Vztah s kamarádem

Anonymní
23.1.20 12:44

vztah s kamaradem

Dobry den, se svym pritelem jsme spolu ted na jare tobude 6 let… mame dve me deti… u dva roky citim ze do nej nejsem zamilovana, vicemene s muzem jsem kvuli detem… ted ovsem probehla takova ta jiskra mezi mnou a jednim z jeho kamaradu ze stejne vesnice… Takze sem se rozhodla ze s muzem to uz konecne ukoncim… ovsem hned se nastehovat k jeho kamaradovi nemuzu. Premysleli jsme jak to udelat nejlepe. Rzhodli sme se ze si pronajmu byt v blizkem meste a ze se budeme shazet potaji jako to delame uz ted… pockame par mesicu, budeme se snazit muzovi dohodit nejakou novou slecnu aby az nas uvidi v jedne vesnici tak aby to nesl trochu lepe nez kdyby byl sam. Moji synove kamarada zboznuji. Ovsem gol je ze mame dohromady 5 deti :D nebo nejaky jiny napad jak to vyresit? zazil to nekdo taky? podotykam ze semnou pocita I do budoucnosti, takze to neni zadny jeho rozmar.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2988
23.1.20 12:47

8o promiň a přijde mi že jsi mimo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 12:47

dodatek

Jen upresnuji, ze mi vadi jakykoliv muzuv dotyk a spim s nim tak jednou zamesic aby ni dal pokoj…

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.20 12:48

Co třeba říct to narovinu a nedělat s přitele vola?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988

Takže ses rozhodla že už to kvůli té jiskře ukončíš jo, aby ses pak nedivila, až budeš sama úplně a dětem vezmeš tátu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@Lamátko proc mimo? ptam se jestli nekdo zazil neco podobneho? ze se do sebe zamilovali dva lidi ovsem zena byla zadana a mela deti jeho kamaradem

• Nahlásit
  • Citovat
2988
23.1.20 12:49
@Anonymní píše:
Jen upresnuji, ze mi vadi jakykoliv muzuv dotyk a spim s nim tak jednou zamesic aby ni dal pokoj…

To ti vadí kvůli té jiskře k jinýmu, bože já nevím ale některé ženy jsou tak ale tak blbé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 12:49

@Lamátko jenomze ja zas jsem po dvou letech stastna, citim ze me ma nekdo rad

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.1.20 12:50

@Lamátko ne to mi vadilo I pred tim jakykoliv jeho dotek… a duvod je ten ze na me pred dvemi lety na stedry den vztahl ruku a hazel semnou, drzel za vlasy

• Nahlásit
  • Citovat
2988
23.1.20 12:51
@Anonymní píše:
@Lamátko proc mimo? ptam se jestli nekdo zazil neco podobneho? ze se do sebe zamilovali dva lidi ovsem zena byla zadana a mela deti jeho kamaradem

Můžeš mi napsat, čím je tvůj muž tak hroznej, že chceš být s vaším kamarádem? Ty si vážně myslíš, že s kamarádem to bude jiné? Teď je, ano, ale jen proto, že jsi zamilovaná, až to vše opadne možná i zjistíš, že tvůj muž byl lepší člověk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11341
23.1.20 12:51

A chceš pochválit za to, že si z nudy rozbila rodinu a po jedné povedené noci odchízíš s jeho kamarádem?

Jako spláčeš nad výdělkem.

Konstruktivní řešení je po aférce si uvědomit co děláš špatně ve svém manželství ty, proč jste oba frutrovatní tak, že to nefunguje a zkusit to nějak společně s manželem řešit.

Ale ne - ty si pronajímáš byt a pálíš mosty.

Jinak o té aféře s mužovým kámošem z vesnice už samozřejmě někdo ví a dříve či později to tvému manželovi vmete do tváře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
23.1.20 12:52
@Anonymní píše:
@Lamátko ne to mi vadilo I pred tim jakykoliv jeho dotek… a duvod je ten ze na me pred dvemi lety na stedry den vztahl ruku a hazel semnou, drzel za vlasy

No ale tak ses měla rozhodnout odejít už dříve a né jen kvůli kamarádovi. Hele on i vztah s kamarádem nemusí být po delší době ok. Hlavně chodit ze vztahu do vztahu je asi blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11341
23.1.20 12:52
@Anonymní píše:
@Lamátko ne to mi vadilo I pred tim jakykoliv jeho dotek… a duvod je ten ze na me pred dvemi lety na stedry den vztahl ruku a hazel semnou, drzel za vlasy

A to si řešila tím, že dva roky držíš tichou domácnost a pak se vyspíš s jeho kamarádem a odstěhuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2988
23.1.20 12:54
@Ou píše:
A to si řešila tím, že dva roky držíš tichou domácnost a pak se vyspíš s jeho kamarádem a odstěhuješ?

Je úplně mimo a myslí jen víš čím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.1.20 12:56

@Lamátko vadi mi ze radsi jde na pivo nez aby byl doma se mnou a detmi, obcas byva agresivni a hlavne tak neja vitim ze ani on uz me nemiluje, a byt spolu kvuli detem mi proste prijde jako nesmysl

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama