Vztah s ex po rozchodu a nová přítelkyně ex?

Anonymní
16.5.20 15:15

Vztah s ex po rozchodu a nová přítelkyně ex?

Ahoj holky, jaky jste meli vztah s ex kdyz jste se rozešli a on si po čase nasel přítelkyni treba po pul roce? :roll: kdyz byli ve vztahu deti?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22759
16.5.20 15:22

Mame pořád stejné vztahy. Já už jsem znovu vdaná, nového partnera jsem měla hodně brzy po rozchodu. Problém nějaký nikdy nebyl. Ex si někoho našel asi po 2-3letech, možná měl někoho i dřív, ale o tom nevím, ani děti neví. Znaly jen tu jednu. Ale už spolu taky nejsou. Teď je asi 2roky zase sám. Resp zatím o žádné nevíme. A když nevíme, je nám to jedno.
Pro mě je důležité pouze to, aby nám fungoval systém péče jaký máme, a aby se chovala dobře k dětem. Jinak je mi jeho soukromý život putna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
121
16.5.20 15:29

S byvalym manzelem mame vztaj jako pred rozvodem… rozvodem se nic nezmenilo, protoze rozvod nic nezmeni… problemy se jen presunou do jinych sver… bezcharakterni sobec bide dale bezcharakterni sobe ( pro rypaly,– o ja jsem si ho vzala a vim to… neni potreba me na to upozornovat:)). Jeho kazde dalsi pritelkyne ci manzelky je mi dopredu srdecne lito, takze myslim, ze po rozchodu s nim bychom mohly byt kamaradky :), protoze si urcite vybira podobne typy :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 15:49

Ja jsem to myslela treba tak ze jste se meli radi, pak prestalo vse fungovat.. rozchod x vztah byl tezky jak po tak pred rozvodem, jak deti vrali novou přítelkyni kdyz jim treba bylo více napriklad 7,8? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
22759
16.5.20 16:55
@Anonymní píše:
Ja jsem to myslela treba tak ze jste se meli radi, pak prestalo vse fungovat.. rozchod x vztah byl tezky jak po tak pred rozvodem, jak deti vrali novou přítelkyni kdyz jim treba bylo více napriklad 7,8? :nevim:

U nás to bylo těžký před rozvodem a v době kolem rozvodu. Pak už dobrý. Mým dětem je 8 a 10. Ale už spolu nejsme přes 6 let. Novou přítelkyni vzali v pohodě, co vím. Mého partnera taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22837
16.5.20 20:01

Sme po rozchodu cca 8 měsíců. Ze začátku to bylo v pohodě, až dost v pohodě, jak zmizely třecí plochy, tak SME se vlastně byli schopni bavit líp než před rozchodem. teď se to lehce sype, když sem si našla nového partnera. Ex to Úplně nezkousava Na druhou stranu, asi se dostáváme do takový ty fáze, kdy se i zbytky vazeb přetrhávají a opravdu už si jedem každej to svý. Syn je v pohodě, s nextkou si to sedá, má jinej přístup k dětem, takže začátky těžký, ale už je to lepší, mýho novýho syn ještě nezná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22837
16.5.20 20:09

Jinak Synovi je osm, exovi se z novýho vztahu nedávno narodilo dítko (jo, vzal to trochu hopem :joy:). Takže synek je teď poprdenej ze sestricky. Na nějaké soudy je ještě brzy, ale víceméně se všichni snažíme, aby to děti neodsiraly…kdyby exova nová paní nebyla tak trochu štěkna, bylo by to supr zelený :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 20:13
@Mar__tanka1983 píše:
Jinak Synovi je osm, exovi se z novýho vztahu nedávno narodilo dítko (jo, vzal to trochu hopem :joy:). Takže synek je teď poprdenej ze sestricky. Na nějaké soudy je ještě brzy, ale víceméně se všichni snažíme, aby to děti neodsiraly…kdyby exova nová paní nebyla tak trochu štěkna, bylo by to supr zelený :lol: :lol:

Takze ji mel uz pred rozvodem? :roll:
No prave ty novy pro nas jsou mnohem těší kalibr :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
5770
16.5.20 20:19

Tak záleží, jestli ho máš pořád ráda.
Pro mě byl rozchod úleva. Od té doby vím o čtyřech přítelkyních, teď prý má pátou.
Akorát u té první mi jí bylo hodně líto, protože jsem věděla, co ji čeká.
Jinak mi je to fuk, hlavně ať se chovají slušně k dětem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22837
16.5.20 20:27
@Anonymní píše:
Takze ji mel uz pred rozvodem? :roll:
No prave ty novy pro nas jsou mnohem těší kalibr :lol:

Jojo, když sem se stěhovala, tak byla asi ve třetím měsíci. Jako jasně, děti jsou zvyklé na mámu a tátu a najednou jim v tom děláme hokej…já osobně, aspoň v začátcích, hlasují za to, aby noví partneři a partnerky byli takoví ti hodní, trochu v pozadí…exovi to tak úplně nevyšlo, nová paní to vzala tvrdě do rukou :mrgreen: a jak sem psala, mýho novýho sem dom ještě nepřivedla, ale ten si myslím, že do tý škatulky hodnyho „strejdy“ zapluje ve větším klidu ;)
Syn bych řekla, že to zvládá s až překvapivou grácií :srdce: děti jsou prostě přizpůsobivé… :hug: a velkou výhodu to má v tom, že se mu ex konečně začal věnovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 20:38

Já to nesla blbě, hlavně kvůli bezohlednosti, jak jí hned nastěhoval k sobě do bytu a začal vodit do rodiny. Dětem ani mě nic předem neřekl. Bydleli jsme velmi blízko, byli jsme si s jeho rodinou hodně blízcí a vídali se denně i do jeho bytu děti chodily denně, pak přestaly. Nakonec jsem se s dětmi kvůli tomu odstěhovala, abych je spolu nemusela vídat. Do té doby byly vztahy výborné, až na jeho šílenou sobeckost, tomu jsem se ale spíš smála a jen si potvrzovala, jak jsem s rozchodem udělala dobře. No jenže mne to pořád bolelo, byli jsme spolu 20 let, ten vztah mne dostal na dno, ale pořád jsem ho měla ráda, více ohledů bych si zasloužila, já je brala automaticky.
No ale jinak teď už po 2 letech jí děti mají celkem rády. Až trochu někdy žárlím (u nejstarší dcery, mladší ji tak nežerou). S ní jsem se nikdy nebavila, s ex se bavím normálně, přátelsky, jde mi o blaho dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
52775
16.5.20 21:21
@Mar__tanka1983 píše:
Jojo, když sem se stěhovala, tak byla asi ve třetím měsíci. Jako jasně, děti jsou zvyklé na mámu a tátu a najednou jim v tom děláme hokej…já osobně, aspoň v začátcích, hlasují za to, aby noví partneři a partnerky byli takoví ti hodní, trochu v pozadí…exovi to tak úplně nevyšlo, nová paní to vzala tvrdě do rukou :mrgreen: a jak sem psala, mýho novýho sem dom ještě nepřivedla, ale ten si myslím, že do tý škatulky hodnyho „strejdy“ zapluje ve větším klidu ;)
Syn bych řekla, že to zvládá s až překvapivou grácií :srdce: děti jsou prostě přizpůsobivé… :hug: a velkou výhodu to má v tom, že se mu ex konečně začal věnovat…

Hlasovat můžeš :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22759
16.5.20 21:39

@Mar__tanka1983 já hlasuji pro totéž, a u nás to tak i bylo. No teď už je to strejda, který i vychovává, má požadavky, chce aby z kluků něco bylo, byli samostatní.. což já jsem moc měkká, to vím. Takže je to potřeba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama