Vztah s chlapem, který nikdy neřekne miluji tě.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
trinitita123
Nováček 9 příspěvků 17.08.19 10:58
Vztah s chlapem, který nikdy neřekne miluji tě.

Ahojte, zajímal by mě váš názor na vztah, ve kterém jsem již 7 let. Nikdy neuslyším slovo miluji tě, doteď jsem svobodná - je mi 40 let. Mám s tímto partnerem 1 malé dítě -miminko (dítě tedy chtěl a nebránil se mu). Celkem mě trápí, že si mě nechce vzít, nepožádal mě o ruku a ani to nevypadá na to, že by se něco z jeho strany změnilo. Stále i o tom mluvím, že bych se chtěla vdávat… Když mi přeje k svátku / narozeninám, tak mě třeba zamrzí, že mi nepopřeje ani lásku…to slovo pro mě asi hodně znamená…je to možná klišé, ale já bych to prostě někdy chtěla slyšet…slovo MILUJI TĚ. Jinak je vcelku hodný, snad i věrný, pracovitý. Občas se tedy v něčem neshodnem a pohádáme se, ale nic hrozného. Náš vztah mi přijde takový „nezapálený“, studený.. Někdy když už mě fakt mrzí, že si mě nevzal, tak i prohodím, že se budu muset poohlédnout po někom, kdo se stane mým manželem…nebaví mě žít ve vztahu, kde se to neposunuje dál..Jeho je to také první dítě, je mu 45let, je svobodný též…kdybych neslevila a neudělala si s ním dítě bez sňatku, tak snad dítě spolu nemáme..protože biologické hodiny ve 40 u ženy opravdu tikají na poplach..Takže jsem možná udělalal chybu a šla do dítěte ve vztahu, kde si mě partner prostě nechce vzít..jenomže i kdybych to ukočila předtím, než jsme počali dítě tak bych třeba už dítě snad ani neměla, protože v novém vzhtahu zas min. 1- 2 roky poznávání se atd…než by si mě další partner vzal..atd.. Trápí mě to a nevím jak prostě plánovat život dáll.. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Ou
Echt Kelišová 9024 příspěvků 17.08.19 11:03

A skutečně je to tak strašné, nebo jenom lásku projevuje jiným způsobem, než bys chtěla a tak to nevidíš úplně zřetelně, protože jsi zaměřená na to, jak moc si frutrovaná že TO neřekne?

Projdi tuhle knihu https://www.navrat.cz/…jazyku-lasky jestli to čirou náhodou není trošku složitější, než jak píšeš.

Tady je ke stažení https://uloz.to/…ku-lasky-pdf

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 688 příspěvků 17.08.19 11:06

Tak asi pro nej snatek neni dulezity. ja ho chapu. s partnerem jsme se domluvili, ze svatbu nechceme a ze budeme mit jedno dite na prvnim rande…a tak to je. az si budu menit doklady, tak mam v planu si zmenit prijimeni, abychom ho meli se synem stejne.

Alušáček
Závislačka 4045 příspěvků 17.08.19 11:07

@trinitita123 Když mu ty řekneš, že ho miluješ co odpoví? Někteří chlapi jsou takový neandrtalci, ale nemusí to nutně znamenat, že tě nemiluje. Jak se chová v situaci kdy jsi třeba nemocná, nebo máš nějaký problém, má starost? Žárlí aspoň trochu? Jaký je táta? Posuzovala bych všechno kolem, jestli si máte co říct, trávíte spolu čas. Pro mě třeba svatba není tak zásadně důležitá, i když vdaná jsem :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 18393 příspěvků 17.08.19 11:08
@trinitita123 píše:
Ahojte, zajímal by mě váš názor na vztah, ve kterém jsem již 7 let. Nikdy neuslyším slovo miluji tě, doteď jsem svobodná - je mi 40 let. Mám s tímto partnerem 1 malé dítě -miminko (dítě tedy chtěl a nebránil se mu). Celkem mě trápí, že si mě nechce vzít, nepožádal mě o ruku a ani to nevypadá na to, že by se něco z jeho strany změnilo. Stále i o tom mluvím, že bych se chtěla vdávat… Když mi přeje k svátku / narozeninám, tak mě třeba zamrzí, že mi nepopřeje ani lásku…to slovo pro mě asi hodně znamená…je to možná klišé, ale já bych to prostě někdy chtěla slyšet…slovo MILUJI TĚ. Jinak je vcelku hodný, snad i věrný, pracovitý. Občas se tedy v něčem neshodnem a pohádáme se, ale nic hrozného. Náš vztah mi přijde takový „nezapálený“, studený.. Někdy když už mě fakt mrzí, že si mě nevzal, tak i prohodím, že se budu muset poohlédnout po někom, kdo se stane mým manželem…nebaví mě žít ve vztahu, kde se to neposunuje dál..Jeho je to také první dítě, je mu 45let, je svobodný též…kdybych neslevila a neudělala si s ním dítě bez sňatku, tak snad dítě spolu nemáme..protože biologické hodiny ve 40 u ženy opravdu tikají na poplach..Takže jsem možná udělalal chybu a šla do dítěte ve vztahu, kde si mě partner prostě nechce vzít..jenomže i kdybych to ukočila předtím, než jsme počali dítě tak bych třeba už dítě snad ani neměla, protože v novém vzhtahu zas min. 1- 2 roky poznávání se atd…než by si mě další partner vzal..atd.. Trápí mě to a nevím jak prostě plánovat život dáll.. :,(

Na rovinu mu řekni, že tě posedlo vdávadlo. Že chceš svatbu. Uvidíš, co on na to. Ale opravdu se bez toho dne dá obejít. Mně třeba chlap vyloženě lásku k narozeninám nepřeje, většinou si přejem zdraví, to je fakt nejdůležitější. Ale miluju tě řekne jindy. Sama jsem šla do dítěte bez svatby a nevidím v tom rozdíl. Akorát nebudu brát vdovský důchod. Jinak mě všude nějak berou jako dlouholetou životní partnerku i bez toho lejstra.

Venetia
Hvězda diskuse 45937 příspěvků 17.08.19 11:11
@trinitita123 píše:
Ahojte, zajímal by mě váš názor na vztah, ve kterém jsem již 7 let. Nikdy neuslyším slovo miluji tě, doteď jsem svobodná - je mi 40 let. Mám s tímto partnerem 1 malé dítě -miminko (dítě tedy chtěl a nebránil se mu). Celkem mě trápí, že si mě nechce vzít, nepožádal mě o ruku a ani to nevypadá na to, že by se něco z jeho strany změnilo. Stále i o tom mluvím, že bych se chtěla vdávat… Když mi přeje k svátku / narozeninám, tak mě třeba zamrzí, že mi nepopřeje ani lásku…to slovo pro mě asi hodně znamená…je to možná klišé, ale já bych to prostě někdy chtěla slyšet…slovo MILUJI TĚ. Jinak je vcelku hodný, snad i věrný, pracovitý. Občas se tedy v něčem neshodnem a pohádáme se, ale nic hrozného. Náš vztah mi přijde takový „nezapálený“, studený.. Někdy když už mě fakt mrzí, že si mě nevzal, tak i prohodím, že se budu muset poohlédnout po někom, kdo se stane mým manželem…nebaví mě žít ve vztahu, kde se to neposunuje dál..Jeho je to také první dítě, je mu 45let, je svobodný též…kdybych neslevila a neudělala si s ním dítě bez sňatku, tak snad dítě spolu nemáme..protože biologické hodiny ve 40 u ženy opravdu tikají na poplach..Takže jsem možná udělalal chybu a šla do dítěte ve vztahu, kde si mě partner prostě nechce vzít..jenomže i kdybych to ukočila předtím, než jsme počali dítě tak bych třeba už dítě snad ani neměla, protože v novém vzhtahu zas min. 1- 2 roky poznávání se atd…než by si mě další partner vzal..atd.. Trápí mě to a nevím jak prostě plánovat život dáll.. :,(

bude ti to vždycky něco chybět a časem vymeníš romantiku za pragmatismus.
Někteří chlapi jsou fajn pro život ale citově chladní, bez vášně a i kdybys ses na hlavu stavěla tak to z nich nedostaneš

trinitita123
Nováček 9 příspěvků 17.08.19 11:13

@Alušáček ne řekla bych že nežárlí vůbec..žárlení nepovažuje za dobrou věc…ba je někdy naštvaný, když jsem žárlivá já.. jenomže u mě to pak pramení z toho, že mám pocit, že si mě vzít nechce a že tak prostě je volný pro někoho dalšího..a když nějakou spolupracovnici vychvaluje až do nebe tak mi to tedy úplně příjemné není..

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8524 příspěvků 17.08.19 11:15
@trinitita123 píše:

Máš dítě, svůj majetek.. Na svatbu se vyprdni ;) mně by spíš štvalo rozdělení financí, bacha ať nejedete stylem :bydlím u něj, přispívám na provoz a platím komplet jídlo.

Venetia
Hvězda diskuse 45937 příspěvků 17.08.19 11:16
@trinitita123 píše:
@Alušáček ne řekla bych že nežárlí vůbec..žárlení nepovažuje za dobrou věc…ba je někdy naštvaný, když jsem žárlivá já.. jenomže u mě to pak pramení z toho, že mám pocit, že si mě vzít nechce a že tak prostě je volný pro někoho dalšího..a když nějakou spolupracovnici vychvaluje až do nebe tak mi to tedy úplně příjemné není..

zajimavé, že u cizí baby to dokaže

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8524 příspěvků 17.08.19 11:19

Hele byla tu diskuze jsem singl, deprese z toho, že jsem bezdětná. Máš vztah z rozumu a máš vytoužené dítě. Ber to jako etapu třeba 15 let a pak se můžou vaše cesty rozdělit. Zařiď se podle toho, ať máš bydlení, peníze…

hello.dolly01
Kecalka 190 příspěvků 17.08.19 11:22
@trinitita123 píše:
@Alušáček ne řekla bych že nežárlí vůbec..žárlení nepovažuje za dobrou věc…ba je někdy naštvaný, když jsem žárlivá já.. jenomže u mě to pak pramení z toho, že mám pocit, že si mě vzít nechce a že tak prostě je volný pro někoho dalšího..a když nějakou spolupracovnici vychvaluje až do nebe tak mi to tedy úplně příjemné není..

Píšeš, že jste spolu 7 let, jaký byl na začátku vztahu? Jinak souhlasím s Ou, může lásku vyjadřovat jinak. Řekni mu, že když je na světě prcek, tak je pro tebe manželství důležíté.

trinitita123
Nováček 9 příspěvků 17.08.19 11:25
@Bubla Bůčková píše:
Hele byla tu diskuze jsem singl, deprese z toho, že jsem bezdětná. Máš vztah z rozumu a máš vytoužené dítě. Ber to jako etapu třeba 15 let a pak se můžou vaše cesty rozdělit. Zařiď se podle toho, ať máš bydlení, peníze…
'To je právě to, nechce se mi moc investovat do garáže (+s místností nad), kterou budeme přistavovat, když si mě vlastně ani nevzal a ani mi vlastněnic nepatří a patřit nebude..Jenomže na tu garáž on nemá, takže já budu muset použít své peníze, abychom garáž postavili..ale ano mohu si říci, máme společné dítě, bude to pak pro ně..jenomže dám-li peníze za garáž pak nebudu vlastně mít peníze třeba na bydlení, kdybychom se rozešli..a budu tam mít utopené své peníze.. Tak nevím, zda nebudu dělat nerozumnou věc..Kdyby si mě vzal, je to celé jiné, ale co nadělám o sňatku mluvím několik let..ale asi se o tom nemá cenu bavit..z jeho strany to prostě nevede ke sňatku..
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8524 příspěvků 17.08.19 11:31
@trinitita123 píše: 'To je právě to, nechce se mi moc investovat do garáže (+s místností nad), kterou budeme přistavovat, když si mě vlastně ani nevzal a ani mi vlastněnic nepatří a patřit nebude..Jenomže na tu garáž on nemá, takže já budu muset použít své peníze, abychom garáž postavili..ale ano mohu si říci, máme společné dítě, bude to pak pro ně..jenomže dám-li peníze za garáž pak nebudu vlastně mít peníze třeba na bydlení, kdybychom se rozešli..a budu tam mít utopené své peníze.. Tak nevím, zda nebudu dělat nerozumnou věc..Kdyby si mě vzal, je to celé jiné, ale co nadělám o sňatku mluvím několik let..ale asi se o tom nemá cenu bavit..z jeho strany to prostě nevede ke sňatku..

No toho sem se bála. Fakt na to pozor. Teď musíš uvažovat sobecky ty. Dítě se jmenuje po něm, že? Finance prostě společné mít nemůžete také. Řekla bych ne, co když se rozejdeme za 10 let, kam půjdu?

Veruzka.D
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 17.08.19 11:33

@trinitita123 do té garáže bych z mých zkušenosti v žádném případě neinvestovala… Rezervu si nechej pro případ nouze. A stejně tak jak jsi to napsala mu to vysvětli. Brát se nechceš, nebudu sypat penize do tvého a pak sama nebudu mít nic… Řeči o tom že je to pro dítě jsou blbost… To se může taky ze dne na den změnit.

Elenloth
Závislačka 4473 příspěvků 17.08.19 11:56

@trinitita123 Do garáže neinvestuj, pokud se jedná o větší částku z tvých úspor. Peníze už nikdy neuvidíš, zhodnocuješ cizí majetek a nikdy to nedostaneš zpět. Není žádná záruka, že by to nakonec připadlo dítěti.
Ber to jako vztah z rozumu, máš dítě, které jsi chtěla, celkem fajn chlapa. Smiř se s tím, že tam už spalující láska nebude, vzít si tě nechce, tak se podle toho zařiď. Mysli i na sebe, protože kdyby došlo na lámání chleba, tak bude všechno najednou jeho (protože ty na RD) a ty půjdeš s igelitkou.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama