by to bylo dobre, a nespadli jsme opět do stereotypu a hádek. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6474
7.12.20 09:39
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, chci se zeptat jestli jste to některá také tak neměli. S polu s partnerem jsme se rozešli asi před půl rokem, odesel, odstehoval se. Deti si bere každý víkend, fungujeme spolu super, někdy mi přijde až moc dobre. Oba jsme si řekli, že nehledáme ani nechceme vztah, samozřejmě když něco přijde tak to prijde. Maličkost je, ze spolu nadále spíme, když doma nejsou deti, tak se zastaví. Řešíme Vánoce, tak ze je bude trávit s námi. Prijde vám to v pohodě? Me každý říká, že to není normální, že by jsme se k sobe měli vrátit, ale ani jeden si nejsme jist, jestli by to bylo dobre, a nespadli jsme opět do stereotypu a hádek. :zed:

No opravdu to není dobrý nápad spolu spát. Buď spolu chcete být a nebo ne. Každý vztah spadne dřív nebo později do stereotypu. Proto je potřeba aby na něm partneři pořád pracovali a někam se společně posouvali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19039
7.12.20 09:51

Když vám to tak vyhovuje, jste spokojení a děti taky, tak si tu užívejte a vybodněte se na to, jaký názor mají ostatní. Kde je napsaný, že jediný správný vztah je ten, když žijete spolu? Nikde. Pokud vám společný život nefunguje, ale funguje vám tenhle model, tak proč ne? Život se přece nemusí řešit a mít ho nalajnovaný podle představ ostatních. Nenech si nic vnutit, žij podle sebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13334
7.12.20 09:56

Bezne to opravdu neni. Ale kdyz vam to tak vyhovuje, proc ne. Je to jen vase vec a celemu okoli do toho nic neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15444
7.12.20 10:02

Tak ted víte, že spolu můžete fungovat, když se vzdáte toho, že trváte na tom, že se druhý bude chovat podle představ partnera. Na těch hádkách jste oba měli přesně 50% podíl a jde to změnit, pokdu si oba řeknete - hele budeme společně hledat nějaké lepší cesty, jak spolu komunikovat.

Nezmizí problémy co jste řešili, ale v okamžiku kdy proměníte způsob jakým jste je ne-řešili, začnou se věci hýbat. Cílem je společně hledat takové řešení, aby všichni byli spokojení, ne aby bylo podle mého.

Takže když si vzájemně přiznáte že jste oba dělali chyby a že by možná stálo za to začít znovu a jinak a vzít si k tomu průvodce v partnerské poradně, tak vám tahle krize může opravdu hodně pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7231
7.12.20 10:04

Pokud ti to vyhovuje, proc ne.

Ja si jen myslim, ze takhle nemas sanci ten vztah vnitrne ukoncit, srovnat se s tim a nicis si moznost najit si nekoho jineho s kym by jsi mohla byt stastnejsi.

Ale, jak rikam, pokud ti to vyhovuje. Ja jsem uplne ve stejne situaci a tohle bych nechtela. A to vim, ze ex by na to kyvl okamzite, v sexu nam to klapalo na 1000% a taky an i jeden nikoho nemame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10045
7.12.20 10:09

Je mozne, ze s tebou spi jen proto, ze by jinak zadny sex nemel. A jakmile potka nejakou jinou, odejde uplne. Tak jestli ti to takhle nevadi…
Taky pozor na otehotneni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 10:16

Ani jeden nikoho jiného zatím nechceme, ujasnit jsme si, ze spolu budeme spát, ale pokud si jeden znas někoho najdem tak to ukončíme, bez hádek. Ja už další deti mít nemohu, nechala jsem si udělat sterilizaci, ano je mi 26, ale pokud bych někdy chtěla další tak mohu na umělé. Myslím, že k sobe jeste neco cítíme, jinak by jsme spolu nespali, on je to vážně pekny chlap, mladý. Muze lusknout prstem a mít zenskou bez legrace :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
7231
7.12.20 10:20

Ono, to ze spolu spite opravdu neznamena, ze vam to muze fungovat i ve vztahu. Spat spolu nebo randit bez deti, to opravdu nezarucuje funkcni vztah. A neda to ani moc usili naopak je to vlastne velmi prijemne,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
7.12.20 10:46

Tak to je vaše věc. Umím si představit, že to mnoha lidem takhle klape, když nemají nikoho lepšího do vztahu, tak aspoň ten sex. A upřímně si myslím, že pro hodně chlapů by to byl ideál, žena už s ničím neotravuje, ale je k dispozici… Pro řadu žen asi taky, každý na vztahy není, a někdy je fajn nic neřešit. Tím, že máte jasno, že jako partneři o sebe nestojíte, tak je to asi v pohodě. Mně by to asi vadilo, spát s chlapem, co mě diskvalifikoval jako partnerku (nebo s chlapem, kterého jsem diskvalifikovala já), ale co já vím, kdyby byla nouze, třeba bych změnila názor. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 10:53

Ono to opravdu nefungovalo poslední rok, tady jde o to, ze on už nestal to zachránit a ja pak taky už ne. Jinak celých 8 let bez posledního roku byly strašně super a všechny jsme byly šťastný. Jen ten poslední rok to byla jedna velká katastrofa

• Citovat
  • Nahlásit
3170
7.12.20 11:05
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, chci se zeptat jestli jste to některá také tak neměli. S polu s partnerem jsme se rozešli asi před půl rokem, odesel, odstehoval se. Deti si bere každý víkend, fungujeme spolu super, někdy mi přijde až moc dobre. Oba jsme si řekli, že nehledáme ani nechceme vztah, samozřejmě když něco přijde tak to prijde. Maličkost je, ze spolu nadále spíme, když doma nejsou deti, tak se zastaví. Řešíme Vánoce, tak ze je bude trávit s námi. Prijde vám to v pohodě? Me každý říká, že to není normální, že by jsme se k sobe měli vrátit, ale ani jeden si nejsme jist, jestli by to bylo dobre, a nespadli jsme opět do stereotypu a hádek. :zed:

Nepřijde mi v pohodě s ním spát a už vůbec ne trávit spolu vánoce. Chudáci deti, akorát jim budete plést hlavu. Tohle fakt nechápu.
Nevidím nic špatného na tom se k sobě vrátit do vztahu se vším všudy. Ale tohle je fraška.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3140
7.12.20 11:09

Tím, že spolu spíte, tak si zakládáte na rozbití vztahů v okamžiku, kdy si jeden nebo druhý někoho najde. Sice máte dohodu, ale přesto to pak jednoho z vás naštve a budou rozbroje a možná i žárlivost, což samozřejmě odskáčou nejvíc děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat